Kako zivite
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Kako zivite

Zainteresovan član dobrica_91 (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Cool Kako zivite

Pa dragi studenti kako zivite jer kad sam racunao koliko ce mi para trebati a koliko cu dobiti da zivim i studiram u ns nije mi bilo dobro nikako? (ja sam buduci student pocinjem tek u septembru) Kako se snalazite? (ovo nije za one bogate i dubokim dzepom)
    JA RULEZ !!!!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Re: Kako zivite

Citat Original postavio dobrica_91 Pogledaj poruku
    Pa dragi studenti kako zivite jer kad sam racunao koliko ce mi para trebati a koliko cu dobiti da zivim i studiram u ns nije mi bilo dobro nikako? (ja sam buduci student pocinjem tek u septembru) Kako se snalazite? (ovo nije za one bogate i dubokim dzepom)
    El mi verujes da se i ja pitam isto za sebe, doduse "tek" sledece godine . Nemam pojma kako cu i sta cu u Bg-u . Ajde cak i da racunam na dom i menzu . Opet gde da nadjem pare za everyday life tipa ne svidja mi se hrana danas kupim da jedem nesto, ili ned'o Bog sednem negde da jedem u neku kafanu nesto corbasto Pa izlazak , pa ovo pa ono ... Jel moze neko da da onako malo detaljniji uvid u to za sta je sve potreban novac van smestaja i hrane u menzi . Na koje additional expenses treba da racunamo ?

Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

brate ja kako sam skontao izlazak u grad je poneses od kuce rakije i pije se gdje stignes a kafane i sl mozemo zaboraviti XD
    JA RULEZ !!!!

Pufer nije na forumu
    euro nam je zajednicka sudbina, EU nam je zajednicka buducnost.
    Primećen član Pufer (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

brate ja kako sam skontao izlazak u grad je poneses od kuce rakije i pije se gdje stignes a kafane i sl mozemo zaboraviti XD
    hahah slushajte coveka. Ponesete pivo na kalish i gotova stvar. Kafane, wtf? Pa nismo dede.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Pufer Pogledaj poruku
    hahah slushajte coveka. Ponesete pivo na kalish i gotova stvar. Kafane, wtf? Pa nismo dede.
    Reci mi da gore na severu nemate obicaj da odete u kafanu ? Ono iz zezanja, napijete se ko budale ?

OMG pa kako to Jel imate vi gore u Bg-u diskoteke i koliko kosta jedan takav izlazak ?

Primećen član Stari lav (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Prvo, ako zelite da date godinu u roku, verujte mi da necete imati puno vremena za izlaske... Opet zavisi i od toga koji fax budete upisali (tipa pravni, medicinski - ne nadaj te se). Drugo za izlaske treba doooosta para. Osim ako idete na one zurke po domovima (mada ja ne zivim u domu i nisam cuo da je bilo ove godine). Sto se tice izlazaka nisam mnogo upucen, ali znam da treba mnogo para. Dobre su one house zurke sto das 500 din, i pijes koliko mozes (ili dok ima ). E a sto se tice troskova, to cete tek da vidite koliko para ide... Potvrda na faksu, pa neka zbirka, skripta, dopuna, po koji tiket, pa na pice u Bona fides sa koleginicom, pa po par kafa na faksu, pa neko voce, pa mesecna za GSP, pa neka knjiga (van nastave, koja vas interesuje), pa hemija (tipa Mer za brisanje prasine, pasta za zube, Domestos) pa, pa, pa, pa, pa... I tako da treba dosta para.

P.S. Pa kinta za ulaznice na stadion, halu Pionir...
    Poslednji put ažurirao/la Stari lav : 18.08.2010. u 23:10

Pufer nije na forumu
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Stevee Pogledaj poruku
    Reci mi da gore na severu nemate obicaj da odete u kafanu ? Ono iz zezanja, napijete se ko budale ?

shta je tebi? ti imash neke aspiracije ka prirodnim naukama, najblize kafani za tebe je kada prodjesh pored nje.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Stari lav Pogledaj poruku
    Prvo, ako zelite da date godinu u roku, verujte mi da necete imati puno vremena za izlaske... Opet zavisi i od toga koji fax budete upisali (tipa pravni, medicinski - ne nadaj te se). Drugo za izlaske treba doooosta para. Osim ako idete na one zurke po domovima (mada ja ne zivim u domu i nisam cuo da je bilo ove godine). Sto se tice izlazaka nisam mnogo upucen, ali znam da treba mnogo para. Dobre su one house zurke sto das 500 din, i pijes koliko mozes (ili dok ima ). E a sto se tice troskova, to cete tek da vidite koliko para ide... Potvrda na faksu, pa neka zbirka, skripta, dopuna, po koji tiket, pa na pice u Bona fides sa koleginicom, pa po par kafa na faksu, pa neko voce, pa mesecna za GSP, pa neka knjiga (van nastave, koja vas interesuje), pa hemija (tipa Mer za brisanje prasine, pasta za zube, Domestos) pa, pa, pa, pa, pa... I tako da treba dosta para.

P.S. Pa kinta za ulaznice na stadion, halu Pionir...
    Meni 500 dinara ode za jedan izlazak ovde, ono, prosecan
    shta je tebi? ti imash neke aspiracije ka prirodnim naukama, najblize kafani za tebe je kada prodjesh pored nje.
    Ma da Pa mi na jugu, eto desi se jedared u par meseci da zaglavimo negde u kafanu

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

El me zezate da po ceo dan provedete na fakultetu ?

