pitanje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: pitanje

Zainteresovan član Lookeed (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano pitanje

Posedujem Nokiu 3650 za koju sam kupio memorisku karticu od 256mb, pa me interesuje kako na nju ubaciti mp3 fajlove preko blutut porta.Pokusao sam al neide.
    Sve programe drzim na memoriskoj kartici da bi operativni sistem radio komotnije .Kad krenem da ubacim mp3 fajl on negde na polovini kopirana fajla kaze memorija je puna potrebno brisanj??Sta da brisem kad nema sta osim njegovog fabrickog programa sve ostalo drzim na kartici. Predpostavljam da se to radi drugacije ali neznam kako jer je njegova memorija mala i u nju nemoze stati mp3 fajl. Da li je potreban kard rider i odgovarajuci softver (koji) i dal se to obavlja direktno na sd memori karti kad se izvadi iz mobilnog???
    Puno pozdrava.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: pitanje

Citat Original postavio Lookeed
    Posedujem Nokiu 3650 za koju sam kupio memorisku karticu od 256mb, pa me interesuje kako na nju ubaciti mp3 fajlove preko blutut porta.Pokusao sam al neide.
    Sve programe drzim na memoriskoj kartici da bi operativni sistem radio komotnije .Kad krenem da ubacim mp3 fajl on negde na polovini kopirana fajla kaze memorija je puna potrebno brisanj??Sta da brisem kad nema sta osim njegovog fabrickog programa sve ostalo drzim na kartici. Predpostavljam da se to radi drugacije ali neznam kako jer je njegova memorija mala i u nju nemoze stati mp3 fajl. Da li je potreban kard rider i odgovarajuci softver (koji) i dal se to obavlja direktno na sd memori karti kad se izvadi iz mobilnog???
    Puno pozdrava.
    To se desava zato sto taj fon ima sopstvene memorije 4mb ako je potpuno prazan i sad kad ti prebacujes pesmu on je automatski prvo stavlja na mem. telefona sto znaci ako ti je pesma veca od 4 mb neces moci da je prebacis...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sve što prebacuješ preko bluetootha smešta ti se u Messaging inboxu. Ako su ti poruke podešene da se primaju na memoriji telefona, a fabrički je tako podešeno, normalno je da nećeš moći gotovo ni jednu mp3 pesmu da prebaciš u telefon jer će se memorisati u phone memory. To je u startu 4mb ali se vrlo brzo smanji jer programe koje snimaš na karticu takođe koriste i memoriju telefona za svoj rad.

Dakle da bi prebacio mp3 u telefon potrebno je da podesiš da ti se poruke pamte na kartici, a to se podešava ovako:

Messaging>options>setings>other>memory in use>memory card

Zainteresovan član Lookeed (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Hvala na upustvu Kiborg,
    spasao si me bacanja para na citace kartica , vec sam bio spreman da kupim neki.
    Pozdrav svim ljudima dobre volje i jos jednom hvala na pomoci.

Slične teme

1. PITANJE????
    Autor dachahan u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 20:41
  2. Pitanje
    Autor Bustura u forumu Automobilizam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 01:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor