Nezavisna Republika Sjeverno Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi oni zapeli NE DAMO KOSOVO i te fore, a svi se deru iz sveg glasa 350km od Kosova.

Pa ni ovi pravi Kosovci, izbegli 99. godine, ne mare za Kosovo vise. Nasli ovde poslove, napravili kuce, deca u skole, na fakultet. Ko mari da se vrati dole, leba ti?

ma sta nam naprica... bas me cudi da ljudi ne zele da zive u raju za teroriste :roll:

Kosmet je deo drzave Srbije, tu se nalaze ogromna ulaganja svih gradjana Srbije tokom vise decenija, tu se nalaze ogromna prirodna bogatstva, tu se nalaze gradjani koji ce placati porez drzavi Srbiji. Nijedna normalna drzava se ne odrice svoje teritorije.
 
ma sta nam naprica... bas me cudi da ljudi ne zele da zive u raju za teroriste :roll:

Kosmet je deo drzave Srbije, tu se nalaze ogromna ulaganja svih gradjana Srbije tokom vise decenija, tu se nalaze ogromna prirodna bogatstva, tu se nalaze gradjani koji ce placati porez drzavi Srbiji. Nijedna normalna drzava se ne odrice svoje teritorije.

Znam ja sta se nalazi dole. I moje se nalazi dole. I svih mojih rodjaka se nalazi dole. Nasli ljudi poslove ovde. Nasli zene ovde. Deca u skole, deca na fakultete. Ovde su im prijatelji, rodjaci i neprijatelji. Ovde ce ostati. Niko se nece vratiti dole, sve i da otvore granice, i sklone šiptare odatle. Vratice se 10%, oni koji se nisu snasli ovde ni za vise od 10 godina.
 
Znam ja sta se nalazi dole. I moje se nalazi dole. I svih mojih rodjaka se nalazi dole. Nasli ljudi poslove ovde. Nasli zene ovde. Deca u skole, deca na fakultete. Ovde su im prijatelji, rodjaci i neprijatelji. Ovde ce ostati. Niko se nece vratiti dole, sve i da otvore granice, i sklone šiptare odatle. Vratice se 10%, oni koji se nisu snasli ovde ni za vise od 10 godina.

Слушајте ако држава Србија успе да реши тај проблем који има, и врати КиМ под своју управу,
и успе да расели Албанце који немају документа, што је нормално,
па ваљда ће усвојити и неки закон о ПРИНУДНОМ ВРАЋАЊУ ЉУДИ који су избегли са КиМ,
а не ми већ двадесет година улажемо напоре, и сва средства да то све уредимо,
а господа неће да се врате њима лепо овде снашли се,
е па то тако не иде.
 
Znam ja sta se nalazi dole. I moje se nalazi dole. I svih mojih rodjaka se nalazi dole. Nasli ljudi poslove ovde. Nasli zene ovde. Deca u skole, deca na fakultete. Ovde su im prijatelji, rodjaci i neprijatelji. Ovde ce ostati. Niko se nece vratiti dole, sve i da otvore granice, i sklone šiptare odatle. Vratice se 10%, oni koji se nisu snasli ovde ni za vise od 10 godina.

pa sta? taman da dole nema niti jednog jedinog Srbina, to je i dalje deo teritorije drzave Srbije. Nije to jedini primer dela neke drzave na kojoj nacionalna manjina ima vecinu.
 
Слушајте ако држава Србија успе да реши тај проблем који има, и врати КиМ под своју управу,
и успе да расели Албанце који немају документа, што је нормално,
па ваљда ће усвојити и неки закон о ПРИНУДНОМ ВРАЋАЊУ ЉУДИ који су избегли са КиМ,
а не ми већ двадесет година улажемо напоре, и сва средства да то све уредимо,
а господа неће да се врате њима лепо овде снашли се,
е па то тако не иде.

Бог ме, ићи ће, јер од тога највероватније неће бити ништа. И нису двадесет година улагали у то, већ неки дужи период. Мени је остало 6хектара шуме доле, па се не цимам. Шта се ви цимате толико?
 
utorak, 4. mart 2008

Srbin Mirko Stanković iz Baden Virtemberga u istoimenoj pokrajini u SR Nemačkoj odlučio se na nesvakidašnji vid građanskog protesta zbog priznanja države Kosovo.
Iz revolta što je Nemačka priznala Kosovo, gospodin Stanković je vratio nemačko državljanstvo, svoj stan je deklarativno proglasio za „vilu Srbija - Kosovo“, a svom imenu i prezimenu dodao je srednje ime Kosovo!

Plašite li se posledica ?

Iskreno, plašim se! Sada sam u iščekivanju, ne znam šta će biti. Nisam narodni heroj, bojim se da ću biti šikaniran i pod pritiskom!

Eto i ta tarabi pise p*** pa je ovaj Mirko osurio qitu
 
I to vala što kažeš, ja rijetko koga žalim... Al vas kojima je IQ na nivou sobne temperature u januaru ponekad žalim... Kao sebe u ovom trenutku


Разумем те брате, низак АјКју је незгодна ствар.:(


Срећом, тога има код Милових црногораца, па не одудараш од околине, али овде на форуму је другачије стање ствари.:mrgreen:
 
Разумем те брате, низак АјКју је незгодна ствар.:(


Срећом, тога има код Милових црногораца, па не одудараш од околине, али овде на форуму је другачије стање ствари.:mrgreen:

Tačno... Kod nas je minimum IQ na nivou sobne temperature u julu/avgustu... Ođe na forumu je već katastrofa :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top