Pufer nije na forumu
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

^ pa ako je tebi provod da sednesh u neku zadimljenu kafancinu, slushaj pretezno narodno i pri tom drukash se alkoholom ti izvoli. ima i takvih u bg od mladih, ali manjina. puna skadarlija.

meni je provod biti vani, eventualno neki splav, a ne zabiti se u neku kafanu.

Učlanjen
    19.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

E sinko (priznaj da dobro zvuci ) tek ces da vidis koja je ovde "skupoca". Zaboravio sam da ti kazem da ovde sve placas ti (internet 1400, kablovska 850, struja, komunalije, info stan...).
    A sto se tice izlazaka, tipa splavovi i tako to, moraces da pitas nekog drugog. Ali ja ne verujem da mozes da "prodjes" bez 5 soma.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

^ pa ako je tebi provod da sednesh u neku zadimljenu kafancinu, slushaj pretezno narodno i pri tom drukash se alkoholom ti izvoli. ima i takvih u bg od mladih, ali manjina. puna skadarlija.

meni je provod biti vani, eventualno neki splav, a ne zabiti se u neku kafanu.
    Onda se ne kreces u pravom drustvu . Ja ponajmanje slusam domacu muziku, ali akd odemo negde eto zezamo se jednostavno atmosfera je takva da ni ne cujes muziku , niti osetis da si u kafani . Kad kazem napijamo nisam mislio bukvalno da budemo svi letva pijani naravno, treba imati granice , ali nije nista lose ako odes na 2,3,4 ..... 5 krigle piva

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

E sinko (priznaj da dobro zvuci ) tek ces da vidis koja je ovde "skupoca". Zaboravio sam da ti kazem da ovde sve placas ti (internet 1400, kablovska 850, struja, komunalije, info stan...).
    A sto se tice izlazaka, tipa splavovi i tako to, moraces da pitas nekog drugog. Ali ja ne verujem da mozes da "prodjes" bez 5 soma.

Taman znaci da ne dolazim u Bg . Uhh bas je skup Mislim ono, ako si u domu valjda internet ulazi u cenu , ne? Te komunalije i te gluposti valjda vaze samo za one koji zive privatno .

Učlanjen
    19.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

El me zezate da po ceo dan provedete na fakultetu ?
    Ma zezamo se bre... Sta, nije ceo dan. Predavanja od 08:00h do 13:20h i onda vezbe od 13:30 do 15:20h. Dva puta u nedelji!
    Pa sto se tice doma, to ne placas... Ali internet nemas. Jedino ako si u domu Kralja Aleksandra, pa odes u park ili sa prozora...
    Poslednji put ažurirao/la Stari lav : 18.08.2010. u 23:33

Pufer nije na forumu
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

shta god. ti izlazi gde zelish. necu ja da ti govorim.

Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

meni je merak kad se "klosara" brate sa pivama i gitarama i da te bog vidi.... te kafane ponekad zimi *** kad se nemoze vani sjediti...
    JA RULEZ !!!!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Ma zezamo se bre... Sta, nije ceo dan. Predavanja od 08:00h do 13:20h i onda vezbe od 13:30 do 15:20h. Dva puta u nedelji!
    8-16 fakticki si u obaveznom poslu Pa dooobrooo Al kazes samo dva puta nedeljno, to vidis nije lose onda .

Na sta jos lupas pare osim na higijenu, izlaske, i te osnovne stvari . Odecu kupujes tu ili negde drugde ?

Učlanjen
    08.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

sto se tice odjece meni je baba oplela vunenih carapa a sad evo i prisluk mi plete tako da cu biti obezbjedjen za zimu a ljeti *** bez maice se ide da se triceps i biceps na sunce izvede
    JA RULEZ !!!!

Učlanjen
    19.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

8-16 fakticki si u obaveznom poslu Pa dooobrooo Al kazes samo dva puta nedeljno, to vidis nije lose onda .

Na sta jos lupas pare osim na higijenu, izlaske, i te osnovne stvari . Odecu kupujes tu ili negde drugde ?
    Ne izlazim ja ovde... Samo na pice, ponekad, neki kafic... Izlazim kad se vratim u rodni grad, pa onda idem sa strane... Pa kupujem i ovde ponekad, stvari nisu mnogo skupe. Opet zavisi, gde kupujes i sta kupujes. Npr. patike Skechers 5 ipo soma, a prelepe su. Bar meni.

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mislim da ce ti najbolji provod biti u citaonici kad budes ucio sa najboljim ekipom i sale koje se prozimaju tokom tog obeda, iako budes imao vremena za nesto drugacije od toga, ne verujem da ce ti pruziti toliko zadovoljstva kao ovo Tako je bar bio kod mene bio slucaj

Slične teme

1. OD CEGA ZIVITE I KAKO ZIVITE U SRBIJI
    Autor emotivac2 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 431
    Poslednja poruka: 06.09.2010., 19:45
  2. Studenska tema: Kako živite
    Autor bezibre! u forumu Fakulteti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.04.2010., 21:27
  3. Odgovora: 145
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 23:20
  4. Kako ste proveli Uskrs u zemljama u kojima zivite?
    Autor nafsika u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 11:42
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 13:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •