Kako Ceda J. gleda na zakon i pravdu

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Slusam danas vest na TV-u o nekoj prepirci izmedju LDPa- i SNS-a u vezi nekih bivsih sudija koji su se uclanili u SNS.

E sad sta mi je zapalo za oko :D

Mafija Ceda Jovanovic i njegova kriminalna organizacija LDP navodi jednog od tih sudija koji su presli u SNS i kao dokaz da su ti ljudi bivse sudije vodili neke od najtezih montiranih procesa u istoriji pravosudja. Pa navodi primer:

Ko su bivše sudije koje su naprednjaci nedavno primili u svoje redove? LDP tvrdi da je Mitar Đenisić krajem 1999. osudio tadašnjeg vođu građanskih protesta Bogoljuba Arsenijevića Makija na 3 godine zatvora, jer je na jednom mitingu policajca udario po kapi.


I to je po Cedi montiran proces bio. Znaci ides ulicom i zveknes panduru jednu iza usiju i sta treba po LDP-u da dobijes za to????


Po meni taj primer tog Mitra Djenisica je primer kako treba da se sudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=18&nav_category=11&nav_id=452692
 
Slusam danas vest na TV-u o nekoj prepirci izmedju LDPa- i SNS-a u vezi nekih bivsih sudija koji su se uclanili u SNS.

E sad sta mi je zapalo za oko :D

Mafija Ceda Jovanovic i njegova kriminalna organizacija LDP navodi jednog od tih sudija koji su presli u SNS i kao dokaz da su ti ljudi bivse sudije vodili neke od najtezih montiranih procesa u istoriji pravosudja. Pa navodi primer:

Ko su bivše sudije koje su naprednjaci nedavno primili u svoje redove? LDP tvrdi da je Mitar Đenisić krajem 1999. osudio tadašnjeg vođu građanskih protesta Bogoljuba Arsenijevića Makija na 3 godine zatvora, jer je na jednom mitingu policajca udario po kapi.


I to je po Cedi montiran proces bio. Znaci ides ulicom i zveknes panduru jednu iza usiju i sta treba po LDP-u da dobijes za to????


Po meni taj primer tog Mitra Djenisica je primer kako treba da se sudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=18&nav_category=11&nav_id=452692

Hahahahah kakav crni montirani proces pa po nashem zakonu (koji Chedica ochiglendo ne poznaje) zaprecena kazna za skidanje kape organu reda je jedna do tri godine.
 
Slusam danas vest na TV-u o nekoj prepirci izmedju LDPa- i SNS-a u vezi nekih bivsih sudija koji su se uclanili u SNS.

E sad sta mi je zapalo za oko :D

Mafija Ceda Jovanovic i njegova kriminalna organizacija LDP navodi jednog od tih sudija koji su presli u SNS i kao dokaz da su ti ljudi bivse sudije vodili neke od najtezih montiranih procesa u istoriji pravosudja. Pa navodi primer:

Ko su bivše sudije koje su naprednjaci nedavno primili u svoje redove? LDP tvrdi da je Mitar Đenisić krajem 1999. osudio tadašnjeg vođu građanskih protesta Bogoljuba Arsenijevića Makija na 3 godine zatvora, jer je na jednom mitingu policajca udario po kapi.


I to je po Cedi montiran proces bio. Znaci ides ulicom i zveknes panduru jednu iza usiju i sta treba po LDP-u da dobijes za to????


Po meni taj primer tog Mitra Djenisica je primer kako treba da se sudi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=18&nav_category=11&nav_id=452692
Želeo sam čitajući tekst i komentare , prvo da odgovorim Tamo na linku i sajtu , ali sam se setio da je to B92 i da nema šanse da bude objavljeno pogotovu ako se nešto ne svidi vladarima ove države.
Elem čitajući među komentarima kako pišu da je "čeda jovanović zvezda koja sija" ja mogu samo da kažem da jedino što sija kod čede su njegove oči , pogotovu kada oseti krizu za drogom.
Inače ceo Kikindski LDP je sastavljen od poznatih narkomana i i dilera droge po ulicama koji svi takođe imaju i svoja dosijea u policiji a nekada su bili najveći problemi i banditi na ulicama ovoga grada. Sve neki mafiozi koji voze besna kola i kao i neobrazovani polupismeni ljudi koji izigravaju neke nezavisne novinare, aj što ih ja poznajem nego ih zna ceo grad i zna ko su iu šta su.
 
Komentari su vam bas u duhu Aleksandra Vucica - "kad nemas konkretan odgovor, onda udri po menjanju teme". "Napad bez argumenata je najbolja odbrana" je isto dobar slogan.
Sta ima veze i da se konstantno vergla da je Ceda narkoman, smislite nesto novo.
S kim si takav si , a za kikindski LDP se pouzdano zna ko su , rođeni brat predsednika kikindskog LDP-a uhvaćen bio na greanici sa 5 kg droge pre više od desetak godina.
 
Komentari su vam bas u duhu Aleksandra Vucica - "kad nemas konkretan odgovor, onda udri po menjanju teme". "Napad bez argumenata je najbolja odbrana" je isto dobar slogan.
Sta ima veze i da se konstantno vergla da je Ceda narkoman, smislite nesto novo.
Čedica nije dostojan Vuciću ni obuću da očisti!Vučić je moralan čovek,nadprosečne inteligencije,patriota,i sve ono sto je vredno poštovanja :worth:
A meni je nebulozno porediti čoveka sa nekim imbecilima kao što su ovi LDPeovci:zcepanje:
 
Čedica nije dostojan Vuciću ni obuću da očisti!Vučić je moralan čovek,nadprosečne inteligencije,patriota,i sve ono sto je vredno poštovanja :worth:
A meni je nebulozno porediti čoveka sa nekim imbecilima kao što su ovi LDPeovci:zcepanje:

Селе, Чедица се разликује од *******ог само по томе што је Ром. Издајник је и томе је доследан. Овај је од екстремног националисте постао заговорник ЕУ....баш си лупила са тим патриота. :lol:
 
Komentari su vam bas u duhu Aleksandra Vucica - "kad nemas konkretan odgovor, onda udri po menjanju teme". "Napad bez argumenata je najbolja odbrana" je isto dobar slogan.
Sta ima veze i da se konstantno vergla da je Ceda narkoman, smislite nesto novo.

:hahaha:

Pa jedno pet ljudi je ovdje napisalo šta se radi kada neki prika udari na pandura...mislim, ono, po zakonu.

I to ti je valjda dovoljno da shvatiš da je Čedica lupio glupost.

Njegova narkomanija je samo gratis na ovu priču.
 
:hahaha:

Pa citiraj cio post, tamo ti se nalaze odgovori.

Gratis je dodatak, nije suština...a ti si pitala za suštinu.

Dakle, Čeda lupeta...šta ti nije jasno? Ne možeš da shvatiš usled njegove narkomanije, šta li?

Tvoj dodatak je sustina onoga sto ja potenciram.
Razlog njegovog laprdanja je zato sto je narkoman. Smislite neki drugi razlog. A ja nigde nisam napisala da nije lupio.
 

Back
Top