Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 154

Tema: Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

Domaćin John Marston (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

Naime postoje price da na mracnoj strani meseca, onoj koja se ne vidi sa zemlje, postoji vanzemaljska baza koja kontrolise ovaj deo vasione. Nakon sto je 1969 Nasin tim na celu sa Armstrongom sleteo na mesec, prica se da su ih vanzemaljci pratili cak i pre sletanja, i to u cudnim svetlecim formacijama savrsenog reda.
    Takodje se smatra da se na mracnoj srani meseca nalazi i ogroman rudnik za iskopavanje ruda i da je to isto jedan od razloga sto su vanzemaljci upozorili Apollo ekipu da se klone meseca. Isto tako, u tom dzinovskom kompleksu nalaze se ogromne vanzemaljske krstarice, dok se posete zemlji vrse u malim okruglim letelicama, poznatim kao leteci tanjiri.

Zasto su od tada naglo prestala sletanja na mesec? Naravno da je sam taj projekat izuzetno skup, ali uvek je postojala mogucnost izgradnje svemirske baze na mesecu. Ipak je lakse od stanice u samom svemiru.

Evo i nekih sajtova koji imaju dosta zanimljivih stvari o ovome.

http://www.ufocasebook.com/moon.html

http://www.aliensonthemoon.com/

Ja smatram da je ovo slabo verovatno. Sta vi kazete?
    Poslednji put ažurirao/la John Marston : 18.08.2010. u 01:49
    You just don't get it. I'm not locked in here with you....
    You're locked in here with *ME*...

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

bravo za temu.

Ja smatram ovo za vrlo verovatno. Imamo i snimak Apola gde su snimljeni NLO-i na Mesecu. Ako uzmemo u obzir i navode iz "Istorije Galaksije" da je Mesec bio baza za kolonizaciju Zemlje jos pre nego sto su se ljudska bica pojavila, onda sve ovo ima smisla:

premotajte na 1:20

Poslednji put ažurirao/la Swerdlow : 18.08.2010. u 03:18

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Podrazumevano Re: Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

Postoje i neke priče da su pravi vladari bijeli miševi... ali, ne znam koliko je vjerovati Adamsu ))))
    Ко ће вјетар луди зауздати?
    ко л' пучини забранит кипјети?
    ко л' границу жељи назначити?

Aktivan član Zabranjena_Arheologija (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Swerdlow Pogledaj poruku
    bravo za temu.

Ja smatram ovo za vrlo verovatno. Imamo i snimak Apola gde su snimljeni NLO-i na Mesecu. Ako uzmemo u obzir i navode iz "Istorije Galaksije" da je Mesec bio baza za kolonizaciju Zemlje jos pre nego sto su se ljudska bica pojavila, onda sve ovo ima smisla:

premotajte na 1:20

Jako zanimljivo! Na 1:20,ono mi lici na sarkofag?

Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    44

Zainteresovan član Josip321 (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Zato meni moji nikada nisu dali da idem gore!
    I noga u guzicu je korak naprijed!

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    311
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: Na Mesecu postoji vanzemaljska baza. 1969 receno nam je da se klonimo meseca

Zvanicne potvrde nema ...

Nemamo dokaze ni da vanzemaljci postoje...

Istina nije kvarljiva toba ...

Dotle mozemo da mislimo , mastamo i vjerujemo po licnom nahodjenju...

Licno mislim da je potpuno pust ,romantican samo romanticarima...
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Sletanja na mesec nisu aktuelna, zato što robotizovani lenderi i orbiteri odrade posao. Zašto reskirati živote, i ogromne resurse kad imamo tu tehnologiju?

Drugo, to o upozorenju je besmislica. Onda bi se sve aktivnosti oko meseca prekinule.
    A nisu.

Ne znam tačan broj orbitera koji gamižu, ili su gamizali po mesečevoj površini od 1969, ali znam da ih ima kamara. Pa i na toj tamnoj stani. A o satelitima, orbiterima da ne govorim.

Elem, čovekov interes za mesecom nije splasnuo. Samo je promenio način da svoj interes isfura. Našao je mnogo jeftiniji i efikasniji od letova sa ljudskom posadom.
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

Nego...na kom jeziku,su se obratili sa tim upozorenjem???
    dali,kako smo navikli,na engleskom sa americkim akcentom...ili visejezicno

hm.....ko im predaje jezik na univerzitetu
    mogao bih da konkurisem....sigurno bolje placaju

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

Neka vanzemaljaca
    Al bilo bi super da se pojave malo na zemlji i da kazu :"Hello!" Neam pojma ali eto izgleda onako nesto kao izvuceno iz konteksta,ali super bilo bi fino da se to vise sazna .

Početnik cowmilk (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma da upozorili ih da se klone meseca , a nasa pre par meseci bacila bombu na njega :S
    Sta mislis kako bi na to reagovali tamo naseljeni vanzemaljci .

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Zanimljiv mi je ovaj air brush proces kojim su zamaskirali gradjevine. Svako ko je ikada koristio PhotoShop moze da uradi 100x bolje a ovi navodno drugom nijansom i obojili samo taj deo... A ljudi i dalje gutaju tu laz...

