Прављење ципела по мери, где има у Бг-у?

Софија

Legenda
Poruka
52.897
Као што сам наслов каже.
Молим модерацију да не стапа тему с оном ''где има да се купи...'' јер знам да ће ми тако на питање дати одговор можда једна форумашица, али највероватније ни једна.:lol:

Дакле, овако, хоћу обућара који прави ципеле по мери. Имам мали број стопала па тешко проналазим салонке мог броја.
Чула сам да има један негде око Цвијићеве, али колегиница не зна да ми каже тачну улицу нити да објасни адекватно.:( А и тај прави ципеле искључиво за плесаче.

?
 
Хвала, прегледаћу.;):heart:

sofija koji broj nosis?i drugo pitanje da li putujes po francuskama i engleskama
Носим 36- равне и патике. Али када има штикла, како се стопало низ ципелу малко ''сабије'', салонке са штиклом ми требају 35.:D

До сад сам ципеле куповала у Немачкој, али ми бре досадило. Хоћу да купујем и код куће.:lol:
 
Хвала, прегледаћу.;):heart:


Носим 36- равне и патике. Али када има штикла, како се стопало низ ципелу малко ''сабије'', салонке са штиклом ми требају 35.:D

До сад сам ципеле куповала у Немачкој, али ми бре досадило. Хоћу да купујем и код куће.:lol:

ok,htela sam da te uputim ovde u nasem kraju
mada i u italiji imas veliki izbor
al sigurno hoces nesto da kreiras?:zper: (ovo mi je omiljena rec u poslednja 2 mes)
 
Еј Водопадице, за овог ми је рекла и колегиница данас. Али каже да нема неки избор материјала.:(

Ako ti je usput pogledaj u autletu kod slavije, salonke 35 ili 36 , probaj kalupi zezaju ...( Ima 35br 100% u Max%Co zatupljene cipele sa debelom stiklom, crvene ako ti treba kezual varijanta) ;)
 
ok,htela sam da te uputim ovde u nasem kraju
mada i u italiji imas veliki izbor
al sigurno hoces nesto da kreiras?:zper: (ovo mi je omiljena rec u poslednja 2 mes)
Па да, нешто сам се примила на штрас!:lol:
Хоћу га на ципелама и тачка.:mrgreen:

Ма свуда имају велики избор и у броју 35, сем у Србији.:evil:
Питала сам једну продавачицу да ми објасни зашто у Бг-у нема у радњама малих бројева, немогуће је да у читавом Бг-у нма жена које носе салонке 35!
Она ми рекла да су деца абнормално ногата и да се продавцима не исплати да наручују, каже остану им бројеви, а онда дође неки нови тренд...бла-бла-бла...:confused:
 
Као што сам наслов каже.
Молим модерацију да не стапа тему с оном ''где има да се купи...'' јер знам да ће ми тако на питање дати одговор можда једна форумашица, али највероватније ни једна.:lol:

Дакле, овако, хоћу обућара који прави ципеле по мери. Имам мали број стопала па тешко проналазим салонке мог броја.
Чула сам да има један негде око Цвијићеве, али колегиница не зна да ми каже тачну улицу нити да објасни адекватно.:( А и тај прави ципеле искључиво за плесаче.

?

imas jednu radnju u admirala geprata, blize raskrsnici sa kneza milosa koliko se secam, fenomenalni su :cool:
 
A narucivanje preko neta? Bojim se da mozda kalup ne bude udoban...nisam upucena u rad majstora ali mene stalno zuljaju cipele pa sam skepticna, moja noga je na pola broja i veoma mi je nezgodno da pronadjem normalnu obucu koja ne zulja i ne vadi se...imam par modnih sajtova preko kojih mozes da narucis i odaberes....
Дај сајт!;)

imas jednu radnju u admirala geprata, blize raskrsnici sa kneza milosa koliko se secam, fenomenalni su :cool:
Погледаћу.
Била је једна и у Српских Владара, преко пута Градске скупштине, тачније укосо, мали од ''Лондона'', али је затворише душмани.:confused:
 
До сад сам ципеле куповала у Немачкој, али ми бре досадило. Хоћу да купујем и код куће.:lol:

..."kupujmo nashe"...

...ako nisi ogranichena samo na " Bg Shustere", jer vidim da se obuvash i kod NJemaca, ondaK sedi u aFto i dodZHi u N. Sad i idi pravac kod Cobera...Najbolji u tom poslu, tj. unikata, u Srbiji a i shire...ima josh jedan...zove se Rasha...obojica imali svoje radnje i u Londonu...mozhda ih imaju i danas, ne znam...no, samo te usmeravam i na neke druge ljude van BG-a...
 

Back
Top