Da li su vam "demokrate" ogadile drzavu ?

To je istina , mada je ta nada bila lazna i varljiva i zasnivala se samo na nekoj veri da ce biti bolje kad padne Sloba , posto je on bio ocajan pa je svaka alternativa delovala lepo , a onda posle dosli isto tako ocajni ko i on ... tako da je Nada qurva . :mrgreen:
Krivica je podjedanaka , Miloseviceva sto su se drzava i standard sarozali na najnize grane za vreme njegove vlasti , a ovih posle sto to nisu popravili , vec su dokusurili ostatke .

Nije podjednaka krivica.
Sloba je ispastao zbog svojih gresaka, zavrsio je u Hagu, krepao je kao pasce.

A ovi majmuni sada i dalje vladaju Srbijom. Sada su oni na redu da ispastaju zbog svojih gresaka, padnu sa vlasti i krivicno odgovaraju za sve sta su napravili...
 
"Demokrate" tj. majmuni koji vode Srbiju zadnjih 10g su podelile Srbiju i narod.
Ovaj forum moze da posluzi kao ogledalo stanja u drustvu, gde se moze osetiti raskol u narodu, pa donekle i mrznja gradjana jednih prema drugima, zasnovana na njihovoj politickoj opredeljenosti.
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a ne djubre od politicara koji to rade u ime Srbije.
Da li je opozicija bolja ? Ne zna se, jer "demokrate" zare i pale Srbijom zadnjih 10g. Mozda bi bili bolji, mozda gori, ali bojim se da ce to "demokratsko" djubre dokrajciti Srbiju.
Прво, не 10, већ 20.

У ствари, и много дуже, Срби су се увек делили, странчарили.

Увек понављам тај симболични пример увођења канализације у Београду, које је својевремено трајало скорто 30 година, само зато што странке нису успевале да се дог0оворе, а не због неких разумних, спољашњих фактора.

Тачније, пре свега политичка елита, а тако за њом и народ.

А Србија није крива нити ми ишта, упркос свему томе, може огадити моју отаџбину.

Истина, признајем, било је тренутака кад ми је долазило да све отерам до врага, и имала сам пуно прилика да одем, и била напољу, али опет ниједна од тих туђина ми није одговарала да се у њој настаним трајно.

Хебига, све је то, коначно туга емигрантска у беломе свету, нема ништа без те, "проклете, ал' моје" Србије.
 
Nije podjednaka krivica.
Sloba je ispastao zbog svojih gresaka, zavrsio je u Hagu, krepao je kao pasce.

A ovi majmuni sada i dalje vladaju Srbijom. Sada su oni na redu da ispastaju zbog svojih gresaka, padnu sa vlasti i krivicno odgovaraju za sve sta su napravili...

lazno i pogresno

predsednik je `umro` posto je javno trazio medicinsku pomoc. a `umro` je u prisustvu holandskih vlasti, ako americko nemacke produzene ruke
 
"Demokrate" tj. majmuni koji vode Srbiju zadnjih 10g su podelile Srbiju i narod.
Ovaj forum moze da posluzi kao ogledalo stanja u drustvu, gde se moze osetiti raskol u narodu, pa donekle i mrznja gradjana jednih prema drugima, zasnovana na njihovoj politickoj opredeljenosti.
Postoji dosta tema gde sam primetio da se na kraju pljuje drzava Srbija, srpska vojska, policija, sudstvo i sve ono sto cini drzavu zbog stoke koja je zaposela te institucije i vodi Srbiju ka totalnoj propasti.
Pitanja tipa "sta je meni Srbija dala?" "ja sam izgubio godine(ovo ono)" gde narod sebe gleda kao zrtvu, a Srbiju kao tu koja je kriva za njihovu licnu situaciju, a ne djubre od politicara koji to rade u ime Srbije.
Da li je opozicija bolja ? Ne zna se, jer "demokrate" zare i pale Srbijom zadnjih 10g. Mozda bi bili bolji, mozda gori, ali bojim se da ce to "demokratsko" djubre dokrajciti Srbiju.

nije to vise samo politicka opredeljenost niti je ds pao sa marsa i bez pristanka mase uzjahao srbiju. imamo izbore i glasalo se kako se glasalo.

vidis, to sebicnjastvo, BG pomodarstvo i malogradjanstina, ljubomora, neprincipijelnost, nesolidarnost, zla cud - sve to kod nas nije doneo DS, DS je samo uzjahao na talasima neljudskosti. srbija se samo preslikala u DS.

ko voli takve osobine svaka mu cast, men ta ruznoca i kolektivna zabokrecina nije lepa nikako
 
:(
Država je po meni mnogo više od ljudi.To je i priroda,koja je u Srbiji prelepa.To mi nikad neće ogaditi.

To je tacno i to stoji . ali na zalost sta sam ja najvise primetila je ne kultura , idem ulicom sa detetom , guraju se na sve strane i moram malte ne da pretrcavam ulicu kad mi je zeleno jer nikoga nije briga sto sam na pesackom oni skrecu i sviraju da pozurim . Ubacuju se svi negde ispred tebe . Bilo bi lepo kad se ja sa ljudima ne bih susretala toliko , nego vise obracala paznju na prirodu .:neutral:
 

Back
Top