" strendzeri " na forumu ?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: " strendzeri " na forumu ?

Domaćin zokiloki (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    332

Podrazumevano " strendzeri " na forumu ?

dosta diskutujuem na forumima torrent sajtova sa ljudima iz regiona i imam pozitivno iskustvo normalne komunikacije sa njima . e sad , ovde na krsti , 99% gostiju iz regiona nisu " normalni " ljudi koji zele diskusiju sa nama vec zaludjenici ciji je osnovni i jedini cilj u svakoj otvorenoj temi , u svakom postu , provokacija , uvreda , skretanje teme u totalno nebulozno baljezganje ( uvek istog tipa ) i samim tim potpuna dezintegracija celog pdf politika , tj nemogucnost da se ovde povede bilo koja ozbiljna rasprava o bilo kojoj temi .

ja pozdravljam toleranciju moderatora koji dopustaju ostru raspravu gde svako svoje stavove brani onako kako zna i ume , ne smetaju mi teske reci , ni uvrede ( ko ne moze to da svari nije mu ni mesto ovde ) ali kada bar okvirno diskusije imaju veze sa postavljenom temom .

mislim da je svima jasno da postoji grupa korisnika iz okruzenja koja ulece prakticno na svaku temu i kroz provokaciju je odvodi uvek u istom pravcu , tako da se ceo pdf ( od milion tema ) pretvara u samo jednu : pu ustase , cetnici , balije ...

mi srbi imamo mnogo razlicite stavove po prakticno svakom pitanju i voleo bih da mozemo o njima i da raspravljamo . u postojecim uslovima to jednostavno nije moguce .

zato je moj predlog da se otvori poseban jugoslovenski pdf gde nam drage komsije mogu ( i moraju ) postovati , pa ko ovde voli ( a ima ih ) da se s` njima pi**ara nek ide tamo , a ko poput mene je totalno nezainteresovan za to da moze kao covek da bistri srpske politicke probleme sa srbima ( mislim drzavljanima ) kojih se oni i ticu .
    kabadahija palanackog mentaliteta u sporu sa intelektualnom gromadom

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: " strendzeri " na forumu ?

Predloge uputite supermoderatorima i administraciji na PP

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •