ARKAN SNIMAO UBIJANJE CIVILA

Poruka
4.285
Jedan bivši visoki državni funkcioner pokazao Tužilaštvu za ratne zločine video zapise na kojima članovi Srpske dobrovoljačke garde streljaju civile

BEOGRAD - Smrt uživo!
Ubistva civila koja su Željko Ražnatović Arkan i njegovi ljudi izvršili u Hrvatskoj snimana su po nalogu Slobodana Miloševića i čuvaju se na kasetama koje se nalaze u privatnoj arhivi bivšeg funkcionera jedne državne institucije!

Kako Kurir ekskluzivno saznaje, nekad visoko pozicionirani funkcioner pokušao je da trguje s Tužilaštvom za ratne zločine kasetama na kojima su snimljene egzekucije civila na ratištu u Hrvatskoj 1991. godine.

Na jednom od snimaka, tokom streljanja, u kadru se vidi i kako Željko Ražnatović Arkan stoji i s odobravanjem gleda taj čin!

- Taj funkcioner je pokušao da trguje kasetama s ratišta na kojima se vidi egzekucija civila, lokalnog stanovništva u Hrvatskoj 1991. godine. Scene su brutalne, a u jednom kadru se vidi i Arkan kako stoji sa strane i gleda dok streljački vod puca u čoveka. Ljudi koji pucaju su najverovatnije članovi Srpske dobrovoljačke garde - kaže izvor Kurira.

Prema njegovim rečima, pre streljanja čoveku je pročitana „optužnica“.
- Jedan od vojnika izvodi vezanog čoveka pred streljački vod, a drugi mu čita „optužnicu“. Kažu da ga u ime države osuđuju na smrt streljanjem i da će odmah biti ubijen. Kako on završi s čitanjem „optužnice“, tako ga vod izrešeta - navodi naš sagovornik.

Snimke je verovatno napravio neki od vojnika i svih ovih godina išli su iz ruke u ruku. Po svemu sudeći, dodaje naš izvor, ovaj snimak je napravljen da bi Slobodan Milošević mogao da drži u šaci Željka Ražnatovića Arkana.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/arkan-snimao-ubijanje-civila-46166.php
 
Ubistva civila koja su Željko Ražnatović Arkan i njegovi ljudi izvršili u Hrvatskoj snimana su po nalogu Slobodana Miloševića i čuvaju se na kasetama koje se nalaze u privatnoj arhivi bivšeg funkcionera jedne državne institucije!

Наравно.
Биће приложене уз Дабићев лап-топ и дневнике једног младића.
Када дође време.За признање нечије неовисности,питања неке тужбе или очување неког мултиетнићког интергитета.
Но то ће већ одредити пријатељи.
 
Da li vi mislite da tonije istina ...daj te :hahaha:

kao i da nije bilo toga na obe strane samo kod nas se mozda nije snimalo

cemu onda vasi takovi komentari ..ako smo mi svijesni i kadar smo to priznati

cemu lazi:rtfm:

i koga vi opravdavate i branite...ARKANA ...bas te koga nasli
 
Da li vi mislite da tonije istina ...daj te :hahaha:

kao i da nije bilo toga na obe strane samo kod nas se mozda nije snimalo

cemu onda vasi takovi komentari ..ako smo mi svijesni i kadar smo to priznati

cemu lazi:rtfm:

i koga vi opravdavate i branite...ARKANA ...bas te koga nasli

Arkan je bio belosvetski kriminalac i hohstapler, koga su kasnije pretvorili u agenta egzekutora.

Sluzio je koliko je trebalo da sluzi.

Posle, kad vise nije bio potreban, su ga smakli....

To je sudbina tog tipa ljudi.
 
