pravac...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

posmatrac

Zainteresovan član
Poruka
209
moj je maaaalo savijen nagore! :oops:
dovojke, sa kakvim krivinama se se sretale u zivotu i da li vam je smetalo ili....


PS. moderatori, ako slicna tema slucajno postoji slobodno je zakljucajte. je sigurno necu ici na 1008. stranicu da trazim slicnu
 
Ma znam ja sta si ti mislioc Mako! Da li si video Mig :wink: na kraju moje recenice??? Al stvarno se ne secam koliko se kriv razlikuje od pravog. Davno bese...
I ne, Kosmo, nije u pitanju stvar godina... Stavise... Vise sam uzivala dvojicom mladjih nego sa dvojicom mog godista (pojedinacno naravno). Ovi mladji se nisu stideli i femkali. Iznenadio bi se kad bih ti rekla kako muskarac sa 24-25 (tad sam i ja imala toliko) moze da bude nemastovit i nezainteresovan da nesto promeni u sexu. Imala sam srece, pa sam posle njega naisla na mladje koji su bili mastoviti i spremni da prihvate moja mastaranja i super smo se slozili. Sad mi je super!!!
 
posmatrac:
nema kompetentnih da odgovore?
mislim, kad bi se javila blondika. ipak od cetrdesetak ljudi makar nekom nije bio prav.
b
posmatraču... znam da me baš ne gotiviš nešto i to je normalno ne sviđa se svako svakome... ali stvarno ne vidim potrebu da me prozivaš...
pozdrav
 
blondi:
posmatrac:
nema kompetentnih da odgovore?
mislim, kad bi se javila blondika. ipak od cetrdesetak ljudi makar nekom nije bio prav.
b
posmatra?u... znam da me baš ne gotiviš nešto i to je normalno ne svi?a se svako svakome... ali stvarno ne vidim potrebu da me prozivaš...
pozdrav

totalno si me pogresno razumela :x
evo izbrojao sam do deset, smirio sam se i sada cu lepo da preformulisem
draga blondi, na jednom od prethodnih topika sam procitao tvoju izjavu da si u dosadasnjem ljubavnom zivotu imala cetrdesetak partnera. da li je makar nekom od njih organ bio kriv (na gore, na dole, levo, desno...)? kakva su tvoja iskustva sto se toga tice, da li smeta, ne pravi razliku ili je super?

mislio sam ovo i samo ovo i zaista nisam pokusao da te prozivam. to da te ne gotivim nisi u pravu, ali te razumem zasto tako mislis. u svakom slucaju kada imas nekog (kao ja) koji se stalno nesto busa i masu ljudi koji ni da se drznu da kazu nesto protiv moderatora onda je normalno da pomislis da te ne gotivim.
 
posmatrac:
draga blondi, na jednom od prethodnih topika sam procitao tvoju izjavu da si u dosadasnjem ljubavnom zivotu imala cetrdesetak partnera. da li je makar nekom od njih organ bio kriv (na gore, na dole, levo, desno...)? kakva su tvoja iskustva sto se toga tice, da li smeta, ne pravi razliku ili je super?
ajd moje "stručno" mišljenje ili komentar... sad da se opterečujem izgledom, baš i ne... naime kad mi neko zapaše za sex ne gledam mu u najpre gače... ali eto ipak čovek svašta vidi ,-) ... razlika, nemogu baš da kažem da se oseti zbog nekih manjih deformacija... mada sam imala jednom za mene dosta čudno iskustvo sa ukrivljenim na dole... mada sam osečaj ... hmmmm... kad se setim nije bio loš ... ali ono mislim šok... i neznam kao da sam se malo ustručavala...
 
eto vidis da mozemo lepo da pricamo.
ono sto komentarisem o zakljucavanju tema nemoj da shvatas licno, to je samo buntovnik koji se u meni budi s' vremena na vreme.
i ponavljam, cak i nakon sto te skroz ispljujem (kao moderatora) mozemo lepo i smireno da pricamo.
 
posmatrac:
eto vidis da mozemo lepo da pricamo.
ono sto komentarisem o zakljucavanju tema nemoj da shvatas licno, to je samo buntovnik koji se u meni budi s' vremena na vreme.
i ponavljam, cak i nakon sto te skroz ispljujem (kao moderatora) mozemo lepo i smireno da pricamo.
posmatraču ne skreči sa teme... mada se ovde samo od sebe postavlja pitanje... imaš li ti sam neku taku "deformaciju"? (da te vidim sad ,-) hehe)
 
blondi:
posmatrac:
eto vidis da mozemo lepo da pricamo.
ono sto komentarisem o zakljucavanju tema nemoj da shvatas licno, to je samo buntovnik koji se u meni budi s' vremena na vreme.
i ponavljam, cak i nakon sto te skroz ispljujem (kao moderatora) mozemo lepo i smireno da pricamo.
posmatraču ne skreči sa teme... mada se ovde samo od sebe postavlja pitanje... imaš li ti sam neku taku "deformaciju"? (da te vidim sad ,-) hehe)

pa procitaj prvi post ove teme i dobices odgovor.
inace ne mogu da se pozalim, nekako imam utisak da je deformisan u pravom smeru.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top