ĐUS BRUTALNO PREBIJEN PA OPLJAČKAN!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: ĐUS BRUTALNO PREBIJEN PA OPLJAČKAN!

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Thumbs down ĐUS BRUTALNO PREBIJEN PA OPLJAČKAN!

Ivana Ivanovića palicama pretukla petorica mladića, uzela mu 1.000 evra i zlatni lanac. Bivši farmer sa povredama glave primljen u Urgentni centar, a potom pušten kući

Na Konjarniku, ispred zgrade „Intereksa“, prekjuče je brutalno pretučen reper Ivan Ivanović Đus.

Njega su na nekih 200 metara od ulice u kojoj živi sačekala petorica zasad neidentifikovanih mladića i isprebijala ga palicama! Tako krvavog ostavili su ga da leži na betonu, a pre nego što su pobegli, uzeli su mu 1.000 evra i zlatni lanac.

Kako Kurir saznaje, ovaj incident je posledica starih neraščišćenih računa između Đusa i napadača. Sa povredama glave, bivši farmer je prebačen u Urgentni centar, odakle je juče ujutro pušten na kućno lečenje.

- Njih petorica su ga presreli kad je krenuo na zakazan nastup. Imali su bejzbol palice i odmah su počeli da ga udaraju. Krvnički su ga tukli po glavi, rukama, nogama, leđima... Potom su mu uzeli zlatan lanac i 1.000 evra, koliko je imao tog trenutka kod sebe. Pobegli su i ostavili ga da krvari na ulici. Sve se odigralo tako brzo da niko sa strane nije stigao ni da pomisli da se umeša i da Ivana spase od napadača. Inače, u pitanju su neki stari neraščišćeni računi. U Urgentnom centru su mu sanirane povrede glave. Zaradio je nekoliko kopči, ima kontuzije i hematome. Sad je na kućnom lečenju, a moraće da leži tri nedelje - ispričao nam je jedan od reperovih prijatelja.

Bivši farmer trenutno vida rane i nije raspoložen da daje izjave.
    - Samo mogu reći da je tačno da sam pretučen, a ovo za pare - ne znam odakle vam te informacije... Pišite šta hoćete - rekao nam je kratko Ivan Ivanović.

Ovo nije prvi slučaj da je u Beogradu prebijena neka javna ličnost. Podsetimo, nedavno je napadnut novinar Teofil Pančić, a ne tako davno i muzičari Darko Rundek, Vlado Georgiev i Skaj Vikler.

http://www.kurir-info.rs/stars/djus-brutalno-prebijen-pa-opljackan-46036.php

Beograd je suma.
    Politicari su sljam.

Veoma poznat
    Učlanjen
    15.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ĐUS BRUTALNO PREBIJEN PA OPLJAČKAN!

Lošmi ga malo.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

I vrucina ima svoj uticaj...

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Opasan taj Beograd.
    ***, svako dobije ono sto je zasluzio.

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

шта по његовим џеповима тражи 'иљаду евра не знам, ал кад се тако шири на ову немаштину, ако су га пребили

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

e, djus

sirovina i kromanjolac. ma u redu je. on ti tako i po kuci

neko napisa na internetu

...vidi se i na faci djusa da vise u sebi nema besa i ljutnje sad je miran ko buba

znaci to je lek za galamdzije i nasilnike
    Poslednji put ažurirao/la 27E : 16.08.2010. u 16:45
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1712

sreća pa nije imao više kod sebe....

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Олош , а сличан са сличнима , шта ту има чудно ...ударио кримос на кримоса , па шта

Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Miloš: Nisam platio da prebiju Đusa!

Vest da je reper Ivan Ivanović Đus brutalno pretučen šokirala je kako javnost, tako i njegove bivše cimere na imanju u Lisoviću!

