Špirić: Komšiću glup si

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
"Komšić doprinosi samostalnosti RS-a"

Član Predsjedništva BiH Željko Komšić očigledno nije shvatio izjavu predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH Nikole Špirića i zato bi trebalo da Špirićeve izjave bar dva puta pročita kako ne bi davao glupe komentare, navodi se u saopštenju iz Kabineta predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH.

Komšić je rekao kako je izjava Špirića - da će u slučaju da Generalna skupština UN-a potvrdi nezavisnost Kosova i Republika Srpska po istom osnovu izvršiti secesiju - "vrlo glupa" i opasna po Republiku Srpsku "u koju se toliko zaklinju".

"Nikada se predsjedavajući Vijeća ministara BiH nije vodio principom da daje opasne izjave, već su njegove izjave uvijek imale upozoravajući karakter. One možda jesu složene da bi ih razumio Komšić, ali takva je i problematika", navodi se u odgovoru na Komšićev komentar.

Iz kabineta poručuju da je način na koji se ponaša Komšić i slični njemu vodeći autističnu državnu politiku upravo proporcionalan željenom stepenu samostalnosti kojem teži Republika Srpska.

"Mržnja koju Komšić ispoljava prema Republici Srpskoj predstavlja veći doprinos njenoj samostalnosti u budućnosti nego li upozoravajuće izjave predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH Nikole Špirića. One bude čak i one Srbe koji i nisu skloni samostalnosti RS, iako je takvih, za pretpostaviti, mali broj", konstatuje se u odgovoru iz Špirićevog kabineta.

:super::rotf::rotf::super::super:
 
Od takvih, kao sto je Komsic, su nastale danasnje poturice. On samo nosi ime Zeljko Komsic, a zapravo je poturica u dusi. To je covjek koga Hrvati mrze vise od bilo kojeg poturice, jer su ga poturice i postavile (pazi ovo) da predstavlja hrvatski narod u FBiH!!:dash:
 
Tamo gdje najljepša se zora budi
Časni i ponosni žive dobri ljudi
Tamo gdje se rađa našeg sunca sjaj
Stamen, prkosan je moj zavičaj
Za njega svi se sad pomolimo
Drugu zemlju mi nemamo
U srcu mom samo je jedan dom
U srcu velika, moja republika
U srcu mom najljepša zvijezda sja
Moja republika, Republika Srpska
Tamo gdje su naši preci davni
Ime upisali u svaki korak slavni
Tamo gdje se rađa našeg sunca sjaj
Stamen, prkosan je moj zavičaj
Za njega svi se sad pomolimo
Drugu zemlju mi nemamo
U srcu mom samo je jedan dom
U srcu velika, moja republika
U srcu mom najljepša zvijezda sja
Moja republika, Republika Srpska

:worth:
 
Tamo gdje najljepša se zora budi
Časni i ponosni žive dobri ljudi
Tamo gdje se rađa našeg sunca sjaj
Stamen, prkosan je moj zavičaj
Za njega svi se sad pomolimo
Drugu zemlju mi nemamo
U srcu mom samo je jedan dom
U srcu velika, moja republika
U srcu mom najljepša zvijezda sja
Moja republika, Republika Srpska
Tamo gdje su naši preci davni
Ime upisali u svaki korak slavni
Tamo gdje se rađa našeg sunca sjaj
Stamen, prkosan je moj zavičaj
Za njega svi se sad pomolimo
Drugu zemlju mi nemamo
U srcu mom samo je jedan dom
U srcu velika, moja republika
U srcu mom najljepša zvijezda sja
Moja republika, Republika Srpska

:worth:


:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 
Vlaji su nemirni stočari,koliko sam shvatio fazlagićku:mrgreen:

taj unutrasnji nemir je odrednica. sarajgovno je imalo chast da oseti taj nemir.

shpiric mora da je vlah, posto komsic ima od reci komsija sto je turkogulu porekla. svi bonjaci vuku ka tome, prema anadoliji gde se praktikovalo bogumilstvo a tvrtko bio kralj turcem :)

ili je shpiric od shpiritus, to onda mora da je iz ruskih stepa.

ma vlah bre
 

Back
Top