Aleksandar Vučić: Moguća vlast SNS i DS

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Sukob nas i demokrata je tako veliki da teško možete da ga osetite, to je sukob pametnih koji se bore za svaku vlast. Samo ako se izbori nameste moguća je vlada SNS i DS, ali oni će sa socijalistima, a mi sa Mađarima
Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić tvrdi da je ta partija u sukobu „tektonskih razmera" sa DS! Uz ocenu da su prognoze da je posle izbora izvesna vlast DS i SNS „laži i besmislice", on ipak ostavlja mogućnost da se takva vlast formira, ali samo pod uslovom da niko posle izbora ne može da sastavi koaliciju.

Vise na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Aleksandar+Vučić:+Moguća+vlast+SNS+i+DS.html


Kazem ja lepo......samo ulica i us.rana motka su spas za Srbiju. Izbori su gubljenje vremena
 
Sukob nas i demokrata je tako veliki da teško možete da ga osetite, to je sukob pametnih koji se bore za svaku vlast. Samo ako se izbori nameste moguća je vlada SNS i DS, ali oni će sa socijalistima, a mi sa Mađarima
Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić tvrdi da je ta partija u sukobu „tektonskih razmera" sa DS! Uz ocenu da su prognoze da je posle izbora izvesna vlast DS i SNS „laži i besmislice", on ipak ostavlja mogućnost da se takva vlast formira, ali samo pod uslovom da niko posle izbora ne može da sastavi koaliciju.

Vise na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Aleksandar+Vučić:+Moguća+vlast+SNS+i+DS.html


Kazem ja lepo......samo ulica i us.rana motka su spas za Srbiju. Izbori su gubljenje vremena
Dakle naučimo da čitamo i nećemo imati toliko problema.
Kraj.
 
Kazem ja lepo......samo ulica i us.rana motka su spas za Srbiju. Izbori su gubljenje vremena


4044.573279.jpg


a od mene ovo ;)
 
Sukob nas i demokrata je tako veliki da teško možete da ga osetite, to je sukob pametnih koji se bore za svaku vlast. Samo ako se izbori nameste moguća je vlada SNS i DS, ali oni će sa socijalistima, a mi sa Mađarima
Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić tvrdi da je ta partija u sukobu „tektonskih razmera" sa DS! Uz ocenu da su prognoze da je posle izbora izvesna vlast DS i SNS „laži i besmislice", on ipak ostavlja mogućnost da se takva vlast formira, ali samo pod uslovom da niko posle izbora ne može da sastavi koaliciju.

Vise na

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/.../Aleksandar+Vučić:+Moguća+vlast+SNS+i+DS.html


Kazem ja lepo......samo ulica i us.rana motka su spas za Srbiju. Izbori su gubljenje vremena

Ma 'ajde sto su gubljenje vremena nego su gubljenje para koje btw nemamo:mrgreen:...pa ti vidi...ko god da pravi koaliciju bice nije sija nego vrat...:aha:
 
Nego nestade Alekasandar3. Mora da je na vrucoj liniji sa centralom stranke da vidi sta sad da radi povodom ovoga.

Odgledao novu epizodu "Futurame", pojeo nešto, spremam se za izlazak i tako.

A pošto idem u grad a vi ostajete da raspravljate o Vučiću, evo još jednog citata iz istog članka.

P.S.
Interesantno je kako neko izvuče iz konteksta jedan deo rečenice i pretvori je u naslov koji nema veze sa onim što piše u članku:

I ta istraživanja ukazuju da je posle izbora izvesna koalicija SNS i DS?

- Od toga nema ništa, nije realno. Čak i da bude kao po tom istraživanju oni bi probali sa SPS, a mi sa Savezom vojvođanskih Mađara. Do koalicije SNS i DS jedino je moguće ako nas izbori tako nameste, pa da moramo da pravimo vlast.

Ajd, uzdravlje, došle su po mene, odo ja.
 
Odgledao novu epizodu "Futurame", pojeo nešto, spremam se za izlazak i tako.

A pošto idem u grad a vi ostajete da raspravljate o Vučiću, evo još jednog citata iz istog članka.

P.S.
Interesantno je kako neko izvuče iz konteksta jedan deo rečenice i pretvori je u naslov koji nema veze sa onim što piše u članku:



Ajd, uzdravlje, došle su po mene, odo ja.

Ma ja cu sad da mazim ribu a ti setkaj gradom :D:D


Kako falsifikujes. Znaci svi smo mi slepi i ne vidimo sta to pise da je Vucic izjavio
 

Back
Top