Iako još uvek nije poznata pozadina ovog incidenta, sumnja je najpre pala na pobednika „Farme“ Miloša Bojanića, koji je sa reperom već mesecima u sukobu. Naime, pričalo se da je Bojanića posebno iznervirala Đusova pesma u kojoj ga je nazivao „goveđom glavom“. Zbog svega toga Ivan Fece Firči izrazio je sumnju da iza napada na Đusa stoji niko drugi do Miloš Bojanić!
    - Javili su mi da je trenutno dobro i da je kod kuće, ali nisam još uvek upućen u detalje. Apsolutno se ne bih iznenadio da Miloš Bojanić stoji iza ovoga jer je u poslednje vreme dosta pretio svima, a ne samo njemu. Sami zaključite... Kada neko preti i to se desi, fakat sve je jasno! - bio je vrlo jasan bivši bubnjar EKV-a.
    Možda je Bojanićeva izjava dok je bio na „Farmi“ da zna ljude koji prebijaju za 5.000 dinara navela Firčija na ovakvo razmišljanje.

Ipak, Bojanić je na ove tvrdnje odgovorio diplomatski i dodao da ga Firčijeve budalaštine nimalo ne dotiču.
    - Đus je meni bio drag momak kada je ušao na „Farmu“ i ja sam ga dočekao kao svoje dete, ali je svojim komentarima to uništio. Ja sam, inače, svoje fanove pozvao da se ne obračunavaju ružnim rečima, a kamoli fizičkim kontaktom. Naučen sam da se ne obračunavam pesnicama već mudrošću, kao što je Njegoš rekao. Nadležni organi će ustanoviti ko je to uradio i zašto, ali Đus je problematičan kada popije, a ja nisam upućen u njegove račune u Beogradu. Žao mi je zbog toga što mu se dogodilo, a što se tiče Firčija, njemu ću se izviniti što sam u jednom intervju rekao da su njegovi tata i mama zlostavljali Srbe. Ne, to su bili njegov deda mađarski Ciganin i baba katolkinja iz Knina, koji su 1942. godine uništavali Srbe. A to da sam ja kriv što je mali pretučen, to cela nacija zna da nije istina. Ja sam na „Farmi“ bio najjači i mogao sam sve da ih bijem, ali moja filozofija je da pamet caruje - rekao je Bojanić za naš list, koji se nalazi u Crnoj Gori sa svojom suprugom Brankom.

Reperi na udaru batinaša!

Da Đus nije prvi kojem se ovakva situacija dogodila, govori i podatak da je njegov kolega Skaj Vikler pre nekoliko meseci doživeo istu sudbinu. Naime, Skaj je u aprilu mesecu učestvovao u tuči gde je zadobio teške povrede noge i hitno prebačen u Urgentni centar. Odmah mu je operisan skočni zglob noge i reper je brzo bio pušten na kućno lečenje, ali uz pridržavanje preporuka koje su mu lekari uputili.

Batine pomirile Minu i Đusa!

Iako Ivan Ivanović Đus i njegova sestra Mina Kostić mesecima nisu bili u kontaktu, nemili događaj doprineo je da se njih dvoje ponovo čuju telefonom! Kako „Alo!“ saznaje, čim je čula šta se dogodilo, Kostićeva je pozvala Đusa, upitala ga kako se oseća i ponudila svoju pomoć! Naša saznanja potvrdila je i sama pevačica kada smo je pozvali:
    - Kakve veze ima što nas dvoje nismo u bili kontaktu?! Naravno da sam ga odmah pozvala i Đus se sada oseća odlično i u dobrom je stanju! - rekla nam je Kostićeva.
    Podsećanja radi, Mina i Ivan prekinuli su kontakt jer on nije mogao da pređe preko toga što je ona nastavila druženje na „Farmi“ sa Milošem Bojanićem, iako njega Đus smatra za glavnog krivca što je diskvalifikovan sa imanja.

