Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

John Marston

Domaćin
Poruka
3.717
Naime postoje price da na mracnoj strani meseca, onoj koja se ne vidi sa zemlje, postoji vanzemaljska baza koja kontrolise ovaj deo vasione. Nakon sto je 1969 Nasin tim na celu sa Armstrongom sleteo na mesec, prica se da su ih vanzemaljci pratili cak i pre sletanja, i to u cudnim svetlecim formacijama savrsenog reda.
Takodje se smatra da se na mracnoj srani meseca nalazi i ogroman rudnik za iskopavanje ruda i da je to isto jedan od razloga sto su vanzemaljci upozorili Apollo ekipu da se klone meseca. Isto tako, u tom dzinovskom kompleksu nalaze se ogromne vanzemaljske krstarice, dok se posete zemlji vrse u malim okruglim letelicama, poznatim kao leteci tanjiri.

Zasto su od tada naglo prestala sletanja na mesec? Naravno da je sam taj projekat izuzetno skup, ali uvek je postojala mogucnost izgradnje svemirske baze na mesecu. Ipak je lakse od stanice u samom svemiru.

Evo i nekih sajtova koji imaju dosta zanimljivih stvari o ovome.

http://www.ufocasebook.com/moon.html

http://www.aliensonthemoon.com/


Ja smatram da je ovo slabo verovatno. Sta vi kazete?
 
Poslednja izmena:
bravo za temu.

Ja smatram ovo za vrlo verovatno. Imamo i snimak Apola gde su snimljeni NLO-i na Mesecu. Ako uzmemo u obzir i navode iz "Istorije Galaksije" da je Mesec bio baza za kolonizaciju Zemlje jos pre nego sto su se ljudska bica pojavila, onda sve ovo ima smisla:

premotajte na 1:20



Jako zanimljivo! Na 1:20,ono mi lici na sarkofag?
 
2582809480086389096UtDwkq_ph.jpg
 
Sletanja na mesec nisu aktuelna, zato što robotizovani lenderi i orbiteri odrade posao. Zašto reskirati živote, i ogromne resurse kad imamo tu tehnologiju?

Drugo, to o upozorenju je besmislica. Onda bi se sve aktivnosti oko meseca prekinule.
A nisu.

Ne znam tačan broj orbitera koji gamižu, ili su gamizali po mesečevoj površini od 1969, ali znam da ih ima kamara. Pa i na toj tamnoj stani. A o satelitima, orbiterima da ne govorim.

Elem, čovekov interes za mesecom nije splasnuo. Samo je promenio način da svoj interes isfura. Našao je mnogo jeftiniji i efikasniji od letova sa ljudskom posadom.
 
Zanimljiv mi je ovaj air brush proces kojim su zamaskirali gradjevine. Svako ko je ikada koristio PhotoShop moze da uradi 100x bolje a ovi navodno drugom nijansom i obojili samo taj deo... A ljudi i dalje gutaju tu laz...

U svakom slucaju, svaki malo bolji kucni teleskop od par hiljada eura moze da mu mesec priblizi tako da izgleda kao da je 100m od njega, kupi pa do mile volje gledaj kako vanzemaljci gledaju uzivo prenos neke njihove serije na svom hologramskom TV-u...
 
Sletanja na mesec nisu aktuelna, zato što robotizovani lenderi i orbiteri odrade posao. Zašto reskirati živote, i ogromne resurse kad imamo tu tehnologiju?

Drugo, to o upozorenju je besmislica. Onda bi se sve aktivnosti oko meseca prekinule.
A nisu.

Ne znam tačan broj orbitera koji gamižu, ili su gamizali po mesečevoj površini od 1969, ali znam da ih ima kamara. Pa i na toj tamnoj stani. A o satelitima, orbiterima da ne govorim.

Elem, čovekov interes za mesecom nije splasnuo. Samo je promenio način da svoj interes isfura. Našao je mnogo jeftiniji i efikasniji od letova sa ljudskom posadom.

Ja pak, mogu da postavim pitanje zasto se sletanja na mesec ne koriste u svrhu uvezbavanja za misije na marsu na primer?
Zaista jeste neuobicajeno, da se posle prvog sletanja ljudske posade, potpuno odustalo od ovakvih misija. A to je prosto nelogicno
 
Nego...na kom jeziku,su se obratili sa tim upozorenjem???
dali,kako smo navikli,na engleskom sa americkim akcentom...ili visejezicno

hm.....ko im predaje jezik na univerzitetu
mogao bih da konkurisem....sigurno bolje placaju

Obratili su se jednom uzivo u eteru prilikom prenosa Apolo misije sletanja na Mjesec,jezik je podsjecao na starojevrejski,ali ni do danas recenica nije desifrovana.
 
Naime postoje price da na mracnoj strani meseca, onoj koja se ne vidi sa zemlje, postoji vanzemaljska baza koja kontrolise ovaj deo vasione. Nakon sto je 1969 Nasin tim na celu sa Armstrongom sleteo na mesec, prica se da su ih vanzemaljci pratili cak i pre sletanja, i to u cudnim svetlecim formacijama savrsenog reda.
Takodje se smatra da se na mracnoj srani meseca nalazi i ogroman rudnik za iskopavanje ruda i da je to isto jedan od razloga sto su vanzemaljci upozorili Apollo ekipu da se klone meseca. Isto tako, u tom dzinovskom kompleksu nalaze se ogromne vanzemaljske krstarice, dok se posete zemlji vrse u malim okruglim letelicama, poznatim kao leteci tanjiri.

Zasto su od tada naglo prestala sletanja na mesec? Naravno da je sam taj projekat izuzetno skup, ali uvek je postojala mogucnost izgradnje svemirske baze na mesecu. Ipak je lakse od stanice u samom svemiru.

Evo i nekih sajtova koji imaju dosta zanimljivih stvari o ovome.

http://www.ufocasebook.com/moon.html

http://www.aliensonthemoon.com/


Ja smatram da je ovo slabo verovatno. Sta vi kazete?

Glavni vanzemaljac i svi njegovi vanzemaljsci su degenerici u mozak!
 

Back
Top