Kako da isključim

minon

Legenda
Poruka
59.497
ovo:
clipq.jpg


valjda sam pogodio pdf :)

Da napomenem da mi je isključen error reporting service, alerter i help and support...
Operu sam brisao nekoliko puta i instalirao različite verzije i ovo se uvek pojavljuje :(
nema pravila kad, nekad je veoma učestalo...
 
4 @Petar Borcha
Set/stop mail check every few minutes

Opera Mail is set to check mail every five minutes by default. If you wish to change or disable this, please follow the instructions below:
From the menu, go to Mail and chat accounts for Windows/UNIX, or Tools > Mail and chat accounts for Mac.
Highlight the account and select "Edit.."
To disable automatic mail checking, go to the Incoming tab and uncheck the box marked "Check for new messages every # minutes".
To change the default time for checking mail, check the box marked "Check for new messages every # minutes" and type the new time in the text field.
When you are finished, click "OK" to save the changes.


 
valjda sam pogodio pdf :)
što se mene tiče jesi :)

your bookmark file is probably write-protected. Please try this to solve your problem:

  1. Open a My Computer window, without closing Opera, and navigate to the bookmark file. The location of the bookmark file should appear in the dialog box with the error message.
  2. Right-click the file, and choose "Properties".
  3. Make sure that the "Read-only" check-box is not checked, and click "OK".
  4. Switch back to Opera, and click "Yes" in the dialog box
.


Uopšte mi nije jasno kako vam uspeva da se snalazite sa programom kada ga prebacite na srpski
ja se sav zabunim :confused:
 
Tihi, hvala na pomoći... ali nisam uspeo da rešim problem :(
"Read-only" nije ni bio čekiran, a ako ga slučajno čekiram ovo obaveštenje ne mogu nikako ukloniti...
Zanimljivo je to što ovo obaveštenje nekad ne iskače satima a nekad po 30 puta u roku od 5 minuta :(

Problem je počeo kada sam instalirao najnoviju operu 10.61 zato sam je uklonio i vratio se na stariju verziju... ali operu je veoma teško ukloniti kompletnu, uvek zaostane nešto...
Mada nisam ni siguran da je problem u operi :(
 
Uvek nešto zaostane...
Kako kome ;)

Po tome ti je ostao neizbrisan folder:
C:\Documents and Settings\xxxxx (ime korisnika)\Application Data\Opera
a možda i C:\Program Files\Opera
njih si mogao slobodno i ručno da izbišeš nakon deinstalacije - da budem iskren nije mi jasno kako je mogao da preskoči brisanje tih stavki
Podrazumeva se da pre toga uradiš bekap bokmarksa i svega ostalog što ti može kasnije zatrebati ;)


PS kako se ponaša kada je prebaciš na engleski
Možda je problem do ćirilice :think:
 
Heh... :(
I to sam radio...i evo sad opet sa Your Uninstaller-om i npr. ceo bookmark ostane sačuvan...
čak nisam morao na krsti da se logujem :D

Uvek nešto zaostane...


Kada je deinstaliraš sa Your Uninstaller, obriši i Prefetch Folder, restartuj računar i ne bi smjelo ništa da ostane. Namjerno sam sada Operu deinstalirao i ponovo instalirao da vidim to što ne može da se deinstalira.Svi su repovi obrisani i sasvim sam normalno instalirao ponovo Operu...
 

Back
Top