ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ !!!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ !!!

Poznat
    Učlanjen
    29.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ !!!

Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!

Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!

Moderator 8-Mile RD (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    206

Podrazumevano Re: ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ !!!

Meni ne smetaju, jer me podsecaju na najlepsih mesec dana ove godine.

Primećen član reingess (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio AndrejBL Pogledaj poruku
    Ја просто не могу да схватим да су се ове одвратне пластичне трубетине толико рашириле по свету, тако да их сада има од Јапана до Европе!

Њихов одвратни звук почиње полако да мења досадашњу песму навијача на стадионима, што је заиста тужно јер нешто лепо мењамо нечим иритирајућим.

Вувузелчина је било на утакмици Србија-Грчка, на Европском првенству у пливању, Премијер лиги,...

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!
    Pa da, al duvala su neka deca...

Primećen član 'АЛО БРЕ!!! (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Iskusan олга96 (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    178

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!
    а и није само на утакмицама, купују будале код кинеза да се иживљавају. Тргнем се у три ујутро пре неки дан кад је неки ретард стајао испред зграде и дувао, и дувао.....кретена колко оћеш
    Dream on

Domaćin Splatt91 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Neki klinci ovde duvaju u vuvuzelu svaki drugi dan. Malo mi fali da mi pukne film a kad pukne jebacu im sve po spisku!

Elita Neozbiljni pesimista (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    311

U nedelju sam bio na "Cika Daci" i neki klinci se nalozili pa poceli da duvaju vuvuzele,ali su brzo prestali jer su valjda i djavolima isli na ****,pa su im malo zapretili A sto je mnogo,mnogo je...I PES su mi ogadili
    Ne budi pesak koji gaze, već budi kamen u cipeli...

Primećen član samo pivo (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Citat Original postavio 8-mile RD Pogledaj poruku
    Meni ne smetaju, jer me podsecaju na najlepsih mesec dana ove godine.
    Mene podsjećaju na junski ispitni rok
    A ja nevičan, u prljavoj trci
    smijem se čestit nad praznom mrežom.

Domaćin oki1987 (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

ПРОКЛЕТЕ ВУВУЗЕЛЧИНЕ!!!
    slazem se sa tobom, ubijaju atmosveru na stadionima, necuje se navijanje od njih.
    Ja sam na svetsko prvenstvo u fudbalu stavio "mute" na televizuru upravo zvog vuvuzelcine, od 1-90 minuta duvaju u ono, kako se nesmore

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    249

Ja sam sedeo skoro u jednoj otvorenoj kafani gde je jedan klinac duvao celo vece u vuvuzelu. Doslo mi je da mu je uzmem i da je razbijem od glavu njegovom caletu sto nema obzira da nervira pola kafane sa tim govnom. A kada sam cuo na vaterpolo utakmici da ih nose e tad su ga stvarno preterali. Najveca greska FIFA u istoriji je ta sto su dali onim indijancima da naprave SP.
    Dont settle for average!!!

Domaćin Splatt91 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    106

Od SP-a mi se smucila Afrika. Popuse mi oni crnci tamo ***** kroz tu njihovu vuvuzelu. ***** im materina nepismena, nasli da nerviraju ostatak sveta sa njihovim govnima.

Domaćin Gax (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

UEFA zabranila vuvuzele

Evropska fudbalska federacija (UEFA) zabranila je donošenje vuvuzela na stadione za vreme Evropskog prvenstva i takmičenja u Ligi šampiona. UEFA je navela da plastične trube "ne odgovaraju Evropi", jer nadjačavaju tradicionalne pesme navijača i emocionalne reakcije na terenu, prenosi Beta.

UEFA je dodala da su se sve članice ove organizacije složile da se vuvuzele zabrane na utakmicama reprezentacija i za vreme klupskih takmičenja. Na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi utakmice su počinjale uz zvuke vuvuzela, sličnom zujanju pčela.

Svetska fudbalska federacija (FIFA) odbila je da zabrani vuvuzele uprkos ponovljenim molbama igrača i elektronskih medija, opravdavajući svoj stav da su one deo kulture Južne Afrike.
    „Pozdravi Miljojka i metni ga u kofu nek se vozi. Dođi kod mene da ti dam auspuh!”

Aktivan član CYBERVRAC (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Splatt91 Pogledaj poruku
    Od SP-a mi se smucila Afrika. Popuse mi oni crnci tamo ***** kroz tu njihovu vuvuzelu. ***** im materina nepismena, nasli da nerviraju ostatak sveta sa njihovim govnima.
    Vuvuzelcine u Africi su sluzile tome jer su doticni nesposobni za navijanje...Apsolutno sam protiv toga i slazem se...Njihova nepismenost je njihov j..... problem...

Mars na drvo,natrag u kucicu!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •