ANTIVIRUS

Sve zavisi sta zelis i koliko zelis, sta posecujes i sta gledas na netu..
No to nije mnogo vazno...
Ukoliko si spreman da das novca za originalan softver ja sam vec odavno poceo da preferiram NOD32 (mnogo razloga), nije veliki, brz, efikasan i dosta opcija...

Znaci NOD32 mjesto broj 1
Potom nesto zahtjevniji AV poput NORTON
Kaspesky

a od besplatnih AVAST ili AVG...

Izbor je tvoj... Poz....
 
Ma ko zna da nije antivirus zna a ko ne on ce da sazna... Covek trazio i dao sam mu link pa nek nauci.. A ako mu je bilo tesko da procita topice na vrhu onda njegov problem.. Na vrhu ima lijepo objasnjeno sta je sta.. Poz...
 
Kaspersky 5 Personal je pre mesec dana na testu AV programa bio najbolji, a NOD32 na 5 mestu, sto govori o kvalitetu doticnog. I jos nesto ja sam upravo skinuo 5 Personal PRO, koji bi po nekim informacijama trebalo da ubija. Naravno govorim o normalnim setovanjima, NOD32 ne skenira arhive i tu propusta gamad. Naravno koristio sam i NOD32 i nisam bio zadovoljan koliko god ga svi hvale OVAJ RUS (KASPERSKY) je tata!!!!!!!!!! :wink:
 
System mechanic 5.0 pro.
U sebi ima sve shto je potrebno jednom prosechnom korisniku - kaspersky anti-virus, kaspersky anti-hacker, spython... i, naravno, sve shto "iolo" stavlja u system mechanic. Zaista dobar program.
 
FROZEN:
Kaspersky 5 Personal je pre mesec dana na testu AV programa bio najbolji, a NOD32 na 5 mestu, sto govori o kvalitetu doticnog. I jos nesto ja sam upravo skinuo 5 Personal PRO, koji bi po nekim informacijama trebalo da ubija. Naravno govorim o normalnim setovanjima, NOD32 ne skenira arhive i tu propusta gamad. Naravno koristio sam i NOD32 i nisam bio zadovoljan koliko god ga svi hvale OVAJ RUS (KASPERSKY) je tata!!!!!!!!!! :wink:
100% se slazem
 
jos jedan glas za kav 5.0 personal,skino ga sa neta,strava je sta sve nalazi,dajlere i sl.bolje kolje negoli adaware i slicni.za svaku preporuku kav 5.0 pers.
 
FROZEN:
Kaspersky 5 Personal je pre mesec dana na testu AV programa bio najbolji, a NOD32 na 5 mestu, sto govori o kvalitetu doticnog. I jos nesto ja sam upravo skinuo 5 Personal PRO, koji bi po nekim informacijama trebalo da ubija. Naravno govorim o normalnim setovanjima, NOD32 ne skenira arhive i tu propusta gamad. Naravno koristio sam i NOD32 i nisam bio zadovoljan koliko god ga svi hvale OVAJ RUS (KASPERSKY) je tata!!!!!!!!!! :wink:

A odakle da skinem?????
 
Obično u mesečnim časopisima tipa Digital, PC World Mikro,PC CHIP (sa dodatkom CD a )izlaze nove verzije nekog AV programa a pored toga i još ponekog korisnog programa.
 

Back
Top