Dejan: Rado bih mu pomogao

Iako nisu bili u najboljim odnosima, voditelj i šoumen Dejan Stanković ne podržava nasilnike koji su povredili njegovog cimera sa imanja.
    - Ja u principu ne podržavam nasilje, jer smatram da se razgovorom može više postići nego batinama. Kada se neko bavi javnim poslom, u samom startu postoji rizik. Ako mu bude potrebna pomoć, a u mojim mogućnostima je da mu pomognem, naravno da bih to uradio, jer kada je solidarnost i pomoć u pitanju, uvek sam tu prvi za sve! - rekao je Deki za naš list.

Đus na kućnom lečenju!

Prema poslednjim informacijama do kojih je „Alo!“ došao, reper Ivan Ivanović juče ujutru pušten je na kućno lečenje. Njemu je od posledice tuče potpuno zatvoreno desno oko, dok su mu ruka i noga nagnječene. Lekar mu je striktno naredio da leži kod kuće i odmara se. Redakcija našeg lista juče je u više navrata pokušavala da stupi kontakt sa reperom, ali bez uspeha.

http://www.alo.rs/ljudi/30076/Milos_Nisam_platio_da_prebiju_Dusa
    Poslednji put ažurirao/la strani placenik bre : 16.08.2010. u 16:48
    Politicari su sljam.

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Citat Original postavio SANDRINAbg Pogledaj poruku
    Олош , а сличан са сличнима , шта ту има чудно ...ударио кримос на кримоса , па шта
    Ма где Ђус кримос Пуси најобичнији

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Де баш по глави....

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio strani placenik bre Pogledaj poruku
    Ovo nije prvi slučaj da je u Beogradu prebijena neka javna ličnost. Podsetimo, nedavno je napadnut novinar Teofil Pančić, a ne tako davno i muzičari Darko Rundek, Vlado Georgiev i Skaj Vikler.
    Ti ovde nabroja gomilu nikogovica,a gde su ti te javne licnosti?

Domaćin Dulord (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Pa lik se siri kao krava po Indiji... Velika paljevina, pa mi nije ni cudno a ni zao...
    Sto ne prebise nekog "povucenijeg"? Zaradio je on to... A i otkud njemu 1000 evrica u dzepu? Da se vracao sa nastupa pa da kazes "zaradio" Da su ga napali samo zbog para bilo bi ih najvise dvojica i samo bi ga malo obradili dok ne pokupe to sto im treba. A kad dodju njih 5 da te mlate bejzbol palicama to znaci da si to dooobro zaradio
    Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

eto mu zgodne teme za buduce hiphop hitove

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: ĐUS BRUTALNO PREBIJEN PA OPLJAČKAN!

Citat Original postavio nojkic_problem Pogledaj poruku
    Ма где Ђус кримос Пуси најобичнији
    Ма знам али не иде да напишем јунак на јунака

Citat Original postavio NE-ZGODAN Pogledaj poruku
    Ti ovde nabroja gomilu nikogovica,a gde su ti te javne licnosti?

...е стварно , 'де су јавне личности ?

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Farmu nijesam gledao, ali znam da je taj reper jedna budala, a ne znam mu nijednu pjesmu, sto ne smatram nekom sramotom.

A to sto su ga prebili, mislim dje nadjose da napadnu onu sivorinu, mora da su to neka malo veca mudocudovista

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Јбте, колико има тих Ивана Ивановића, као да смо у Москви, далеко било ..

Aktivan član denacifikator (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strani placenik bre Pogledaj poruku
    Ivana Ivanovića palicama pretukla petorica mladića, uzela mu 1.000 evra i zlatni lanac. Bivši farmer sa povredama glave primljen u Urgentni centar, a potom pušten kući

Na Konjarniku, ispred zgrade „Intereksa“, prekjuče je brutalno pretučen reper Ivan Ivanović Đus.

