Ponudiću Milu da stvorimo najjaču konfederaciju u Evropi
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Ponudiću Milu da stvorimo najjaču konfederaciju u Evropi

Domaćin Serdar Scepan Radojevic (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Exclamation Ponudiću Milu da stvorimo najjaču konfederaciju u Evropi

VEROLJUB NEDELJKOVIĆ, LIDER KPS, GADAFIJEV POBRATIM, RUSKI GENERAL I PUKOVNIK TITOVE OBAVJEŠTAJNE SLUŽBE, ODLUČAN DA PONOVO SPOJI SRBIJU I CRNU GORU

Ponudiću Milu da stvorimo najjaču konfederaciju u Evropi

Lično bih sjeo i razgovarao s Milom Đukanovićem. I on ima žestoku komunističku tradiciju. Imam informacije o Đukanoviću i mislim da bih mogao da se dogovorim s njim, kaže Nedeljković

Lider Komunističke partije Srbije, Veroljub Nedeljković, s nepunih 14 godina odabran je da s 270 dječaka iz tadašnje Jugoslavije postane „Titov janjičar“, specijalac koji će braniti bedeme i tradiciju SFRJ djelujući spolja. Obučavan je s ostalima da postane Titov obavještajac, a stekao je činove genarala ruske vojske i pukovnika obavještajne službe Josipa Broza. Ova neobična ličnost kaže da KPS trenutno brojni 530.000 članova i tvrdi da će doći dan kada će probuditi Titove „spavače“, obavještajce, koji će se aktivirati na poslovima za koje su obučavani u jednom ruskom zamku negdje u 11. vremenskoj zoni. Specijalno za „Reviju D“ Nedeljković otkriva svoj životni put i priča o djelovanju KPS koja, prema njegovim riječima, ima jako dobre veze s Rusijom, Bjelorusijom, Libijom, Venecuelom, Kubom, Vijetnamom, Korejom... Nedeljković govori i o svojim vezama s Vladimirom Putinom i Moamerom El Gadafijem i još mnogo čemu što će se, kako tvrdi, uskoro desiti. Između ostalog, tu je i njegov odlazak u Vašington kod američkog predsjednika Baraka Obame.

Kažete da imate plan za Kosovo i da ste ga poslali u Ameriku?
    -Sticajem okolnosti, napravili smo predlog za normalno rešavanje problema na Kosovu i uputili ga u Vašington. Svjesni smo činjenice da dva miliona Albanaca treba da živi na tom prostoru i uputili smo Vašingtonu i Moskvi predlog koji smatramo izuzetno dobrim. Tražili smo da vojska zaposjedne granice, a da oni dobiju sve normalne uslove za život i da im izdamo Kosovo na 50 godina. Smatramo da će, po isteku tog perioda, generacije koje dođu biti u stanju da hladne glave sjednu i razgovaraju, jer mora dalje da se živi. Taj predlog je otišao Baraku Obami i Vladimiru Putinu. Očekujemo uskoro poziv za odlazak kod Obame, a iz Vašingtona su stigli pozitivni signali.

Kako je Putin reagovao?
    -On je izuzetno elokventan političar, uviđa viziju svega toga, i njegovo demokratsko opredjeljenje za rešavanje ovog pitanja bazirano je i u našim predlozima.

Imate li Vi ikakve veze s Putinom?
    -Imam.

A to su?
    -Eh....

Kad ste ga upoznali?
    -S 14 godina, kad sam stigao u SSSR... Samo toliko.

Kako je zapravo sve počelo i zašto ste baš Vi odabrani za ''Titove janjičare''?
    -Za rođenog oca dugo nijesam znao, tek kad je prošlo neko vrijeme, a Tito mi je bio sve. Zato je i stvorena ta oprativna grupa koja se zvala „Titovi janjičari“, zadužena da zauitavi svo zlo koje treba da dođe u Jugoslaviju. Kako me je odabrao? Trebalo je imati pedigre. Moj otac Dragiša Nedeljković, inače partizanski ilegalac, bio je Titov lični krojač, jedan teča referent ''Plavog voza'', a drugi, Saša Gligorijević, predsjednik Gradskog komiteta KP Beograda. Baba mi je Desa Petronijević, junakinja knjige „Daleko je sunce“, koja je strijeljana zajedno s Vukom Bojovićem. Birali su se omladinci, djeca koja nose te gene. U tu tajnu grupaciju nije mogao da uđe svako i bila je izuzetno zaštićena. Prošlo je dosta vremena, pa neke segmente možemo da iznesemo. Postoji i nešto što ću odnijeti u grob, a poznato je da se svaka tajna čuva minimum 50 do 60 godina.

