Pokušao da siluje devojčicu

Poruka
4.285
Zbog osnova sumnji da je pokušao da izvrši krivično delo nedozvoljene polne radnje nad četvorogodišnjom devojčicom, leskovačka policija je lišila slobode B.D. (30) iz Leskovca i biće priveden istražnom sudiji Višeg suda u Leskovcu.

U saopštenju Policijske uprave se navodi da je B.D. u porodičnoj kući pokušao da izvrši pomenuto krivično delo nad nejakom devojčicom.

Nezvanično smo saznali da je reč o kćerki njegove sestre. Postoji i osnova sumnji da je B.D. izvršio i krivično delo "iznude na štetu svoje majke".

B.D. je već osuđivan zbog silovanja i lečen je u psihijatrijskim bolnicama.

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Pokusao-da-siluje-devojcicu.sr.html
 
Ljudi ja stvarno ne znam šta se to dešava?!...ne znam da li ste primetili ali zadnjih godina sve je više porodičnog nasilja,nasilja nad decom,starima...to se ranije nije dešavalo u tolikom intenzitetu kao sad...šta se to desilo sa ljudima?!...to nisu ljudi koje ja znam....to nisu ljudi koji i u najvećoj nesreći nađu način za osmeh...koji će zadnju koru leba da podele sa drugima...da li je zapadni Đavo došao po svoje,da sve što je neljudski ispliva iz ljudi ili to ljudi više nemaju snage da se bore sa zveri u sebi?!
52.gif
 
Обесити једног педофила на сред Тераија, вртети пар дана на ТВ-у ударним терминима, и да видиш да ће бити ефекта. Овако почини злочин, после пар година га пусте на слободу, и он настави.
 
Обесити једног педофила на сред Тераија, вртети пар дана на ТВ-у ударним терминима, и да видиш да ће бити ефекта. Овако почини злочин, после пар година га пусте на слободу, и он настави.

A šta ti to misliš da se uradi kao za primer?!:think:......zar misliš da ludak zna da je lud?......ovo je mnogo veći problem i ne treba uticati samo kad je šteta napravljena....treba se pre svega zapitati, zašto imamo sve više ljudi koji su duševno bolesni i kome odgovara da ima duševno bolesnu naciju?!
 
To je samo dokaz da zatvor nije dovoljna kazna za silovatelje. Oni su mahom povratnici za ista krivična dela, a mnogi čak i "uznapreduju" u svojoj monstruoznosti, pa sa žena prelaze na decu, kao što je Ogulinac, a evo i ovaj skot.

Ja sam davno rekao, za silovatelje dece ništa zatvor, lečenje i tako to...samo kolac. E, a da ne bi po zemlji Srbiji bilo mnogo krajputaša nabijenih na kolac, to treba preduprediti da mu se odmah nakon prvog silovanuja odrasle žene odfikare jajca, pa tek onda na robiju.
 
A šta ti to misliš da se uradi kao za primer?!:think:......zar misliš da ludak zna da je lud?......ovo je mnogo veći problem i ne treba uticati samo kad je šteta napravljena....treba se pre svega zapitati, zašto imamo sve više ljudi koji su duševno bolesni i kome odgovara da ima duševno bolesnu naciju?!

* Za to su odgovorni mediji. Gde god se okrenes sve prsti od teskih reci, pretnji,...materijalizma, zavisti, zlobe,..... sto je najgore do pre par godina sve to si mogao da procitas na odredjenim forumima i tabloidnim stranicama , a sada je vidim svi postalo zita stampa (npr Blic) i svuda mogu da se postave komentari koji pozivaju na bilo kakvu mrznju -nista se ne cenzurise iako kao postoji obavestenje....

* Ljudi su hteli mi to da priznamo ili ne poceli da misle, osecaju,...ukratko da zive virtuelno i upijaju sve sto im servira farma,vb...a kao sto rekoh ne postoji nijedan list koji nije tabloidan

E sad kada se odrasli primaju na sve to i primenjuju u zivotu sta onda da kazemo za decicu. Nazalost deca itekako koriste internet i pre osnovne a kamoli posle kad nauce da citaju ,..... na televiziji se porodicno prati i snima sve sto svakojaki divljaci kazu u nekakvom rialitiju a tu nista nije sveto kada je u pitanju borba za lovu-...

Zasto ovo pisem ...pa kao sto si pitala da li primecujemo da se svake godine povecava nasilje -samo napravih osvrt zasto i lako cemo mi ako tako mogu da kazem trenutnu manjinu medju odraslima da prepoznamo i uvidimo koga treba da se pazimo, ali problem su ovi novi klinci . :ok:

Njima je sve oprosteno jer su mladi a imaju bes u sebi kao da im je neko pobio svu familiju... deca se putem elektronskih medija pa onda ovih popularnih rialitija formiraju i tek ce se kroz koju godinu osecati posledice - NAZALOST!

Mene zanima da li mi kao drustvo mozemo da doprinesemo u primeni nove kazne po pitanju ovakvih monstruma? Da li ima neki uticaj na drzavne organe ako je recimo 80% gradjana za dozivotnu robiju ovakvih? (ovo je samo primer dozivotna robija)
 
Ovo je prevrsilo svaku meru.Silovatelje pustaju na slobodu.ZASTO?Ocete da pocne krvna osveta kao u nekim zemljama?A onda ce te da hapsite postene ljude i proglasavate ih ubicama?Pa kad se bude nasao neko ko ce ubijati sudije,advokate koje su branile takve monstrume,doktore koji su ih pustali iz ludnice sta ce te onda?Da pohapsite ceo narod.
 
Ljudi ja stvarno ne znam šta se to dešava?!...ne znam da li ste primetili ali zadnjih godina sve je više porodičnog nasilja,nasilja nad decom,starima...to se ranije nije dešavalo u tolikom intenzitetu kao sad...šta se to desilo sa ljudima?!...to nisu ljudi koje ja znam....to nisu ljudi koji i u najvećoj nesreći nađu način za osmeh...koji će zadnju koru leba da podele sa drugima...da li je zapadni Đavo došao po svoje,da sve što je neljudski ispliva iz ljudi ili to ljudi više nemaju snage da se bore sa zveri u sebi?! Pogledajte prilog 84467


Naravno da je bilo svega toga i pre, samo se menjaju naša shvatanja prema tome, kao i mehanizmi za prevenciju i sankcionisanje ovoga.
Pre 30 godina kada muž pijan dođe kući i opali detetu i ženi po šamar, niko se nije trzao zbog toga. Mož misliti. Sada ipak ima jedan mali procenat populacije koji shvata da to nije nešto što treba da se dešava već da na takve stvari treba reagovati.
A i ono "ćuti, sramota je da ne čuje selo" nije više toliko uticajno.
 

Back
Top