parapaparapamparapapam

Poruka
7.683
zene, 'ocu da vas cujem, dobro, mogu i ovi muski al' oni nEsu ic bitni u celoj situcaiji....
ovako, maj kvescn for tudej izzzzzzz
pam pa ra pa pa (bubnjevi!)
aman, zene, kakav je osecaj kada svrsi u vas?
necu se igram sa zivotom pa da isprobavam (jos uvek ne, ofkors) pa reko' da dodjem ovde i pitam posto vase mislenje, odgovore i savete cenim najvise na svetu (posle kevinog i onih strucnjaka iz Bravo novina)
:manikir:
 
zene, 'ocu da vas cujem, dobro, mogu i ovi muski al' oni nEsu ic bitni u celoj situcaiji....
ovako, maj kvescn for tudej izzzzzzz
pam pa ra pa pa (bubnjevi!)
aman, zene, kakav je osecaj kada svrsi u vas?
necu se igram sa zivotom pa da isprobavam (jos uvek ne, ofkors) pa reko' da dodjem ovde i pitam posto vase mislenje, odgovore i savete cenim najvise na svetu (posle kevinog i onih strucnjaka iz Bravo novina)
:manikir:

pa ti to valjda ne osecas ako on nosi kondom :think:
 
zene, 'ocu da vas cujem, dobro, mogu i ovi muski al' oni nEsu ic bitni u celoj situcaiji....
ovako, maj kvescn for tudej izzzzzzz
pam pa ra pa pa (bubnjevi!)
aman, zene, kakav je osecaj kada svrsi u vas?
necu se igram sa zivotom pa da isprobavam (jos uvek ne, ofkors) pa reko' da dodjem ovde i pitam posto vase mislenje, odgovore i savete cenim najvise na svetu (posle kevinog i onih strucnjaka iz Bravo novina)
:manikir:

nemam pojma
 
;) Izgleda da i nije bas neki osecaj, barem po odgovorima forumasica. Nisu bas raspolozne za opisivanje doticnog osecaja.. :per:
Pitanje je veoma intimnog karaktera, mogu reci samo to. :)
Nadam se da ces dobiti pravi odgovor a to ce biti onda kada to budes dozivela.
 
zene, 'ocu da vas cujem, dobro, mogu i ovi muski al' oni nEsu ic bitni u celoj situcaiji....
ovako, maj kvescn for tudej izzzzzzz
pam pa ra pa pa (bubnjevi!)
aman, zene, kakav je osecaj kada svrsi u vas?
necu se igram sa zivotom pa da isprobavam (jos uvek ne, ofkors) pa reko' da dodjem ovde i pitam posto vase mislenje, odgovore i savete cenim najvise na svetu (posle kevinog i onih strucnjaka iz Bravo novina)
:manikir:

šta je svima danas sa svršavanjem u ženu?
extra je osećaj, potpomaže izlečenju bele kuge :D
 
pa **** mater svoju, imam pravo da pitam, a cenjene nam matore forumasice sve znaju i do sada su bez ustezanja mnogima otvorile oci...a mene ne hebu ni 0,6%
potresla sam se, majke mi

pa ako si vec radoznala kupi pilule koristi mesec dana i na svojoj piccki oseti, hebote kad te vec toliko zanima :mrgreen:
sta mislis da mogu da ti prepricam kako mi je super kada polizem "malu" ?
ne mogu i necu...

kupi pilule i cepaj
 
pa ako si vec radoznala kupi pilule koristi mesec dana i na svojoj piccki oseti, hebote kad te vec toliko zanima :mrgreen:
sta mislis da mogu da ti prepricam kako mi je super kada polizem "malu" ?
ne mogu i necu...

kupi pilule i cepaj

bjaaaaaazzi, matori, nisi u igri i nisi kompetentan da mi svrljas po temi, nedostaju ti 2 stvari
zenski mozak & pika pika :mrgreen:
i koliko puta treba da kazem da zelim da cujem sta zene imaju da kazu na tu temu, mislim, probacu i ja, ima se vremena, ali hocu njih da cujem i mislim da zasluzujem da me ispostuju..
:manikir:
 

Back
Top