ima li nekog u srecnom braku
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: ima li nekog u srecnom braku

ksks 12000
    Guest

Podrazumevano ima li nekog u srecnom braku

O svemu slusam - prevare, polne bolesti, gej veze, razvodi...ima li danas iko ko je u srecnom braku, ko je zadovoljan svojom vezom, ko zeli da uvek ostane bas tako kako jeste? [/i]

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ima

ali u filmovima 8)

ksks12000
    Guest

Podrazumevano Sta nije u redu?

Pa, drago mi je zbog toga. danas kao da je blam reci - veran sam, volim, prija mi budjenje u dvoje. Zene se najvise pretvaraju plaseci se da nece biti cool ako kazu da vole skuvati veceru muzu. U cemu je problem?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

da, sto pitas?

Početnik
    Učlanjen
    21.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta- da?

Sta da? Pitanje dana je cemu foliranje, cemu stid? Zasto tajimo da smo u stalnoj vezi? Da li je poenta u tome da svi budu slobodni strelci koji bezglavo trce iz jedne veze u drugu? Ili cemo priznati da apsolutno nemamo kontrolu nad svojim libidom vec varamo kad god neko pozeli da bude sa nama?

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

znam dva,tri,... pet, a mozda i vise srecnih parova...

moja starija seka se lepo udala, i seka od tetke, i brat i brat od tetke, i brat od strica... srecno vencani parovi... neki imaju deristanca, neki ne. opet oni su pojam srece postavili na odgovarajuci nivo da mogu da ga zadovolje....

neko moze da bude srecan i u uslovima koji po nama ne izgledaju srecno. sve je relativno....

SAMO DA DODAM, DANAS MI SE PORODILA SNAJKA, ZENA OD BRATA OD TETKE!!!!!!!!!!!!!!!!!

kristina01
    Guest

Podrazumevano

Ma naravno da ima! Evo ja sam vec 8 godina u braku i super nam je! Sto vise svakim danom je sve bolje i bolje. Kada vec pomislim da je to to i da smo dosli do nekog maximuma, da se jednostavno vise ne od toga ne moze voleti, otkrijemo da se ipak moze. Tu nema granica! Ma fantasricno je i nemam reci da to opisem.
    Nazalost retki su oni koji osete ovakvu ljubav, jer svi samo jure za nekim "trofejama" sa kojima se mogu pohvaliti. Glavno pitanje je KOLIKO je ko imao partnera, kroz kakva sexualna iskustva je prosao i sl. a retko koga zanima "kvalitet" jedne veze. Znam da u SVAKOM trenutku mogu racunati na njega i da nikada nisam sama, tu je da podeli sve dobro i sve lose sa mnom i to mi daje toliki osecaj sigurnosti da skoro nema stvari koju se ne usudjujem prihvatiti ili uraditi. ON je moje najvece blago!!

PS: i usput sex nam je fantastican! Eksplozivan! :wink: :wink:

Početnik
    Učlanjen
    21.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano to je to

cestitam na prinovi, malecka a tebi kris zelim jos mnogo dobrih godina. sta je po tebi recept za dobar brak?

kristina01
    Guest

Podrazumevano

Dobra komunikacija! To je po mom misljenju uslov br. 1 jer od toga sve počcnje. Mnogo puta dodje do nesporazuma izmedju partnera bas zbog toga sto ne komuniciraju dovoljno. Ne znaju sta se trenutno dogadja kod "druge polovine" i netrude se da bi saznali. Mnogi ne shvataju (pogotovo zene) da moraju reci sta zele, sta im nedostaje u vezi, sta im smeta i sl. jer niko nam ne moze citati misli. Razgovarajte, jer dok ljudi razgovaraju povezani su, pa i ako teme razgovora i nisu bas prijatne. Cutnja je nesto najgore!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

...za nekog realnost, za nekog naucna fantastika... u mom okruzenju nema nikig, NIKOG, ko se se lepo ozenio/udao (rodbina komsiluk, prijatelji...) ops:

nasminkana_lazima
    Guest

Podrazumevano

to se desava zato sto se srlja u brak inache mnogi ce ti odgovoriti potvrdno zato valda sto sami sebe uveravaju da posle razvoda nemogu naci ni doziveti nista bolje..manjak samopuzdanja...strah od posledica..itd. -duboka je to tema (nisam danas 1/1 za pisanje) :?

KISS
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio nasminkana_lazima
    to se desava zato sto se srlja u brak inache mnogi ce ti odgovoriti potvrdno zato valda sto sami sebe uveravaju da posle razvoda nemogu naci ni doziveti nista bolje..manjak samopuzdanja...strah od posledica..itd. -duboka je to tema (nisam danas 1/1 za pisanje) :?

Sta bre mlatis prvo treba da se zna svrha braka a to je nesto naj jednostavnije na svetu REPRODUKCIJA...
    A za ljubav u braku ako pevac radi svoj posao kako treba
    i koka je zaovoljna i gnezdo uvek toplo....
    A sto se srljanja tice samo muskarci srljaju a u svakoj zeni lezi jedna kasirka...

KISS
    Guest

Podrazumevano

PEVAC samo nek radi svoj posao i nema zime...

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: ima li nekog u srecnom braku

Citat Original postavio ksks 12000
    O svemu slusam - prevare, polne bolesti, gej veze, razvodi...ima li danas iko ko je u srecnom braku, ko je zadovoljan svojom vezom, ko zeli da uvek ostane bas tako kako jeste? [/i]
    ima

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

bAS TAKO,da ostane uvek ovako,DAKLE...ima! 8)

Milovan
    Guest

Podrazumevano Nema

Nema

Dragana37
    Guest

Podrazumevano

IMA!
    U srecnom sam braku 19 godina,i ne verujem kad neko kaze da se sa godinama gubi u ljubavi,cak naprotiv!
    ljubav,kao i ostale stvari funcionisu mnogo bolje nego pre !
    hocu reci...deca odrasla,imaju svoje drustvo,a mi..slobodni kao pticice,jos mladi.....
    zar nije lepo?

Obećava LepaLuki (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

IMA!
    Mi doduse jos uvek nismo u braku, vencacemo se na prolece, ali zivimo zajedno i divno nam je. On je covek mog zivota, neko u koga imam beskrajno poverenje, neko ko me cini najsrecnijom devojkom na svetu...

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Lepo to,Lepa Luki,a da nas pozoves na svadbu,a

SRECNO u svakom slucaju 8)

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano ...

Citat Original postavio cpku
    ...za nekog realnost, za nekog naucna fantastika... u mom okruzenju nema nikig, NIKOG, ko se se lepo ozenio/udao (rodbina komsiluk, prijatelji...) ops:
    kakvo ti je bre to okruzenje? ima i srecnih brakova, i srecnih veza i srecnih ljudi i ne asmo u filmovima

Obećava
    Učlanjen
    02.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ima naravno

Ko ume, njemu je i lepo... Ko ne ume ide dalje dok ne nauci...

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ima... Znam neke koji su srecni, koji sustinski dobro funkcionisu. Ipak, ako samo na "blic" razmislim o procentu tih i onih drugih, deluje porazavajuce...
    Izmedju razvoda i srecnog braka postoji velik broj onih koji zivotare i najveci trud ulazu u to da deluju zadovoljno. To je tek uzas.

Da

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

ima moj pas on je bas zadovoljan svojom kerusom i
    vrlo su srecni ili samo tako izgledaju????

shine
    Guest

ja nepoznam nikoga za koga bih ja rekla da je u srecnom braku! sama rijec brak

Slične teme

1. Sex u braku
    Autor gogligogol u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 22.09.2013., 10:34
  2. sex u braku
    Autor miranda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 13:48
  3. sex u braku!?
    Autor maja mala mama u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 11.10.2010., 17:06
  4. Chime cete danas voljenu osobu uchinti srecnom?
    Autor istrazivach u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 21.07.2009., 21:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •