BJESOVI

Gavran

Zainteresovan član
Poruka
113
Pozdrav...
U pripremi je jos jedna multimedija o bendu Bjesovi.
Molim sve koji imaju bilo kakav materijal o ovom bendu da se jave i time obogate ovo izdanje. Saljite mi novinske clanke, fotografije, snimke i sve ostalo sto ima bilo kakve veze sa njima.


draganmil1979@ptt.yu
064 / 20 - 18 - 246

Hajde da uradimo to!!!
 
Dajte, bre, ljudi javite se ili posaljite nesto o njima. Multimedija bi trebalo da izadje oko 1. marta 2005 i svi oni koji budu poslali nesto ozbiljniju kolicinu materijala ce po izlasku dobiti disk BESPLATNO. Ostatak tiraza (oko 1000 primeraka) ce verovatno, kao i prvu multimediju, Bjesovi deliti po koncertima. :D :D :D
Hajde da ovo uradimo kako valja, siguran sam u to da kod kuce imate neki novinski clanak ili stagod sto ce ovaj projekat uciniti celokupnijim :wink:
 
Hvala ti
Molim da ubuduce saljete, po mogucstvu, skenirane strane tih clanaka (ili same clanke koje po zahtevu vracam) da bi sam sadrzaj diska bio autenticniji.
Hvala vam svima unapred :wink:

Fotografije i clanke koje mozete slati i na adresu:
Dragan Milosavljevic
Milosa Milosevica 51
11315 Saraorci
Smederevo

PS: Naravno bices na spisku za disk
 
Veliki fan ovog benda !!!
Nazalost nemam nekog materijala (osim audio snimaka zvanicnih albuma) kojim bih mogao doprineti.
Ali nadam se da ce moralna podrska bar malo znaciti !!!!!
Pozdrav
 
Hvala vam braco...
Zalosno je da u jednoj zemlji kakva je Smrdija, sa ovakvim oblicima realnosti ima tako malo ljudi koji shvataju Istinu.
Mozda je ovo sto nas ima ovako malo samo dokaz da je stvar ispravna.
Cesto mi dok slusam Bjesove prodje kroz glavu ona pricica iz Di Melove knjige Budjenje o coveku sa bananom u uvetu. Steta, zemlja bez mora a toliko banana... :roll:
 
Urose dobio sam cd sa slikama. Mnogo ti se zahvaljujem. Voleo bih samo da mi ,ako se secas, posaljes tacan datum kada je koncert odrzan. Na disku ce se naci bar dvadesetak fotografija sa tvojim potpisom (ako budes zeleo). Dobro bi mi dosla i skenirana ulaznica sa tog koncerta.

Jos jednom hvala ti... :!:
 
iju 7. dec a ti bleach pises da nemas nista
elem ima nesto...ali to je audio snimak jedne svirke ali ga bas bas treba srediti(ljudi imaju previse telefona def.!)
p.s.i ja bi stala u taj red za besplatni diskic :)
 
Flame:
iju 7. dec a ti bleach pises da nemas nista
elem ima nesto...ali to je audio snimak jedne svirke ali ga bas bas treba srediti(ljudi imaju previse telefona def.!)
p.s.i ja bi stala u taj red za besplatni diskic :)

ok. ma sta bilo dobro ce doci. ja vec imam nekoliko snimaka koncerata. pa eto, voleo bih i to...
ps: diskic stize cim stigne :wink:
ps2: posalji mi taj snimak bre... jedva cekam...
 
