Bmw 318 2004 god.

Sillver

Poznat
Banovan
Poruka
9.345
Ovaj model nisam imao,mada sam vec vozio Bmw-e,pa me zanimaju komentari.
fs_640200.jpg
 
Što se tiče kvalitete motora ja mogu samo sve najbolje da kažem o tom autu, motori su ekstra kvalitetni kao i turbine koje mogu da izdrže "boga oca". Motor je tih i ne pravi buku, potrošnja je jako mala (4.7l - 5.5l) ali je ipak dosta jak automobil za takve specifikacije. Zadnja vuča može da bude problem na brdovitom terenu. Na ravnome DSC radi svoj posao ali po snegu pravi probleme i na manjem naklonu. Ako E46 ima mane onda bi ispostavio loš oprijem točkova na brdovitom terenu (po snegu i klizavom) i nižinu automobila. Čak je i meni teško izlaziti iz kola pa sam mlad čovek, za starije je ovo smrt. A sve ostalo je super. Unutrašnjost je superb, kompaktan, sve je pri ruci, automobil napravljen po meri vozača. :super: Fali mu možda 6.brzina ali nije strašno ako je nema. ;)
 
Po svemu ovome sto si naveo,odgovara mi,jer zivim u Vojvodini tako da i nema nekih brdovitih terena:)
To bi mi bio drugi auto,jer jedan vec imam koji necu da prodajem(otela mi ga je zena),a ovaj bi bio samo za mene.
Nazvacu brata da mi ga kaparise,jer ga uvozim,i nadam se da ce biti bar pola kao ovaj sada koji imam.
Hvala,pisacu o utiscima:)
 
320 ima motor od 2200 kubika,zato sam ga eliminisao.Registracija je daleko skuplja,a i potrosnja.316 Je pomalo slabasan,probao sam ga,ne ide bas eksplozivno.
Dizela ne bih,prilicno su glasni,narocito ujutru kad im se ukljuci automatski sauh.
Zato sam se opredelio za 318.
 
320 ima motor od 2200 kubika,zato sam ga eliminisao.Registracija je daleko skuplja,a i potrosnja.316 Je pomalo slabasan,probao sam ga,ne ide bas eksplozivno.
Dizela ne bih,prilicno su glasni,narocito ujutru kad im se ukljuci automatski sauh.
Zato sam se opredelio za 318.

Ja se stvarno izvinjavam, površno sam pročitao naslov. Ja sam mislio da je u pitanju 318d a ne 318i, tek sada vidim da sam pogrešio.
 
Pre pola sata sam probao jedan 318.
Lepo lezi na putu,prilicno je tih i udoban.Ima odlican odziv na gasu,solidan je za ostriju vozju.
Prostor na zadjoj klupi je u sustini ok,s tim sto nema bas previse prostora za noge.Ili blago spusten krov daje utisak skucenosti,ne znam ali mi se pozadi i nije bas nesto dopao.
Polozaj vozaca je odlican,mada bi mozda bilo bolje da sedista mogu da idu u visinu malo vise.
Auto je odican,narocito kvalitet zavrsne obrade.To se primeti istog momenta kad otvorite vrata i pogledate u unutrasnje stubove.I prostor u gepeku nije nesto revolucionarno,ali meni duboki gepek i ne treba.
 

Back
Top