Njega su na nekih 200 metara od ulice u kojoj živi sačekala petorica zasad neidentifikovanih mladića i isprebijala ga palicama! Tako krvavog ostavili su ga da leži na betonu, a pre nego što su pobegli, uzeli su mu 1.000 evra i zlatni lanac.

Kako Kurir saznaje, ovaj incident je posledica starih neraščišćenih računa između Đusa i napadača. Sa povredama glave, bivši farmer je prebačen u Urgentni centar, odakle je juče ujutro pušten na kućno lečenje.

- Njih petorica su ga presreli kad je krenuo na zakazan nastup. Imali su bejzbol palice i odmah su počeli da ga udaraju. Krvnički su ga tukli po glavi, rukama, nogama, leđima... Potom su mu uzeli zlatan lanac i 1.000 evra, koliko je imao tog trenutka kod sebe. Pobegli su i ostavili ga da krvari na ulici. Sve se odigralo tako brzo da niko sa strane nije stigao ni da pomisli da se umeša i da Ivana spase od napadača. Inače, u pitanju su neki stari neraščišćeni računi. U Urgentnom centru su mu sanirane povrede glave. Zaradio je nekoliko kopči, ima kontuzije i hematome. Sad je na kućnom lečenju, a moraće da leži tri nedelje - ispričao nam je jedan od reperovih prijatelja.

Bivši farmer trenutno vida rane i nije raspoložen da daje izjave.
    - Samo mogu reći da je tačno da sam pretučen, a ovo za pare - ne znam odakle vam te informacije... Pišite šta hoćete - rekao nam je kratko Ivan Ivanović.

http://www.kurir-info.rs/stars/djus-brutalno-prebijen-pa-opljackan-46036.php
    Ako ako... Podržavam prebijanje hopera, grandovaca, crnogorskih muzikanata i sličnih dileja...
    ja bih vama pre dnevnika puštao motorhead, posle dnevnika megadeth a pred spavanje prodigy
    Poslednji put ažurirao/la denacifikator : 16.08.2010. u 17:49

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio denacifikator Pogledaj poruku
    Ako ako... Podržavam prebijanje hopera, grandovaca, crnogorskih muzikanata i slične konjine...
    ja bih vama pre dnevnika puštao motorhead, posle dnevnika megadeth
    ..a ja bi te pustao iz ludare svake prestupne za vikend i ukinuo bi ti internet..

Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..a ja bi te pustao iz ludare svake prestupne za vikend i ukinuo bi ti internet..
    uživaj batice

Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Ako ako... Podržavam prebijanje hopera, grandovaca, crnogorskih muzikanata i sličnih dileja...
    ja bih vama pre dnevnika puštao motorhead, posle dnevnika megadeth a pred spavanje prodigy
    Politicari su sljam.

Učlanjen
    21.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    шта по његовим џеповима тражи 'иљаду евра не знам, ал кад се тако шири на ову немаштину, ако су га пребили

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    634

očigledno....ne zna da leti.....
    Рецимо одлучно њет европи

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Najzad prava vest... Zasluzio je nakon maltertiranja i vredjanja drugih ljudi...

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio Fixa Pogledaj poruku
    Mozda isao da kupi iPhone 4? Sta tebe briga sto on nosi 1000e u dzepu!!! Mozda treba da ima pare na racunu pa da se Dinkicu pravda za cega mu trebaju pare jer jedino na taj nacin moze da ih podigne!!!!

Vidim ti si dobro pazario na Metal zurkama. Samo sto su neki prerasli te sutke sa svojih 13-14god al si ti dobro pazario po glavi...
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Slične teme

1. Decko '95 prebijen na smrt!!!!!!
    Autor Demister u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 28.01.2010., 20:19
  2. Prebijen sin Voje Brajovića
    Autor KOLEGA IVAN u forumu Politika
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 13.10.2009., 07:30
  3. Prebijen australijski turista na Kalemegdanu
    Autor malamargo u forumu Politika
    Odgovora: 721