Imas buducnost po sistemu kljuc u ruke.

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Tvoje je samo da me volis, da budes smeker i da uzivas ♥ Imas buducnost po sistemu kljuc u ruke.
Ti si taj, izgledas kao neko ko moze da me voli najvise... Ne uklapas se u ovo sra**, ne pripadas ovde... Mirises na nesto drugo...


Da li ste, kada nadjete onog/onu pravu i svim culima, srcem, dusom i telom osecate da je on/ona bas taj/ta, spremni da ucinite apsolutno sve za njega/nju? Da volite bezrezervno, bezgranicno, ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju?
 
Tvoje je samo da me volis, da budes smeker i da uzivas ♥ Imas buducnost po sistemu kljuc u ruke.
Ti si taj, izgledas kao neko ko moze da me voli najvise... Ne uklapas se u ovo sra**, ne pripadas ovde... Mirises na nesto drugo...


Da li ste, kada nadjete onog/onu pravu i svim culima, srcem, dusom i telom osecate da je on/ona bas taj/ta, spremni da ucinite apsolutno sve za njega/nju? Da volite bezrezervno, bezgranicno, ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju?

ako isto to osetim sa njegove strane, onda da
 
Da li ste, kada nadjete onog/onu pravu i svim culima, srcem, dusom i telom osecate da je on/ona bas taj/ta, spremni da ucinite apsolutno sve za njega/nju? Da volite bezrezervno, bezgranicno, ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju?

ne
za sve od toga, moj odgovor je... ne

ne postoje, girli, bezrezervne ljubavi
to su klinacke ideje... sve dok covjek voli tom ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju on ne zna sta je ljubav

ljubav je mirna
ne postoje sjece vena u ljubavi

ono o cemu ti pises jeste zanesenost, zaljubljenost
 
Bezrezervno volim samo svoje dete
za sve ostale vazzi da moraju da zasluzze jer inache znam da je sve samo losh trip.

to je ljubav
dijete razocara, dijete iznervira, dovede do sloma zivaca... a ti ga i dalje volis

kljuc parova koji dozive sve one srebrne i zlatne svadbe, a ostanu srecni jeste bas u ovome... oni su naucili da partnera vole kao diejte
vole ga i kada razocara, i kada iznervira
 
Tvoje je samo da me volis, da budes smeker i da uzivas ♥ Imas buducnost po sistemu kljuc u ruke.
Ti si taj, izgledas kao neko ko moze da me voli najvise... Ne uklapas se u ovo sra**, ne pripadas ovde... Mirises na nesto drugo...


Da li ste, kada nadjete onog/onu pravu i svim culima, srcem, dusom i telom osecate da je on/ona bas taj/ta, spremni da ucinite apsolutno sve za njega/nju? Da volite bezrezervno, bezgranicno, ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju?

koja pedofilska scena :roll:
 
Tvoje je samo da me volis, da budes smeker i da uzivas ♥ Imas buducnost po sistemu kljuc u ruke.
Ti si taj, izgledas kao neko ko moze da me voli najvise... Ne uklapas se u ovo sra**, ne pripadas ovde... Mirises na nesto drugo...


Da li ste, kada nadjete onog/onu pravu i svim culima, srcem, dusom i telom osecate da je on/ona bas taj/ta, spremni da ucinite apsolutno sve za njega/nju? Da volite bezrezervno, bezgranicno, ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju?
volim mnogo, i jako, i eksluzivno. odana sam do kosti, i nezna preko svake mere.
ali ti tripovi-nemogudazivimbeztebe-to sam prerasla.
mogu, afkors. ako tako odlucim.:)
 
to je ljubav
dijete razocara, dijete iznervira, dovede do sloma zivaca... a ti ga i dalje volis

kljuc parova koji dozive sve one srebrne i zlatne svadbe, a ostanu srecni jeste bas u ovome... oni su naucili da partnera vole kao diejte
vole ga i kada razocara, i kada iznervira

nažalost ja volim baš ovako...
kažem nažalost jer ja još ne mogu da dignem ruke od svega,
da me briga za sve, da me ne interesuje ni kako mu je,
a on radi kako njemu odgovara i mene krivi za sve.
valjda mu je tako lakše... da okrivi mene.
idem ja sa foruma, samo uspevam da se rastužim u poslednje vreme...
 
nažalost ja volim baš ovako...
kažem nažalost jer ja još ne mogu da dignem ruke od svega,
da me briga za sve, da me ne interesuje ni kako mu je,
a on radi kako njemu odgovara i mene krivi za sve.
valjda mu je tako lakše... da okrivi mene.
idem ja sa foruma, samo uspevam da se rastužim u poslednje vreme...

kako možeš (bezuslovno) da voliš nekoga ko ti ne uzvraća istom merom? i sama kažeš da se rastužiš, da te krivi za sve i ko zna šta sve još... :neutral:
izvini, ali moram da pitam :neutral:
 
ne
za sve od toga, moj odgovor je... ne

ne postoje, girli, bezrezervne ljubavi
to su klinacke ideje... sve dok covjek voli tom ne-mogu-da-zivim-bez-tebe ljubavlju on ne zna sta je ljubav

ljubav je mirna
ne postoje sjece vena u ljubavi

ono o cemu ti pises jeste zanesenost, zaljubljenost

To da. Kad cujem neke klince oko sebe, tipa: ne mogu da zivim bez njega/nje, volim ga najvise na svetu, umrla bih kad bi me napustio i ostala patetika, a oboje imaju po ~20 godina, dam im rok par meseci za raskid.

@tema

činim dovoljno za devojku koju volim.
 
Bezrezervno (pored dece koja se vole po defaultu) volim samo sex. Od drugorazrednog značaja je sproću koje, samo nek je ženskog pola.
A volim i sarmu onoliko. Ipak ne mogu reći da je ta ljubav bezrezervna, puno zavisi od kvaliteta sastojaka i kuvara/ice. Ako ćemo precizno - dobru sarmu volim bezrezervno. :)
 
kako možeš (bezuslovno) da voliš nekoga ko ti ne uzvraća istom merom? i sama kažeš da se rastužiš, da te krivi za sve i ko zna šta sve još... :neutral:
izvini, ali moram da pitam :neutral:

pa i ja sam malo zabrljala stvari pa sad on pokušava da mene okrivi za sve.
a mogu da volim tako i bilo mi je uzvraćeno, samo se nekako sve preokrenulo
zbog raznoraznih situacija u koje smo dospeli, okolnosti nam nikako nisu išle na ruku
i tako, sve propalo.
 
Bezrezervno volim svoje snove i odbijam da pustim, odbijam da priznam da su to samo snovi i da iako su lepi realnost je mnogo lepsha...i osoba koja je dobila glavnu ulogu u mojim snovima mora da igra svoju ulogu po mojoj rezziji, ne sme biti od krvi i mesa, taj deo chu da zanemarim, a ako se pobuni, ja chu da patim kroz svoje snove i nishta nechu ni videti ni chuti....pa odrasla sam samo zato da bih te snove mogla na javi da sanjam a mozzda i odbijam da odrastem, shta znam, tako je bezbedno i leprshavo sve u mom snu...kako che boleti budjenje, kako che boleti saznanje o godinama bezmislene patnje....ebala nas opsesija i ko je smislio!
 
Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da Da Ne NE da DA Ne Ne da
Da Ne NE da DA Ne Ne da

i?
 

Back
Top