Gavran:
ok. ma sta bilo dobro ce doci. ja vec imam nekoliko snimaka koncerata. pa eto, voleo bih i to...
ps: diskic stize cim stigne :wink:
ps2: posalji mi taj snimak bre... jedva cekam...
snimak je jako, jako los... e da, da se zna, to je snimak sa one svirke u Akademiji... od 22og oktobra (:
kako je samo bilo lepooooo... (((((:
 
snimak je jako, jako los... e da, da se zna, to je snimak sa one svirke u Akademiji... od 22og oktobra (:
kako je samo bilo lepooooo... (((((:


nebitan je kvalitet snimka. multimedija je i zamisljena tako da na jednom mestu sakupi sto vise materijala. dakle, bice tu noviskih isecaka (skeniranih, onako sa ivicama ili sa krugom od soljice kafe :)), materijala sa koncerata (kvalitet je manje-vise nebitan. pa bre... rock n roll). Znaci bukvalno svega i svacega. tako da... SALJI MI BRE TO!!!
ps: koncert jeste bio odlican
 
Gavran:
nebitan je kvalitet snimka. multimedija je i zamisljena tako da na jednom mestu sakupi sto vise materijala. dakle, bice tu noviskih isecaka (skeniranih, onako sa ivicama ili sa krugom od soljice kafe :)), materijala sa koncerata (kvalitet je manje-vise nebitan. pa bre... rock n roll). Znaci bukvalno svega i svacega. tako da... SALJI MI BRE TO!!!
ps: koncert jeste bio odlican
uf, to bas lepo zvuci :D moracu to jednom da posedujem... ;)
ok, ok... nateracu ~Flame 8) ali ja sam rekla da je jako lose...
bilo je... ocekuje li se nesto uskoro?
 
bleach:
Gavran:
nebitan je kvalitet snimka. multimedija je i zamisljena tako da na jednom mestu sakupi sto vise materijala. dakle, bice tu noviskih isecaka (skeniranih, onako sa ivicama ili sa krugom od soljice kafe :)), materijala sa koncerata (kvalitet je manje-vise nebitan. pa bre... rock n roll). Znaci bukvalno svega i svacega. tako da... SALJI MI BRE TO!!!
ps: koncert jeste bio odlican
uf, to bas lepo zvuci :D moracu to jednom da posedujem... ;)
ok, ok... nateracu ~Flame 8) ali ja sam rekla da je jako lose...
bilo je... ocekuje li se nesto uskoro?

sredinom sledece godine bi, po Marinkovim recima, trebalo da se pojavi novi album. pesme su gotove ostaje jos samo da se nadje dovoljno dobar studio (i dovoljno para za isti). ono sto sam cuo od novog materijala je odlicno. album ce se zvati "bolje ti" a moj licni favorit je; "skoro sto posto".
"kada shvatis da me ne poznajes
napusti me
kada shvatis da me ne poznajes
napusti me...
napusti me ali znaj
da ni ja sam znaj
da ni ja sam ne znam
ne znam sta sam ja
ali da zao nisam
u to sam skoro sto posto siguran..."

Uh...
Prelepo :)
 
i da...
posalji mi taj materijal. ma multimediji ce se naci i marinkov snimak koncerta (onaj bez sumova i mobilnih :)) ali bih voleo da se nadje sto vise razlicitih snimaka. ako bilo ko ima jos neki snimak istog koncerta (sa diktafona, mobilnog telefona...) neka salje.
ps: posalji mi i scan svoje karte sa koncerta

pozdrav
 
Gavran:
sredinom sledece godine bi, po Marinkovim recima, trebalo da se pojavi novi album. pesme su gotove ostaje jos samo da se nadje dovoljno dobar studio (i dovoljno para za isti). ono sto sam cuo od novog materijala je odlicno. album ce se zvati "bolje ti" a moj licni favorit je; "skoro sto posto".
"kada shvatis da me ne poznajes
napusti me
kada shvatis da me ne poznajes
napusti me...
napusti me ali znaj
da ni ja sam znaj
da ni ja sam ne znam
ne znam sta sam ja
ali da zao nisam
u to sam skoro sto posto siguran..."

Uh...
Prelepo :)
uuuuu... album... pa lepo :D
sto se pesme tice... ma to su Bjesovi! (((:
 

Back
Top