Zašto kažete da nijeste znali za oca?
    -Određeno vrijeme bila mi je, kao i ostalima odabranima, onemogućena bilo kakva komunikacija s porodicom. Imam jako malo fotografija iz mladosti. Imao sam više imena, prezimena, zanimanja, znanja itd...

Kada Vas je Tito odveo na Brione?
    -Imao sam nepunih 12 godina kad sam otišao na Brione. Bio sam u osnovnoj školi, bilo je prijepodne, došla su dva čovjeka u crnim odijelima, ubacili me u onaj čuveni ''cindap'', i tako je krenulo. Iz brionskog internata zatvorenog tipa odvedeni smo daleko, u tadašnji SSSR, u taj dvorac gdje sam obučavan zajedno s ostalima.

Možete li da otkrijete barem nešto iz te 11. vremenske zone?
    -To, ne. Ono što je jako interesantno i što ću iznijeti u knjizi koju pripremam, a snima se i film o meni i mom školovanju, jeste to da smo u to doba najtvrđeg komunizma svake subote i nedjelje išli u pravoslavnu crkvu. Tamo sam završio Vojnu akademiju i dobio čin ruskog generala.

Kada ste se vratili u SFRJ?
    -S 22 godine, a onda sam otišao u Austriju i Njemačku, jer je tada važila deviza da svo zlo koje treba da dođe u SFRJ mora da se zaustavi na granicama. Tito je imao neku posebnu viziju i poslao nas je u taj dvorac, u specijalne škole. Poslednje tri godine njegovog života bio sam uz Josipa Broza, kada je već bio bolestan, od Igala do Slovenije.

Gdje su tih 270 Titovih izabranika danas?
    -Neki su tu, neki preko, mnogi su otišli Bogu na ispovijest.

Kakva su zvanja oni imali?

-U to doba nijesmo imali zvanja, već smo bili grupacija za zaštitu interesa zemlje, pripremani smo i obučeni da za nju položimo i život. Moje operativno ime je Feniks i pripadao sam operativnoj grupi koja je bila okrenuta isključivom radu u inostranstvu i sprečavanju upada u zemlju. Zvanično sam funkcionisao kao ekonomista, dok je moje stvarno zanimanje bilo tajna za sve. Debelo smo pomogli borbu protiv „Crvenih brigada“... Samo toliko, više ne mogu da pričam.

Je li s Vama bilo i mladića iz Crne Gore?
    -Da , kao i iz Makedonije, Albanaca s Kosova, mladića iz svih krajeva SFRJ.

Ko je iz Crne Gore bio Titov janjičar?
    -Moraće da prođe još neko vrijeme da bi se imena otkrila i da bih dao informacije o njima.

Ima li tih ljudi danas na javnoj sceni?
    -Ima, ali svi oni imaju pravo da zaštite sebe i svoje porodice. I oni će jednog dana biti aktivirani, jer se zovu „spavači“ koji počinju da djeluju kad ih probudite.

„Spavači“ su produkt škole koju ste prošli u Rusiji?
    -Da. Svaka normalna država školuje ljudi koji će biti bedem.

Jeste li službovali u Crnoj Gori?
    -Da, na Prevlaci, Kumboru, pa potom i po čitavoj eks Jugoslaviji.
    Poslednji put ažurirao/la Serdar Scepan Radojevic : 16.08.2010. u 23:44
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: Ponudiću Milu da stvorimo najjaču konfederaciju u Evropi

S kojim zadatkom?
    -Prvenstveno operativnim, uvježbavanje, i tako... Kad je Stari umro, ja sam napustio zemlju i otišao u Švedsku, odakle sam se vratio 1998. godine. Prije toga sam djelujući iz inostranstva s Vojislavom Šešeljom osnovao Srpsku radikalnu stranku i pripremao mogućnost da se odbrani srpski živalj na tlu čitave Jugoslavije.

Jeste li se razišli s njim?
    -Nijesam... U to vrijeme, kad sam se vratio u zemlju, davao sam logističku podršku radikalima. Sve ono što je Šešelj iznosio u javnost mi smo mu obezbjeđivali. Dobijao je podatke od nas. Nijesmo se, dakle, razišli, on je sam odlučio da ode u Ševeningen, a ja sam znao šta će se desiti kad ode, jer smo imali dobre operativne podatke. Rekao sam da ću ja da ih „poravnam“ kad ode, a da ne bih to radio osnovao sam KPS – Veroljub Nedeljković 2005. godine, koja i danas postoji nakon preregistracije stranaka u Srbiji kada su mnoge nestale. Parija koju smo napravili je sasvim drugačija od ondašnje KP. Ova KPS osnovne postulate dobija iz SPC i prilikom osnivanja tražili smo blagoslov od Svetog Sinoda SPC i patrijarha Pavla. Jedina smo partrija koja je dobila blagoslov SPC, ali i od od muftije beogradskog i od nadbiskupa Hočevara, jer mi nijesmo protiv drugih religija. Nijesmo ni protiv EU, ali da budemo partneri, a ne sluge.

