pomoc za laika

Zavisi koji pretrazivac koristis, ali je Internet Expolorer (sto inace ovde niko nece da ti savetuje) onda ides u Tools/Internet options pa nadji tu negde'clear history'.
Moj ti je savet da uzmes Operu i kod njeu na Preferences strani mozes lepo da podesis sta ti pamti a sta ne.
 
Pjer_Nis:
Zavisi koji pretrazivac koristis, ali je Internet Expolorer (sto inace ovde niko nece da ti savetuje) onda ides u Tools/Internet options pa nadji tu negde'clear history'.
Moj ti je savet da uzmes Operu i kod njeu na Preferences strani mozes lepo da podesis sta ti pamti a sta ne.
uradio sam to ali ne pije vode ocisti se na exploreru
ali ne i na google pretrazivacu
 
GZ:
No od kada koristim OPERU, takvih problema nemam te stoga VIVA, OPERA AND MOZILA...
I ne samo to... već je i lepši dizajn, može da se menja. Evo ja trenutno imam ĆIRILICU na Operi, downloadovao sam sa ovog sitea, ima i latinica...
Opera je zakon, bre!
IE između ostalog ne koristim zato što je pokvaren i NE MOŽE da se popravi tj. NE MOŽE da se uninstallira!!! Kod Opere je sve obrnuto :wink:
 
Jeste ljudi, opera je zakon, IE *****, ali to je vec recheno toliko puta, da pochinje da smara... Lichno, koristim operu, mrzim sve od micro$ofta, ali, to nije tema ovog topica.

Pa zar kod svakog problema sa IE-om, morate da predlazete alternative? Ako mozete i zelite da pomognete, super, ali nabavka novog programa i nije velika pomoc. Mozda neko nema para da kupi Operu (ako 'oce legalnu) ili prosto ne zeli da uchi da koristi nov browser.

To shto se predloze alternative i nije toliko loshe, ali posle toga tema kao po pravilu prerasta u raspravu o browserima. Ako pogledate po forumu, nacicete puno topica koji se bave tom tematikom, pa ako ste doshli do nekih novih chinjenica, slobodno ih upisite TAMO !!! ta ce tema doci na vrh, i svi ce je pogledati.
 
Da bi izbrisao History nadji opcije u Google Toolbar pa Turn OFF > OK > onda vrati na ON

Za pretrazivac: Jedan klik na Google search box a onda oznaci sta hoces da obrises od pretrazivanja pa delete

Ako hoces da brises adrese dupli klik na prazan search bar gde ces naci sve adrese koje si kucao > oznaci jednu pa delete tastaturom

Mozes to uraditi i nekim programom - npr. System Mechanic
 
Mozilla/Firefox jede i IE i Operu za dorucak, skroz je besplatan, nema reklama (jos sa adblock dodatkom vise nema reklama ni po sajtovima), open source i etc. etc...

Ne vidim nikakvu svrhu koristiti IE ili Operu, kad postoji bolji, brzi, stabilniji browser novije generacije koji nista ne kosta...
 
Opet o browserima...

Pa slazemo se vecina sa tobom, mada iskreno da ti kazem koristim i jedno i drugo s tim sto mi opera ima ljepsi dizajn i nekako mi prija ocima.. Zahvaljujuci tebi nasukao sam se i na NOD32 i sad od njega ne odustajem ali ipak kada su browseri u pitanju necu jos zadugo da zamijenim operu mada ni od mozile firefox ne bjezim.. Poz.
 
Incognito:
Mozilla/Firefox jede i IE i Operu za dorucak, skroz je besplatan, nema reklama (jos sa adblock dodatkom vise nema reklama ni po sajtovima), open source i etc. etc...

Ne vidim nikakvu svrhu koristiti IE ili Operu, kad postoji bolji, brzi, stabilniji browser novije generacije koji nista ne kosta...

E sada samo treba objasniti kako u lisici namestiti da download vrsi neki drugi program na primer download expres, obzirom da firefox ima problema sa nastavkom skidanja!? :!: :?: :shock:
 

Back
Top