Dodik: Ako krenemo iz BiH ponijećemo i RS

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
:super::super::super::super:

Premijer RS Milorad Dodik kazao je jučer na konferenciji za novinare u Banjoj Luci da mu je tokom nedavne posjete Izraelu patrijarh jerusalemski Teofil Treći prenio kako se nekoliko puta sastao s reisu-l-ulemom Mustafom Cerićem koji mu je objasnio da je BiH zemlja Bošnjaka i da oni koji to ne prihvataju mogu otići iz ove zemlje.

- Sada je prilika i da odgovorim gospodinu Ceriću: ako budemo išli iz BiH, ponijet ćemo i RS - poručio je Dodik.
 
Premijer RS Milorad Dodik kazao je jučer na konferenciji za novinare u Banjoj Luci da mu je tokom nedavne posjete Izraelu patrijarh jerusalemski Teofil Treći prenio kako se nekoliko puta sastao s reisu-l-ulemom Mustafom Cerićem koji mu je objasnio da je BiH zemlja Bošnjaka i da oni koji to ne prihvataju mogu otići iz ove zemlje.

- Sada je prilika i da odgovorim gospodinu Ceriću: ako budemo išli iz BiH, ponijet ćemo i RS - poručio je Dodik.

A ŠTO ČEKA ONDA ?
 
4 godine vodi kampanju? ne bih rekao, vec je to njegov principijelni i nepromenjivi stav
Ne da vodi 4 godine , nego je pred prosle izbore pre 4 godine isto kapmanju bazirao iskljucivo na prici o referendumu o nezavisnosti RS i time je privukao tradicionalo nacionalisticko biracko telo SDS-a , za koje je pre toga bio najveci izfdajnik ... eto prosle te 4 godine , referenduma naravno nigde , a sad u oktobru opet izbori pa Mile prica istu pricu ... samo sumnjam da ce sada ostvariti tako ubedljivu pobedu posto narod u istocnom delu RS , juzno od Bijeljine ne moze da ga vidi ocima .
 
hhahahhaha pa imate geografiju svaka čast. Sa 3 strane ste okruženi Hrvatskom, za 4-e strane imate muslimane, imate Srbiju kojoj se također fućka za vas ima svoje probleme, a vi očekujete da će Sv.Savo odraditi sve sam.

lijepo je sanjati. samo to je kratkog daha.

Ako te je već Bog unesrećio time što si se rodio ko hrvat, drži se svoje izmišljene nacije, a okani se provokacija za RS!
 
Ne da vodi 4 godine , nego je pred prosle izbore pre 4 godine isto kapmanju bazirao iskljucivo na prici o referendumu o nezavisnosti RS i time je privukao tradicionalo nacionalisticko biracko telo SDS-a , za koje je pre toga bio najveci izfdajnik ... eto prosle te 4 godine , referenduma naravno nigde , a sad u oktobru opet izbori pa Mile prica istu pricu ... samo sumnjam da ce sada ostvariti tako ubedljivu pobedu posto narod u istocnom delu RS , juzno od Bijeljine ne moze da ga vidi ocima .

Dodik je za ove 4 godine uradio mamutski posao, to vidi svako prosecno inteligentan
 
ruske rafinerije su u posavini, hrvatska ne sme da pisne:mrgreen:

LJudi moji vama nikako da dođe u glavu RUSI NEMAJU NIŠTA SA VAMA. Kad vam je bilo najteže ostavili su nas. Nas Vatikan i Njemačka nisu nikad ostavili. Rusi su inkasirali vaše bombardiranje. Zaradili bodove za Čečeniju svojim nesudjelovanjem. Njih boli **** za vas.

Nađi mi jedan jedini primjer kada su Rusi nešto OBJEKTIVNO napravili za vas.
 

Back
Top