Da li vi mislite da tonije istina ...daj te :hahaha:

kao i da nije bilo toga na obe strane samo kod nas se mozda nije snimalo

cemu onda vasi takovi komentari ..ako smo mi svijesni i kadar smo to priznati

cemu lazi:rtfm:

i koga vi opravdavate i branite...ARKANA ...bas te koga nasli

Arkan je teški kriminalac koji je korišćen za prljave stvari i niko normalan ne može da ga brani ali muka mi je od ovih rekla kazala stvari. Ako se pojavi kaseta sa snimkom ljudi koji to rade e onda može nešto da se priča i biću prvi da ti ljudi idu u zatvor, ovo je za sada domen špekulacija
 
Arkan je teški kriminalac koji je korišćen za prljave stvari i niko normalan ne može da ga brani ali muka mi je od ovih rekla kazala stvari. Ako se pojavi kaseta sa snimkom ljudi koji to rade e onda može nešto da se priča i biću prvi da ti ljudi idu u zatvor, ovo je za sada domen špekulacija

sve si to procitao u partijskom glasniku

kako ste naivni

pisi malo o danasnjim rezimskim arkanima, ako smes, a mozda i ne znas
 
Arkan je bio belosvetski kriminalac i hohstapler, koga su kasnije pretvorili u agenta egzekutora.

Sluzio je koliko je trebalo da sluzi.

Posle, kad vise nije bio potreban, su ga smakli....

To je sudbina tog tipa ljudi.
A kad je taj isti ubijao clanove Vlade Kraljevine Jugoslavije Kneza Pavla sedamdestih i pocetkom osamdesetih i srpsku anti-komunisticku emigraciju po Zapadnoj Evropi, onda je vama Brozovim komunistima taj isti Crnogorac UDBAS Arkan bio dobar. Takvim ga je napravio sam Josip Broz i njegova UDBA, Brozova krvolocna skola DB ubica.
 
A kad je taj isti ubijao clanove Vlade Kraljevine Jugoslavije Kneza Pavla sedamdestih i pocetkom osamdesetih i srpsku anti-komunisticku emigraciju po Zapadnoj Evropi, onda je vama Brozovim komunistima taj isti Crnogorac UDBAS Arkan bio dobar. Takvim ga je napravio sam Josip Broz i njegova UDBA, Brozova krvolocna skola DB ubica.

Небац батице, свака твоја је ко прст у око. :ok:
 
Ti si bas prolupao ozbiljno...:eek:

Sta si to hteo da kazes da tvoj ARKAN nije bio BROZOV UDBAS, koji je ubio u Zapadnoj Nemackoj Jaksu Ljotica, kad je ovom 80 godisnjaku lupao na vrata u tri sata ujutro i sa jos dvojicom Brozovih udbasa, odeven kao pravoslavni pop ( poznata udbaska metoda ) i onda ga zadavio u njegovom stanu. Zatim, kao sto ti reko ubijo je nekoliko istaknutih Srba i clanova zadnje Vlade Kraljevine Jugoslavije na vrlo slican nacin, zatim ubijao Srbe u Svedskoj, Holandiji, Danskoj...... sto ti mislis zasto ga je Broz slao u ZAPADNU EVRIOPU, da malo ubija srpsku emigraciju i jos uz put da opljacka po koju banku. Kad mu je bilo sudjenje u Svedskoj za obijanje banke u sred sudnice su usli Brozovi udbasi kriminalci i izvadili ga u sred sudjenja sa KALISHNIKOVIMA, nasta je i sama svedska vlada rekla da ovo nije obican kriminalac, vec da iza njega stoje tajne sluzbe Brozove UDBE. To ti sam kaze Brozov UDBAS Spasojevic koji je Arkanu i ostalim UDBASKIM kriminalcima izdavao LEGALNE lazne SFRJ pasose sa drugim imenima da ubijaju Srbe po Zapadnoj Evropi za njih...mracna je bila ta vasa Brozova SFRJ.

Jos jednom sta kaze taj BROZOV UDBAS SPASOJEVIC na 1.08:

 

Back
Top