Gradja ili lice?

malla-slatka

Primećen član
Poruka
917
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?
 
Ja imam Bmw 16 cilindra ,benzin , ubrzanje do 100 na sat za cjelih 3.8 sec kada ga vozim gori beton , tuning felge , motor v8 ... :D

Evo me kakav sam
RETARD.jpg


Pa kada cemo na kavu... :D
 
Meni se svidjaju samo oni koji voze Mercedes, obavezno moraju da pricaju mobilnim telefonom i cackaju nos dok voze...
Jos ako si iz nekog sela... Ih! Kakva kava idemo na nesto mnogo bolje... :kafa:

Biti ce i mercedes... :D Evo jel ovaj zadovoljava uslove http://benzinsider.com/wp-content/uploads/2009/01/mercedes-benz_slk_gullwing_illustration_slc.jpg

A to za mobilni i nos ... Pricam na telef. malo u nos pa onda cackam zube i ona korz proz pljunem... Aj eto mene sutra po tebe pa cemo negdje u mrakusu pa na zadnje sjediste...
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

kako god da okrenem kod tebe sam popusio! MA nemam ukus,nijedna me nece,tako da je ukus suvisan.:)
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

Kombinacija...bitna mi je visina...mnogo primećujem i najmanje nesrazmernosti na telu....ali ipak ako nema lepo lice džaba mu sve.Tj. ne lepo...nego lice koje se meni sviđa...e sad...da ste videli šta se sve meni sviđalo...:(:confused:
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

Ne zaljubljujem se u izgled, ali naravno da je i to bitno.
Ako mi se neko svidi zbog svog ponasanja, inteligencije itd. verovatno cu prvo gledati lice :)
Mada, ako ima 150 kila, verovatno ga necu ni pogledati.
Nisam povrsna, jednostavno volim ravnotezu u svemu ;)
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

Pa sta znam nekako prevagne na telo za kojim se okrenem uvek ako je zgodna..ako je lepa a nezgodna ne okrenem se..ili se okrenem a razocaram ako ima veliko dupe i debele noge
 
sta vas vise privlaci kod suprutnog pola,lepa gradja ili lepo lice?

pa meni je nekako bitno i jedno i drugo,ali sam primetila da se sve cesce zaljubljujem u nekoga ko je visok i zgodan,a pritom nema bas najlepsu facu(necu da kazem da je ruzan) jer brt,dzaba ako ima lepo lice ako je zgoljav i visok 155cm(za muski rod) :D koje je vase misljenje?

rekao bih telo ipak. Jer telo i odredjuje lice, ako je neko debeo onda mu se i lice onako opusti, dok ako smrsa lice mu se poboljsa takodje. Neka moja procena bi bila 60 posto telo 40 posto lice. Mada ne znam.. Nisam bas siguran, ali tako orijentacionalno.
A primetio sam da devojkama je ipak 70 posto telo i 30 posto lice po opet nekim mojim procenama.
 
:think:

Ne znam odgovor, kako kad ... Mada me najvise impresionira personality devojke . Ako je duhovita i ako je zayebant, moze da bude kak'a oce :rumenko: Mislim ono ... Naravno da ok ako je zgodna i lepa, ali eto mene oduvek nekako bile zanimljive neke inteligentne, simpaticne, po necemu jedinstvene cure, nego 4 u sisama, i golo dupe :lol: Sto naravno nije na odmet :rumenko:

:manikir:
 
:think:

Ne znam odgovor, kako kad ... Mada me najvise impresionira personality devojke . Ako je duhovita i ako je zayebant, moze da bude kak'a oce :rumenko: Mislim ono ... Naravno da ok ako je zgodna i lepa, ali eto mene oduvek nekako bile zanimljive neke inteligentne, simpaticne, po necemu jedinstvene cure, nego 4 u sisama, i golo dupe :lol: Sto naravno nije na odmet :rumenko:

:manikir:

Bravo Stivi! Potpuno se slažem, oduvek sam voleo baš takve devojke, i to nije laž... one obično misle da lažemo kad kažemo takvo nešto, ali je baš tako, barem kod mene. Daću ti reputaciju za ovo.
 
Lice naravno jer ima zgodnih riba pun Q a da mi nisu po mom ukusu iako su zgodne....sad cu da vam pokazem samo da vidim gde su mi slike jednu nasu ribu koja je do jaja zgodna ali u faci nije nista posebno i meni je bzvz iako verujem da ima likova koji balave za njom
 

Back
Top