Imate li veze s crnogorskim političarima?
    -Nemamo, što ne znači da nećemo imati. Kad budemo bili u situaciji da možemo da razgovaramo kao parlamentarna stranka koja donosi odluke, rado ću sjesti s crnogorskim rukovodstvom i krenuti u dogovor, jer naša dva naroda ne mogu da žive odvojeno. Možemo da napravimo dobru konfederaciju, da imamo jednu vojsku i jednu monetu, ova podjela nam ništa dobro nije donijela. Mi smo jedno.

Mislite li da ćete u Crnoj Gori naći sagovornike s komunističkom tradicijom?
    -Ne moraju da budu... Lično bih sjeo i razgovarao s Milom Đukanovićem. Doduše, i on ima žestoku komunističku tradiciju. Moramo da živimo zajedno i napravićemo najjaču konfederaciju u Evropi. Imam informacije o Đukanoviću i mislim da bih mogao da se dogovorim s njim.

Na novom logu KPS-a krst je zamijenio petokraku...
    -Da, sad je tu krst s ocilima koja više nijesu okrenuta naopačke, već idu linearno i prate se, ostali su i srp i čekić, dakle, seljaštvo, radništvo i pravoslavlje, što mora da donese dobre rezultate. „Đavolskom obradom“ okrenuta su ocila, a po nekim kanonskim shvatanjima, čim su četiri „S“ okrenuta leđima to nije dobro, već zlo. Krst umjesto zvijezde simbolizuje našu borbu da se vrate duhovnost narodu i porodica porodici, jer bez toga nema ničega. Ideja našeg dolaska na vlast zasniva se na učešću SPC u njoj i na postulatu da radnom narodu mora biti vraćeno sve što je stvorio.

Vi ste spojili vjeru i komunizam, a kod nas je sve uvreženija ideja da je Broz kriv za sve što se desilo?
    -Činjenica je da je kriv. Imao je on svojih dobrih i loših strana. U programu stranke sam i dao obrazloženje da su Srbija i Crna Gora platile najveću cijenu Brozove strahovlade i da je srpski i crnogorski narod najviše stradao. Činjenica je da je Tito bio mason i da to nije bilo u interesu srpskog i crnogorskog naroda, bez obzira na to što je bio moj vrhovni komandant.

Je li on stvarno dijete iz Kumrovca?
    -Nije. Postoji i dokazni materijal koji je sklonjen i zamijenjen u Drvaru. Dijete iz Kumrovca, ipak, nije moglo da svira klavir, govori šest jezika i posjeduje svo ono znanje.

Da li je tačno da ste pobratim s Gadafijem, ali i sa Putinom?
    -S Gadafijem jesam pobratim, zvanično. Moja KPS i Revolucionarna pratija Libijske Džamahirije pobratimljene su i Gadafi i ja smo pobratimi. S Putinom sam samo prijatelj.

Kako ste stupili u kontakt s libijskim vođom?
    -Sticajem okolnosti, dok je Josip Broz bio živ imao sam sreću da budem pored Gadafija na Samitu nesvrstanih, to prijateljstvo datira iz davnih godina i izrodilo je naše pobratimstvo kad je na scenu stupila KPS.

Spremate li se za put u Libiju?
    -Da. Idemo da bismo mom pobratimu Moameru El Gadafiju predali srpsku vojničku sablju i najviši orden KPS – Zasluga za narod. On je to prihvatio
    i treba samo da mu predamo.

Je li istina da imate sablju i da je nosite dok šetate gradom?
    -Imam sablju, ali ne šetam s njom Beogradom. Šetam su Libiji. To je sablja koju sam dobio od Josipa Broza Tita s posvetom.

Aleksa Stevović

Ti krst nosi, a narod će prepoznati

-Došao sam kod patrijarha Pavla i tražio dozvolu da stavim krst na logotip stranke, a on mi je rekao: ''Ti krst nosi, a narod će da prepozna''. Ja sam vjernik i nosim samo relikvije oko vrata, krst iz manastira Ostrog i ikonu iz manastira Rukumija, koji je jedan od najstraijih i u njemu se čuva veliko duhovno bogatstvo srpskog naroda, djela iz 12. veka. Tamo dobijam snagu.

Putin spasio Miru Marković

-Imam prilike da odem u Moskvu i vidim kako živi Mira Marković. Živi zahvaljujući Vladimiru Putinu, inače bi bila slepica .Ne živi sa sinom Markom, koji jeste bogat, ali ne i ona. U Kremlju je zahvaljujući Putinu i tako i opstaje, a o njenom basnoslovnom bogatstvu mogu samo da lažu, jer znam šta je istina.

