Srbin izrešetan u kockarnici u Australiji

Poruka
4.285
Melburn - Državljanin Srbije Goran V. (44) i Boris Kostov (60) iz Hrvatske ubijeni su prošlog petka u kockarnici „Plejers“ u australijskom gradu Melburnu. Zbog sumnje da je počinio dvostruko ubistvo, policija je uhapsila Adama Kosijana (52), poreklom iz Rumunije.

- Nije mi žao ljudi koje sam ubio. Podmetnuli su mi tablete za spavanje - pričao je kroz plač Kosijan, a onda povikao: - Volim ovo i radim to životinjama!
Kosijan je na kraju izjavio da je boravio u duševnim bolnicama u Viktoriji i Kvinslendu i da su mu neophodni lekovi u pritvoru.


Očevici ubistva izjavili su da je u kockarnici bilo oko 30 ljudi, kada je Kosijan obučen u crno uleteo sa pištoljem u ruci, dok je u drugoj držao mobilni telefon i razgovarao. Ispalio je nekoliko hitaca u svoje žrtve, a zatim je napunio pištolj i pojurio za trećom osobom čiji identitet nije saopšten. Kako nije uspeo u svojoj nameri, mirno se vratio na mesto zločina i ispalio još nekoliko hitaca u čoveka koji je još davao znake života.


- Jedan od njih je izrešetan ležao je na podu, ali je davao znake života. Rekao sam ubici; „Smiri se, drugar, smiri se“. Odgovorio mi je: „Psi, psi, pokušali su da me otruju“, a onda je sa najmanje četiri hica dokrajčio ranjenog čoveka - ispričao je gost.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/203039/Srbin-izresetan-u-kockarnici-u-Australiji
 

Back
Top