stigao je NBA 2005....

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Ovako...NBA je stigao u petak, i posle 2 neprospavane noci mogu da dam prve utiske...KAKO JE TO DOBRO!!!
od novina u samoj igri, nama posvecenijim igracima svakako znaci ogroman broj novih igraca, mnooogo poboljsan izgled suta, polaganja, kucanja, na kraju...
Ovaj All-star vikend je nevidjeno dobra stvar koju su uradili...takmicenje u zakucavanju ce napraviti revoluciju...e, sad, moje pitanje je, osim prvih utisaka, treba mi i pomoc oko kucanja (na netu se mogu naci objasnjenja za oko 50 razl;icitih, od kojih sam ja provalio 10-ak osnovnih, ali su ona prilagodjena za dzojstik...u fazonu "stisni krug, pa desni analog, i tako to..." ako neko ima to za PC, ili ako je provalio kako se radi Alley Up samom sebi, bilo bi od pomoci...Daba da te cujem...
 
dkole:
Ovako...NBA je stigao u petak, i posle 2 neprospavane noci mogu da dam prve utiske...KAKO JE TO DOBRO!!!
od novina u samoj igri, nama posvecenijim igracima svakako znaci ogroman broj novih igraca, mnooogo poboljsan izgled suta, polaganja, kucanja, na kraju...
Ovaj All-star vikend je nevidjeno dobra stvar koju su uradili...takmicenje u zakucavanju ce napraviti revoluciju...e, sad, moje pitanje je, osim prvih utisaka, treba mi i pomoc oko kucanja (na netu se mogu naci objasnjenja za oko 50 razl;icitih, od kojih sam ja provalio 10-ak osnovnih, ali su ona prilagodjena za dzojstik...u fazonu "stisni krug, pa desni analog, i tako to..." ako neko ima to za PC, ili ako je provalio kako se radi Alley Up samom sebi, bilo bi od pomoci...Daba da te cujem...
Idem sutra da kupim igru i da uninstaliram stari nba :D Nema meni ucenja bogami :wink:
 
Igra je do ja.a. SlamDunk contest je pravo osvezenje.

Ioako je covek vec pitao bilo bi dobro kad bi neko od vas koji mozda zna kako se vrse zakucavanja na tastaturi (sem osnovnih desetak) to lijepo odje postovao.
 
Nuzno je da rezolucija bude minimum 800x600, inace ce te se zacuditi zbog ocajne grafike.
Steta sto pressbox kameri ne moze da se zumiraju igraci vise kao u 2004. dosta toga je popravljeno, izbacaj lopte konacno, reagovanje mrezice takodje, mada, na kontaktu lopte prilikom kosa jos ne vladaju normalni zakoni fizike. Ne desava se npr da pri sutu sa strane lopta udari unutar obruca i promeni pravac vec uvek pada na isto mesto.
Konacno su onaj odvratni zvuk tokom zakucavanja u 2004 promenili, i ovo je sad super.
Steta sto su igraci jos uvek nemi, bila bi dobra fora da se dovikuju u organizovanju odbrane ili nakon bitnog kosa da se strelac raduje na glas. Sve u svemu prelazim na 2005.
 
Odlicno! Svaka cast... pokreti igraca, zvuci, poboljsanja u dinasty modu, razliciti sutevi, mrezica... I naravno odlicno uradjeni Slam Dunk Contest i 3 Point Shootout.
Jedno pitanje: Da li je tacno da Alley Oop moze da se baci samo pomocu analoga (mislim na takmicenje u zakucavanju)-jos samo to mi je ostalo, sva kucanja sam uradio.
 

Back
Top