ima li nekog u srecnom braku

  • Začetnik teme ksks 12000
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, drago mi je zbog toga. danas kao da je blam reci - veran sam, volim, prija mi budjenje u dvoje. Zene se najvise pretvaraju plaseci se da nece biti cool ako kazu da vole skuvati veceru muzu. U cemu je problem?
 
Sta da? Pitanje dana je cemu foliranje, cemu stid? Zasto tajimo da smo u stalnoj vezi? Da li je poenta u tome da svi budu slobodni strelci koji bezglavo trce iz jedne veze u drugu? Ili cemo priznati da apsolutno nemamo kontrolu nad svojim libidom vec varamo kad god neko pozeli da bude sa nama?
 
znam dva,tri,... pet, a mozda i vise srecnih parova...

moja starija seka se lepo udala, i seka od tetke, i brat i brat od tetke, i brat od strica... srecno vencani parovi... neki imaju deristanca, neki ne. opet oni su pojam srece postavili na odgovarajuci nivo da mogu da ga zadovolje....

neko moze da bude srecan i u uslovima koji po nama ne izgledaju srecno. sve je relativno....

***********************
***********************

SAMO DA DODAM, DANAS MI SE PORODILA SNAJKA, ZENA OD BRATA OD TETKE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ma naravno da ima! Evo ja sam vec 8 godina u braku i super nam je! Sto vise svakim danom je sve bolje i bolje. Kada vec pomislim da je to to i da smo dosli do nekog maximuma, da se jednostavno vise ne od toga ne moze voleti, otkrijemo da se ipak moze. Tu nema granica! Ma fantasricno je i nemam reci da to opisem.
Nazalost retki su oni koji osete ovakvu ljubav, jer svi samo jure za nekim "trofejama" sa kojima se mogu pohvaliti. Glavno pitanje je KOLIKO je ko imao partnera, kroz kakva sexualna iskustva je prosao i sl. a retko koga zanima "kvalitet" jedne veze. Znam da u SVAKOM trenutku mogu racunati na njega i da nikada nisam sama, tu je da podeli sve dobro i sve lose sa mnom i to mi daje toliki osecaj sigurnosti da skoro nema stvari koju se ne usudjujem prihvatiti ili uraditi. ON je moje najvece blago!! :D

PS: i usput sex nam je fantastican! Eksplozivan! :wink: :wink:
 
Dobra komunikacija! To je po mom misljenju uslov br. 1 jer od toga sve počcnje. Mnogo puta dodje do nesporazuma izmedju partnera bas zbog toga sto ne komuniciraju dovoljno. Ne znaju sta se trenutno dogadja kod "druge polovine" i netrude se da bi saznali. Mnogi ne shvataju (pogotovo zene) da moraju reci sta zele, sta im nedostaje u vezi, sta im smeta i sl. jer niko nam ne moze citati misli. Razgovarajte, jer dok ljudi razgovaraju povezani su, pa i ako teme razgovora i nisu bas prijatne. Cutnja je nesto najgore!
 
to se desava zato sto se srlja u brak inache mnogi ce ti odgovoriti potvrdno zato valda sto sami sebe uveravaju da posle razvoda nemogu naci ni doziveti nista bolje..manjak samopuzdanja...strah od posledica..itd. -duboka je to tema (nisam danas 1/1 za pisanje) :?
 
nasminkana_lazima:
to se desava zato sto se srlja u brak inache mnogi ce ti odgovoriti potvrdno zato valda sto sami sebe uveravaju da posle razvoda nemogu naci ni doziveti nista bolje..manjak samopuzdanja...strah od posledica..itd. -duboka je to tema (nisam danas 1/1 za pisanje) :?


Sta bre mlatis prvo treba da se zna svrha braka a to je nesto naj jednostavnije na svetu REPRODUKCIJA...
A za ljubav u braku ako pevac radi svoj posao kako treba
i koka je zaovoljna i gnezdo uvek toplo....
A sto se srljanja tice samo muskarci srljaju a u svakoj zeni lezi jedna kasirka...
 
IMA!
U srecnom sam braku 19 godina,i ne verujem kad neko kaze da se sa godinama gubi u ljubavi,cak naprotiv!
ljubav,kao i ostale stvari funcionisu mnogo bolje nego pre !
hocu reci...deca odrasla,imaju svoje drustvo,a mi..slobodni kao pticice,jos mladi.....
zar nije lepo? :lol:
 
Ima... Znam neke koji su srecni, koji sustinski dobro funkcionisu. Ipak, ako samo na "blic" razmislim o procentu tih i onih drugih, deluje porazavajuce...
Izmedju razvoda i srecnog braka postoji velik broj onih koji zivotare i najveci trud ulazu u to da deluju zadovoljno. To je tek uzas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top