A shta se kaze..

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
..kada vam pridje neko i kaze da je upravo sad bash dobro svrshio na vas?

...desilo se mojoj poznanici da joj je prishao neki lik u parku i to rekao :),pa smo raspravljale shta treba reci u toj situaciji :)

ja sam za to da se kaze hvala :mrgreen:


i ono...kao...da li vam se ikad tako neshto desilo?
 
Poslednja izmena:
djevojka zeljna kite ce sva da ustrepti i osjeti to cak i kao kompliment... dok ce zena malo manje okrenuta kiti to shvatiti kao strahovit odraz vulgarnosti i nepostovanja

ova zena zeljna kite, nije zena jakog libida, nego zena malih ocekivanja i ona koja ne trazi covjecnost vec muskost... takoreci lako pojebljiva zena
 
shalu na stranu,meni se desilo da je neki manijak tako prishao meni i drugaricama...sve sa zavucenom rukom u hlace i neshto je mrmljao...

ubrzanim korakom smo otishle odatle...:neutral:

i prije neko vece mislimo da je neki lik drkao na balkonu,drugi sprat..mi sjedile ispod zgrade...
ali nismo obracale paznju na budalu..malo je dahtao,stenjao...i ushao u stan :neutral:
 
a šta ako ti on odgovori - ne plači, seko, sutra ću opet :lol::lol::lol:

pa neka izvoli dovoljno je bolesnik da spontano svršava kad vidi nekog na ulici...Isuse u šta se ovaj svet pretvorio!
52.gif
 
shalu na stranu,meni se desilo da je neki manijak tako prishao meni i drugaricama...sve sa zavucenom rukom u hlace i neshto je mrmljao...

ubrzanim korakom smo otishle odatle...:neutral:

i prije neko vece mislimo da je neki lik drkao na balkonu,drugi sprat..mi sjedile ispod zgrade...
ali nismo obracale paznju na budalu..malo je dahtao,stenjao...i ushao u stan :neutral:

A ja mislila da je bilo ovako nešto...:lol:

03a.gif
 
..kada vam pridje neko i kaze da je upravo sad bash dobro svrshio na vas?

...desilo se mojoj poznanici da joj je prishao neki lik u parku i to rekao :),pa smo raspravljale shta treba reci u toj situaciji :)

ja sam za to da se kaze hvala :mrgreen:


i ono...kao...da li vam se ikad tako neshto desilo?

kazhesh kulturno hvala,i onda sledi jedan bezbolan tretman po lobanji,pa gepekovanje,pa malo kupanja,sa sve novim cipelicama...betonskim! :mrgreen:
 

Back
Top