pomoc za laika
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: pomoc za laika

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc za laika

kako da izbrisem predhodne pretrage sa pretrazivaca
    konkretno sa GOOGLE :shock: ops: ops:

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Zavisi koji pretrazivac koristis, ali je Internet Expolorer (sto inace ovde niko nece da ti savetuje) onda ides u Tools/Internet options pa nadji tu negde'clear history'.
    Moj ti je savet da uzmes Operu i kod njeu na Preferences strani mozes lepo da podesis sta ti pamti a sta ne.

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Pjer_Nis
    Zavisi koji pretrazivac koristis, ali je Internet Expolorer (sto inace ovde niko nece da ti savetuje) onda ides u Tools/Internet options pa nadji tu negde'clear history'.
    Moj ti je savet da uzmes Operu i kod njeu na Preferences strani mozes lepo da podesis sta ti pamti a sta ne.
    uradio sam to ali ne pije vode ocisti se na exploreru
    ali ne i na google pretrazivacu

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I sam sam nekada davno imao te probleme dok sam koristio IE.. No od kada koristim OPERU, takvih problema nemam te stoga VIVA, OPERA AND MOZILA...

Zainteresovan član karlo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    No od kada koristim OPERU, takvih problema nemam te stoga VIVA, OPERA AND MOZILA...
    I ne samo to... već je i lepši dizajn, može da se menja. Evo ja trenutno imam ĆIRILICU na Operi, downloadovao sam sa ovog sitea, ima i latinica...
    Opera je zakon, bre!
    IE između ostalog ne koristim zato što je pokvaren i NE MOŽE da se popravi tj. NE MOŽE da se uninstallira!!! Kod Opere je sve obrnuto :wink:

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Dosta Je

Jeste ljudi, opera je zakon, IE *****, ali to je vec recheno toliko puta, da pochinje da smara... Lichno, koristim operu, mrzim sve od micro$ofta, ali, to nije tema ovog topica.

Pa zar kod svakog problema sa IE-om, morate da predlazete alternative? Ako mozete i zelite da pomognete, super, ali nabavka novog programa i nije velika pomoc. Mozda neko nema para da kupi Operu (ako 'oce legalnu) ili prosto ne zeli da uchi da koristi nov browser.

To shto se predloze alternative i nije toliko loshe, ali posle toga tema kao po pravilu prerasta u raspravu o browserima. Ako pogledate po forumu, nacicete puno topica koji se bave tom tematikom, pa ako ste doshli do nekih novih chinjenica, slobodno ih upisite TAMO !!! ta ce tema doci na vrh, i svi ce je pogledati.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da bi izbrisao History nadji opcije u Google Toolbar pa Turn OFF > OK > onda vrati na ON

Za pretrazivac: Jedan klik na Google search box a onda oznaci sta hoces da obrises od pretrazivanja pa delete

Ako hoces da brises adrese dupli klik na prazan search bar gde ces naci sve adrese koje si kucao > oznaci jednu pa delete tastaturom

Mozes to uraditi i nekim programom - npr. System Mechanic

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

OPERA je BESPLATNA,ako te ne iritira 1cm neobavezne reklame

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Mozilla/Firefox jede i IE i Operu za dorucak, skroz je besplatan, nema reklama (jos sa adblock dodatkom vise nema reklama ni po sajtovima), open source i etc. etc...

Ne vidim nikakvu svrhu koristiti IE ili Operu, kad postoji bolji, brzi, stabilniji browser novije generacije koji nista ne kosta...

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Opet o browserima...

Pa slazemo se vecina sa tobom, mada iskreno da ti kazem koristim i jedno i drugo s tim sto mi opera ima ljepsi dizajn i nekako mi prija ocima.. Zahvaljujuci tebi nasukao sam se i na NOD32 i sad od njega ne odustajem ali ipak kada su browseri u pitanju necu jos zadugo da zamijenim operu mada ni od mozile firefox ne bjezim.. Poz.

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano pomoc za laika

Citat Original postavio Incognito
    Mozilla/Firefox jede i IE i Operu za dorucak, skroz je besplatan, nema reklama (jos sa adblock dodatkom vise nema reklama ni po sajtovima), open source i etc. etc...

Ne vidim nikakvu svrhu koristiti IE ili Operu, kad postoji bolji, brzi, stabilniji browser novije generacije koji nista ne kosta...
    E sada samo treba objasniti kako u lisici namestiti da download vrsi neki drugi program na primer download expres, obzirom da firefox ima problema sa nastavkom skidanja!? :shock:

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Već je neko rekao, ako imaš Google Toolbar klikni na Google i izaberi Clear search history (mislim da je četvrta, ali nisam siguran, već dugo ne koristim IE)

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. problem laika
    Autor sjenka u forumu Hardver
    Poslednja poruka: 29.08.2006., 08:45
  3. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  4. Pitanje jednog laika
    Autor DreaMaster u forumu Softver
    Poslednja poruka: 12.01.2004., 10:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku