nero problem

nikad nisam razumeo neku stwar kod nera zasto kad rezes i kad zawrsawa rezanje i stigne onih 100% i posle ponowo pocne kao nesto da reze??

To sto odradi na kraju posle rezanja zove se lead-out (zauzme oko 4-13MB) .

Tebi ili je rezac ostecen ili je nesto do windowsa i registra. Da bi utvrdio dal je rezac kriv ,odnesi kod nekog i probaj ili rezi preko windowsa (mislim da mozes da prevuces folder u dvd-rw u my computer-u i ides desni klik burn to disk,to odradi na nekom cd/rw-u). Ako tu bude radilo,onda uzmi uninstaliraj sve verzije nera,obrisi junk files,pokreni neki program za ciscejne registra i sredi ga (ccleaner ili vit) pa ponovo instaliraj nero i to verziju koja odgovara tvom OS-u,meni 10ka radi super na Windows 7-ici,a samo da znas da ona ne podrzava nero6
 
pa nzm nije sigurno problem do rezaca!i nero 6,7,8,9,10 nece da rada mislim pojawljuje se kao neka greska nece da pocnu da rezu diskowe!
Препиши или усликај ту грешку коју ти избацује и окачи је овде да видимо.
nikad nisam razumeo neku stwar kod nera zasto kad rezes i kad zawrsawa rezanje i stigne onih 100% i posle ponowo pocne kao nesto da reze??
To sto odradi na kraju posle rezanja zove se lead-out (zauzme oko 4-13MB) .....
Не, то се зове 'Verify burned data' или ти Повера исправности нарезаних података. ;)
 
Да lead-out мора да одради на крају и то је нешто друго, али пошто је написао...
nikad nisam razumeo neku stwar kod nera zasto kad rezes i kad zawrsawa rezanje i stigne onih 100% i posle ponowo pocne kao nesto da reze??
... то може да се односи једино на верификацију, јер стварно неки могу да стекну утисак да као програм опет нешто нарезује јер све креће испочетка. И наравно, верификација увек треба да буде укључена, чисто да будемо сигурни да се све лепо нарезало.
 

Back
Top