U svakom slucaju, svaki malo bolji kucni teleskop od par hiljada eura moze da mu mesec priblizi tako da izgleda kao da je 100m od njega, kupi pa do mile volje gledaj kako vanzemaljci gledaju uzivo prenos neke njihove serije na svom hologramskom TV-u...
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Veoma poznat bud@ (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    319
    Reputaciona moć
    176

Skupo je sleteti na mesec a praviti tamo bazu za nas sa zemlje nema vishe smisla nego podic'i olimpijski bazen u sred sahare,
    Ever way you go don't become a mental piece -- bud@

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Mozda je razlog sto se vise ne ide gore, jer nema zasto..nema nista zanimljivo zasto trositi pare..?
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio Iwan91 Pogledaj poruku
    Mozda je razlog sto se vise ne ide gore, jer nema zasto..nema nista zanimljivo zasto trositi pare..?

http://www.space.com/scienceastronomy/helium3_000630.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Helium-3

pa i nije da nema...
    -ubuntu- linux for human beings

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Citat Original postavio Sal Pogledaj poruku
    Sletanja na mesec nisu aktuelna, zato što robotizovani lenderi i orbiteri odrade posao. Zašto reskirati živote, i ogromne resurse kad imamo tu tehnologiju?

Drugo, to o upozorenju je besmislica. Onda bi se sve aktivnosti oko meseca prekinule.
    A nisu.

Ne znam tačan broj orbitera koji gamižu, ili su gamizali po mesečevoj površini od 1969, ali znam da ih ima kamara. Pa i na toj tamnoj stani. A o satelitima, orbiterima da ne govorim.

Elem, čovekov interes za mesecom nije splasnuo. Samo je promenio način da svoj interes isfura. Našao je mnogo jeftiniji i efikasniji od letova sa ljudskom posadom.
    Ja pak, mogu da postavim pitanje zasto se sletanja na mesec ne koriste u svrhu uvezbavanja za misije na marsu na primer?
    Zaista jeste neuobicajeno, da se posle prvog sletanja ljudske posade, potpuno odustalo od ovakvih misija. A to je prosto nelogicno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio ljuta_mamba Pogledaj poruku
    Nego...na kom jeziku,su se obratili sa tim upozorenjem???
    dali,kako smo navikli,na engleskom sa americkim akcentom...ili visejezicno

hm.....ko im predaje jezik na univerzitetu
    mogao bih da konkurisem....sigurno bolje placaju
    Obratili su se jednom uzivo u eteru prilikom prenosa Apolo misije sletanja na Mjesec,jezik je podsjecao na starojevrejski,ali ni do danas recenica nije desifrovana.

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio cowmilk Pogledaj poruku
    Ma da upozorili ih da se klone meseca , a nasa pre par meseci bacila bombu na njega :S
    Sta mislis kako bi na to reagovali tamo naseljeni vanzemaljci .
    Pa otkud znas da su bacili bombu. Oni kazu i da je Kosovo nezavisno, pa treba da im verujemo?

Poznat Hrastovnik (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio Weljko94 Pogledaj poruku
    Naime postoje price da na mracnoj strani meseca, onoj koja se ne vidi sa zemlje, postoji vanzemaljska baza koja kontrolise ovaj deo vasione. Nakon sto je 1969 Nasin tim na celu sa Armstrongom sleteo na mesec, prica se da su ih vanzemaljci pratili cak i pre sletanja, i to u cudnim svetlecim formacijama savrsenog reda.
    Takodje se smatra da se na mracnoj srani meseca nalazi i ogroman rudnik za iskopavanje ruda i da je to isto jedan od razloga sto su vanzemaljci upozorili Apollo ekipu da se klone meseca. Isto tako, u tom dzinovskom kompleksu nalaze se ogromne vanzemaljske krstarice, dok se posete zemlji vrse u malim okruglim letelicama, poznatim kao leteci tanjiri.

Zasto su od tada naglo prestala sletanja na mesec? Naravno da je sam taj projekat izuzetno skup, ali uvek je postojala mogucnost izgradnje svemirske baze na mesecu. Ipak je lakse od stanice u samom svemiru.

Evo i nekih sajtova koji imaju dosta zanimljivih stvari o ovome.

http://www.ufocasebook.com/moon.html

http://www.aliensonthemoon.com/

Ja smatram da je ovo slabo verovatno. Sta vi kazete?
    Glavni vanzemaljac i svi njegovi vanzemaljsci su degenerici u mozak!

Ističe se
    Učlanjen
    07.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za teoriju o bazi ne znam...Ono sto jeste istina, je da su 'apolo' pratili na letu NLO-i...O tome imaju svedocanstva....

Početnik cowmilk (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Weljko94 Pogledaj poruku
    Pa otkud znas da su bacili bombu. Oni kazu i da je Kosovo nezavisno, pa treba da im verujemo?

nasa kaze da je kosovo nezavisno?
    Cisto sumljam da se nasa-i trenutno yebe 5% za kosovo i srbiju.....

Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Amerika covece. Mislis da Nasa moze da radi sta joj se cefne. Sto si naivan.

Poznat Arkania (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    145

Bila je neka zena pre otprilike par meseci na televiziji i hvalila se da astralnom projekcijom svugde putuje.
    Sta mislite da li bi se astralnom projekcijom moglo doci do meseca i obici isti?

Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Gde mi je slika sto sam postavio?

Japanski naucnici su na tamnoj strani meseca otkrili gradjevine pravilnog oblika u precniku od 500-1000 m.

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. VANZEMALJSKA (KOSMICKA) GEOMETRIJA
    Autor Blackaquarius u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 17.03.2010., 21:08
  2. Vudstok 1969
    Autor BG5 u forumu Muzika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.06.2009., 13:56
  3. ...sve je receno...