Studentske zadruge

SZ Akademac NS, Dr. Vase Savića 3, 021/458-968
SZ Ekonomist, Miše Dimitrijevića 22, 021/458-862
SZ Mašinac, Trg Dositeja Obradovića 6, 021/63-50-196
SZ Sajam, Bulevar cara Lazara 3, 021/466-767
SZ Student, Dr. Ilije Đuričića 3, 021/350-100
SZ Tesla, Bulevar oslobođenja 127, 021/450-829
 
M smor. Ja sam bila u Ise Bajića, sad sam zaboravila ime te omladinske zadruge i godinu dana sam im obijala prag ali bukvalno svaki dan. Već im bilo neprijatno kad me vide :lol:
Samo je jednom postojala jedna prilika, za neku promociju hleba kojekakvog ( bila sam rezerva pošto je jedna ženska bila bolesna) ali i tu sam ispala iz igre :lol:

Mani se zadruga i vataj ljude s vezama:lol:
 
M smor. Ja sam bila u Ise Bajića, sad sam zaboravila ime te omladinske zadruge i godinu dana sam im obijala prag ali bukvalno svaki dan. Već im bilo neprijatno kad me vide :lol:
Samo je jednom postojala jedna prilika, za neku promociju hleba kojekakvog ( bila sam rezerva pošto je jedna ženska bila bolesna) ali i tu sam ispala iz igre :lol:

Mani se zadruga i vataj ljude s vezama:lol:

Divlja, pogledaj dva posta iznad... Imam osećaj da ćeš se setiti naziva zadruge... :mrgreen:
Jako pametan savet!
 
Ma, 2 godine sam u zadruzi, da ne pričam da sam išao po 2 mesece jednom nedeljno i uvek isto ''nema ništa''. I još me radnica uvek pita za ime, ne može da ga zapamti godinu dana. Ne znam čemu služe te zadruge u Novom Sadu jer nikad nema posla.
 
Moja bivša cimerka je preko zadruge našla dosta poslova, a na nekim od njih je radila mesecima. Samo glupavo je to što ti zadruga uzima pozamašan deo ionako bedne plate (njoj su na uzimali 30%, tako da je na poslu na kom je najduže bila dobijala oko 12 000), tako da stvarno nisam sigurna da se baš i isplati. :confused:
 

Back
Top