Ivana Jordan

vidim da se cesto vrti na tv.
iskreno, ne volim slatke i pevljive pesmice, ni nase ni cro ni americke...
naravno, muzicki ukusi se jako razlikuju, i svako zivotno doba trazi odredjenu muziku, mada pop i shananajke nikad nisam volela.
 
sanja:
vidim da se cesto vrti na tv.
iskreno, ne volim slatke i pevljive pesmice, ni nase ni cro ni americke...
naravno, muzicki ukusi se jako razlikuju, i svako zivotno doba trazi odredjenu muziku, mada pop i shananajke nikad nisam volela.

Njena muzika uopste nije komercijalna.Poslusaj CD pa ces videti.Ali ta muzika jeste lepa...
 
Devojka ima lep glas, lepo peva, dobro izgleda, a ako se stvarno istakla pevajući patriotske pesme 99-te onda je još više cenim!


A ti, jelena1974, slušaj Lily Marlene ili Danke Deutchland ako ti Ivana ne valja.
 
Ako postoji neko ko je zaista umetnik u muzici ovde,onda je to Ivana Jordan.
Mislim da bi dusu dao da na moje melodije dodju njeni tekstovi.
Svaka joj cast na radu i na tekstovima.Toliko je mocno da nemam reci.
Samo ipak treba imati dobrog kompozitora u pozadini.
 
Banshee:
mislim da je obradila jednu pesmu od nekih spanaca,mecano se valjda zove grupa (ako je grupa uopste) ali ne znam tacno kako se zove pesma.samo sam jednom videla spot.
Pesma se zove LUNA, i to zapravo nije njihova pesma vec neka narodna, nepoznatog autora, koliko sam čula. Odlicna stvar, imaš i neku španjolku koja je peva, zove se La Luna i odlična je verzija, mnogo bolja od Ivanine..
 
meni je OK i a njabolja pesma mi je Znam to i osecam, a video sam da je uradila i za neki film muziku.......slusao sam je i na RAI uno, a + nema je na odvratnom pinku..zenski Vlado Georgijev.....i naravno puno textova i aranzmana radi sama
 

Back
Top