Smrtna kazna za političare i lopove

-Moja ideja je vraćanje smrtne kazne i ona je upućena isključivo političarima i lopovima, bandi koja je napravila ovakvu zemlju i svima ostalima koji rade protiv ovog naroda. Ne bježim od obećanja da ću jednog dana, kad dođem na vlast, da napravim zid ispred kojeg će svi oni stati. Prijetim oligarsima i svima koji su protiv ovog naroda. Neću dati nikome da prlja ruke, ja ću to uraditi. Gadafi je sproveo revoluciju za 17 dana. On je lično strijeljao, a drugi si sudili Amerika ima smrtnu kaznu, imaju je i Rusija i Kina, pa zašto ne bismo i mi?!

http://www.revijad.co.me/index.php?nivo=3&rubrika=6&datum=2010-07-14&brojms=420&clanak=1461
    Poslednji put ažurirao/la Serdar Scepan Radojevic : 16.08.2010. u 23:43
    "… Tamo gdje odzvanja naša riječ, gdje se još glagolja i gdje se još, kao stari zlatnik, obrće naša riječ, znaj čedo moje, da je to naša država bez obzira na to ko u njoj vlada…“

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

шта он има њему да нуди, ми на референдуму нема шансе то да одобримо.

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

sacuvaj boze :smajlikojisekrsti:

ali nije baš toliko loša ideja/plan..

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    шта он има њему да нуди, ми на референдуму нема шансе то да одобримо.
    jesi procitao citav tekst?

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

Citat Original postavio Serdar Scepan Radojevic Pogledaj poruku
    Evo ja sam pročitao, 90 % istog je za korpu za otpatke.
    A ponuda Milu je imbecilna, štetna za srbiji, a 6 puta štetnija za Crnu Goru.
    Dakle, ti više mrziš iz nehata valjda Srbiju i Crnu Goru od bilo kog prosečnog stanovnika tih istih nezavisnig država.
    Eto, ako ti to nije niko rekao, ja ti kažem.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

Citat Original postavio Serdar Scepan Radojevic Pogledaj poruku
    нисам ништа ни читао, осим оног плавог наслова

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

budaletina par excellans

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

jel nosi taj papirnu napoleonovu kapu i nabija shaku onako ispod bade mantila ?
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Jedva ih se resismo a on bi ponovo da ih dovede na izdrzavanje.LJudska glupost nema granice.

Učlanjen
    19.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio Neznanko Pogledaj poruku
    Evo ja sam pročitao, 90 % istog je za korpu za otpatke.
    A ponuda Milu je imbecilna, štetna za srbiji, a 6 puta štetnija za Crnu Goru.
    Dakle, ti više mrziš iz nehata valjda Srbiju i Crnu Goru od bilo kog prosečnog stanovnika tih istih nezavisnig država.
    Eto, ako ti to nije niko rekao, ja ti kažem.
    Nece biti.

Poznat
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio NE-ZGODAN Pogledaj poruku
    Jedva ih se resismo a on bi ponovo da ih dovede na izdrzavanje.LJudska glupost nema granice.

Crnogorac... ti se zezas
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku

Crnogorac... ti se zezas
    Ostavi se tih brdjanskih fazona,to je za klince.,A nije lose i neki razred skole zavrsiti ,pa makr morao da sidjes sa te planine.
    Vrag neka vas nosi zajedbo sa usranim milom.

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio NE-ZGODAN Pogledaj poruku
    Ostavi se tih brdjanskih fazona,to je za klince.,A nije lose i neki razred skole zavrsiti ,pa makr morao da sidjes sa te planine.
    Vrag neka vas nosi zajedbo sa usranim milom.
    Lijepo sto je u Srbiji bio referendum o nezavisnosti Srbije
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Primećen član Neven13 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

E ovako bratac....nema od toga nista!! Slazem se da smo "jedno" ali samo onaj dio naroda Crne Gore koji se izjasnjavaju kao Srbi, a ovi novonastali Crno-Gorcici me apsolutno ne interesuju i daleko im ekoloska ,mrka gora!!

Slične teme

1. Kako da stvorimo bolju(SAVRSENU) Vlast?
    Autor Jedinstvo u forumu Politika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 26.05.2010., 06:42
  2. Ko ima najjacu tehnologiju?
    Autor Propki u forumu Politika
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 10.09.2009., 23:11
  3. Trojka predlaze konfederaciju sa Kosovom?
    Autor ilkebgd u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 02:10
  4. napravi najjacu kofiguraciju
    Autor shoner u forumu Hardver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 03.04.2007., 03:52
  5. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 09.01.2007., 23:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor