LJiS i ekonomija

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
eh sad
svi znamo da se od ljubavi ne živi
ne živi se ni od seksa al se preživljava
dakle veza i drugi tipovi ljis odnosa zahtevaju da neko otvori i novčanik
i uglavnom je to ona strana koja ima ispupčenje mesto udubljenja u gaćama
izlazak na piće, izlazak u kafanu, vožnja, benzin, tekući sadržaji - uglavnom je očekivano da frajer kešira
E nemoj sad odmah da mu surličete i kao se.rem ovo ono, već me zanima ko se u vašem slučaju češće troši
i koliko vas koštaju vaši ljis poduhvati
:mrgreen::heart:
 
Ma, ne zalim novce dok ih imam i dok ubirem studentsku pinku ali kad se dobro istrosim onda ona stupa na scenu,mada u posljednje vrijeme imamo zajednicki budzet tipa ubacimo odredjenu kvotu novca u jedan novcanik i trosimo zajedno. Izlasci,odmor i to,ebiga duza veza ima svoje prednosti :mrgreen:
 
eh sad
svi znamo da se od ljubavi ne živi
ne živi se ni od seksa al se preživljava
dakle veza i drugi tipovi ljis odnosa zahtevaju da neko otvori i novčanik
i uglavnom je to ona strana koja ima ispupčenje mesto udubljenja u gaćama
izlazak na piće, izlazak u kafanu, vožnja, benzin, tekući sadržaji - uglavnom je očekivano da frajer kešira
E nemoj sad odmah da mu surličete i kao se.rem ovo ono, već me zanima ko se u vašem slučaju češće troši
i koliko vas koštaju vaši ljis poduhvati
:mrgreen::heart:

Picu naruči onaj kod koga smo taj dan....pošto ja živim sa roditeljima...on kupuje pivo i picu....znači sponzoruša sam.
 
eh sad
svi znamo da se od ljubavi ne živi
ne živi se ni od seksa al se preživljava
dakle veza i drugi tipovi ljis odnosa zahtevaju da neko otvori i novčanik
i uglavnom je to ona strana koja ima ispupčenje mesto udubljenja u gaćama
izlazak na piće, izlazak u kafanu, vožnja, benzin, tekući sadržaji - uglavnom je očekivano da frajer kešira
E nemoj sad odmah da mu surličete i kao se.rem ovo ono, već me zanima ko se u vašem slučaju češće troši
i koliko vas koštaju vaši ljis poduhvati
:mrgreen::heart:

pa, verujem da koštaju.
trudim se da ne budem nezasita stoka i da imam obzira da se pare ne beru na drvetu, msm ono da teram hirove i stavljam čoveka u nezgodan položaj, to je glupo. To je bilo pre pre.
Sada je to mnoogo drugačije...po sistemu dogovora, ali ipak ON više zaradjuje i ON je taj koji brine o meni (bez obzira na moj doprinos i zaradu) to je po meni prirodno.
 
Na novac sam potpuno imuna i ništa mi ne znači. Osobe koje su mi drage u životu,na njih mi nikada nije žao potrošiti novac, ma koliko da je novca u pitanju. NiIsam bezmalo puta bila u situaciji, da svima pokupujem sve i svasta, za sebe mi nekada i ne dotekne..Sta da radim, to sam ja. Nesebično sam trošila zaista, na sve i svakoga..od prijatelja, rodbine, porodice, voljene osobe nekada.. Nečiji osmeh je meni najveća nagrada, najveći dar, i saznanje da sam nekoga obradovala taj dan, da je osmeh sveprisutan na usnama upravo mojom zaslugom, to je meni najvažnije a ne poklon ili novac. Nikada ne žalim novac. Jer u životu su samo važne emocije, ljubav, zagrljaji i poljupci..da imaš nekoga da te razume..a, kada to imaš, tada možeš jesti jedan kolač u poslastičarnici zajdeno, ili sedeti na travi pijući domaću limunadu...nema veze novac sa ljubavlju i jedino je to istina.
 
Poslednja izmena:
eh sad
svi znamo da se od ljubavi ne živi
ne živi se ni od seksa al se preživljava
dakle veza i drugi tipovi ljis odnosa zahtevaju da neko otvori i novčanik
i uglavnom je to ona strana koja ima ispupčenje mesto udubljenja u gaćama
izlazak na piće, izlazak u kafanu, vožnja, benzin, tekući sadržaji - uglavnom je očekivano da frajer kešira
E nemoj sad odmah da mu surličete i kao se.rem ovo ono, već me zanima ko se u vašem slučaju češće troši
i koliko vas koštaju vaši ljis poduhvati
:mrgreen::heart:

Kostaju me 2-3 lazi max
 
O, here we go again :lol:
Placam ja kad imam i zelim. Uglavnom j do sada placao ON , svaki ON u mom zivotu. :lol: Zato sto ON uglavnom radi, ja studiram i to se podrazumevalo i meni i njemu da ako on ima 500, 600 evra mesecno ili koliko god a ja studiram i imam duplo manje para koje mi sluze za sve da ce on da plati.
Sad kad radim i zavrsavam fax sve po pola tj priblizno jednako. Jos samo da mi DADU prvu platu :lol:
 

Back
Top