Sve životne namirnice poskupljuju do 1. septembra

oprem dobro

Zainteresovan član
Poruka
447
Ulje „dijamant” već ima 11 odsto višu cenu Tokom prvih petnaest dana avgusta u maloprodajnim objektima korigovane su cene svih vrsta osnovnih životnih namirnica... (Blic)

Srbija ima samo jedno GORUĆE PITANJE, pitanje oporavka i razvoja ekonomije, pitanje golog opstanka većine njenih građana.Sve poznate stranke i političari su je (Srbiju) "isfolirali", svačim pa i proklamovanjem šta je njeno glavno ili goruće pitanje. Kakva crna EU i bambrljanje o tome kad ćemo biti kandidovani... Budalaštine. A dotle? I plus, od ta posla neće biti ništa bar deset godina, a verovatno ni posle. Kosovo jeste teško, mučno, bitno, ali ni ono nije GORUĆE pitanje.
Koja će to Srbija rešavati to veliko i komplikovano pitanje? Ova izgladnela, smorena, kriminalizovana? Svašta!
Prvo se sređuje DRŽAVA, odmah potom se narodu omogućava da preživi i ŽIVI, a onda se rešava piranje Kosova i ostalo. To je očigledno.
Rešenje postoji, a pitanje je samo da li ćete ili tačnije: kada učiniti ono što je neophodno, da bi ono profunkcionisalo.
I to je sve.


 
Ја очекујем мир,благостање и просперитет.
Са новим радним местима,регијоналним лидерством и позивницом за ЕУ.

Tako je sta ce nam nestabilnost kad mozemo da gutamo zabe( i to ne obicne vec prvo one najvece), sadimo kikiriki i prodajemo stanove da bi smo se izdrzavali.
Vazno je da se sledi vizija.
:mrgreen:
 
Овај народ је...ухх у шта смо се претворили...
Можеш им отети Космет,пишати по гробовима оних који су погинули за твоју слободу АЛИ да јогурт поскупи 5 посто....револуција...
Ал добро било каква револуција је добро дошла.
 
Mislim da nema vise mesta ironiji i sarkazmu. Ljudi ce poceti da umiru od gladi, ili masovno oboljevaju od neuhranjenosti!

Тражили су.Ето им.
И да сутра буду избори,осмех би поразијо све.
Дискретни шарм буржоазије.
И шта сад,да плачем?
Јок море,кад се друг искези заборавља се глад.
 
Тражили су.Ето им.
И да сутра буду избори,осмех би поразијо све.
Дискретни шарм буржоазије.
И шта сад,да плачем?
Јок море,кад се друг искези заборавља се глад.

ZIVEO BORIS TADIC I NJEGOVI BIRACI "PAMETNICE" :super:


Pa cekajte, jel' vama bitnije da budete u pravu (interesantni) ovde na forumu, ili da se pokrene neka akcija (ustanak) protiv ovakvih poteza vlasti???

Imam utisak da se ponekad nasladjujete tudjom nesrecom.

Kao da vas se to ne dotice...:roll:

Sramota.
 
Poslednja izmena:
Pa cekajte, jel' vama bitnije da budete u pravu (interesantni) ovde na forumu, ili da se pokrene neka akcija (ustanak) protiv ovakvih poteza vlasti???

Imam utisak da se ponekad nasladjujete tudjom nesrecom.

Kao da vas se to ne dotice...:roll:

Sramota.

jedna lasta ne cini prolece.

rekoh vec kad ovi sto zaradjuju manje od 300 evra mesecno ili cak nemaju nikakav posao godina - ne izlaze na ulicu , sto ja onda da se bunim.

meni nije dobro , njima je 100 puta gore od mene pa opet cute i trpe.
 
jedna lasta ne cini prolece.

rekoh vec kad ovi sto zaradjuju manje od 300 evra mesecno ili cak nemaju nikakav posao godina - ne izlaze na ulicu , sto ja onda da se bunim.

meni nije dobro , njima je 100 puta gore od mene pa opet cute i trpe.

Koja jedna lasta?

Sta pod tim podrazumevas?

Zar nije bilo 1000 povoda do sad ad se izadje na ulice?
 
jedna lasta ne cini prolece.

rekoh vec kad ovi sto zaradjuju manje od 300 evra mesecno ili cak nemaju nikakav posao godina - ne izlaze na ulicu , sto ja onda da se bunim.

meni nije dobro , njima je 100 puta gore od mene pa opet cute i trpe.

Da ima mnogo ljudi koji zive u bedi i sirotinji, i da umiru od gladi, narod bi se digao i reko sta ima.

Ovako iz neposredne sredine vidimo da je svima ok, tj. da imaju da kupe ponesto i da prezive. A takvih je mnogo vise nego onih sto nemaju nista.

I onda dolazimo do toga da narod lepo zivi, i da je svima dobro i da nema ko sta da dize,pravi revolucije i slicno.

Nece ljudi da izgube to malo sto imaju, i onda dzabe i pisanje i sve, i revolucije, i skidanje s vlasti i tako to..
 

Back
Top