deveta kuca
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: deveta kuca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano deveta kuca

da li neko zna sta predstavlja 3 stepen vodolije koji je ujedno i pocetak devete kuce?ovo me najvise interesuje zbog studija (sto govori deveta kuca).

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano 9.kuca

to ti znaci da imas dobre predispozicije za studije,narocito ako su u pitanju prirodne nauke i filozofija,vrlo moguce je i inostranstvo.tako da nemas frke! :wink:

Obećava Pegi Su (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hm...a ako 9. kuca pocinje na 2. stepenu blizanaca? A u njoj se nalazi i severni mes. cvor, retrogradan, u raku (ako to ima neke veze).

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano 9.kuca

i tebe ocekuju uspesne studije,mozes da se posvetis cemu god 'oces,a narocito jezicima,glumi,pa cak i filozofiji.mozes slobodno i u inostranstvo,tamo te ocekuju veliki dobici i uspeh :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

......to znaci nema nikakve veze sa obnovom prve godine salim se...pitala sam cisto jer to interesuje mog decka koji je na ekonomskom i naravno obnovio je godinu :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

paaa...bolje nek se prebaci na drugi fax,ocigledno je napravio pogresan izbor :? kakva ekonomija...kao sto rekoh,prironde nauke,filozofija,pa onda recimo turizam,kulture dalekih zemalja...pa ce da mu krene! a sta li je u znaku i podznaku?i to je bitno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

on je ovan-blizanac...
    o,boze,i ja stvarno mislim da je ekonomija takav promasaj...strasno...

Obećava Pegi Su (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Hm, super, posto to i studiram (engleski- to valjda ima veze sa 3 kucom koja mi je u strelcu)

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma neam to veze s vezom A sta znaci kad imas jupiter u drugoj i mars i saturn u trecoj i plutona u 4. i urana u 5. i neptuna u 6. i veneru u 12. i merkur i sunce u 11.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio pava
    on je ovan-blizanac...
    e pa za njega je idealno zanimanje turisticki vodic (zbog podznaka u blizancima idu mu jezici a zna se da je ovan vodja),ili mozda avijaticar:shock:,nesto mnogo rizicnije i uzbudljivije od te dosadne ekonomije! :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio Pegi Su
    Hm, super, posto to i studiram (engleski- to valjda ima veze sa 3 kucom koja mi je u strelcu)
    nisam to ni uzela u obzir prilikom razmatranja,ali u toliko bolje!jezici su prava stvar za tebe! :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Ma neam to veze s vezom A sta znaci kad imas jupiter u drugoj i mars i saturn u trecoj i plutona u 4. i urana u 5. i neptuna u 6. i veneru u 12. i merkur i sunce u 11.
    ti to mene zekis malo? :?
    ako si iole ozbiljan,napisi u kojim znacima ti padaju te kuce i sta te uopste interesuje

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio guarana
    ako si iole ozbiljan,napisi u kojim znacima ti padaju te kuce i sta te uopste interesuje
    Ma malo te zekim ali raspored planeta je pravi znaci kuca 2-jupiter,kuca 3-saturn i mars,kuca 4-pluton i mesec(njega sam zaboravio),kuca 5-uran,kuca 6-neptun,kuca 11-sunce i merkur,kuca 12-venera.Prva kuca krece od raka pa dalje redom.Sve sto vidis napisi mi na PP ne moraju bas svi da znaju sve o meni

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ma malo te zekim ali raspored planeta je pravi znaci kuca 2-jupiter,kuca 3-saturn i mars,kuca 4-pluton i mesec(njega sam zaboravio),kuca 5-uran,kuca 6-neptun,kuca 11-sunce i merkur,kuca 12-venera.Prva kuca krece od raka pa dalje redom.Sve sto vidis napisi mi na PP ne moraju bas svi da znaju sve o meni
    aaaaa sad mi je jasno sta ne zelis da svi znaju! e pa posto se usudjujes da me zekis,sad ce sve lepo u javnost!da,da... znate,ples sitnih demona mnogo voli da...ma,saaaalim se,nisam ja takva alapaca! ocekuj uskoro nesto u poverenju - na PP :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

on je ovan-blizanac...
    e pa za njega je idealno zanimanje turisticki vodic (zbog podznaka u blizancima idu mu jezici a zna se da je ovan vodja),ili mozda avijaticar:shock:,nesto mnogo rizicnije i uzbudljivije od te dosadne ekonomije! :wink:
    DA!BILO STA samo ne ta bedna ekonomija :x u pravu si,skrozz!pozdrav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

a sta mislis o mojoj devetoj kuciocinje na 5 stepenu riba,i u njoj imam merkura :?

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

on je ovan-blizanac...
    DA!BILO STA samo ne ta bedna ekonomija :x u pravu si,skrozz!pozdrav!
    Pozdrav i tebi! 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    06.10.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

a sta mislis o mojoj devetoj kuciocinje na 5 stepenu riba,i u njoj imam merkura :?
    hmmm...valjda bi trebalo da ti idu jezici zbog tog merkura,a zbog riba da te interesuju duhovne i okultne stvari,psihologija...u svakom slucaju,sto dalje od ekonomije,nju organski ne podnosis!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

hmmm...valjda bi trebalo da ti idu jezici zbog tog merkura,a zbog riba da te interesuju duhovne i okultne stvari,psihologija...u svakom slucaju,sto dalje od ekonomije,nju organski ne podnosis!
    MA,GDE JE PODNOSIM
    HVALA TI,SVE SE UKLAPA U POTPUNOSTI
    THANK'S!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

aaaaa sad mi je jasno sta ne zelis da svi znaju! e pa posto se usudjujes da me zekis,sad ce sve lepo u javnost!da,da... znate,ples sitnih demona mnogo voli da...ma,saaaalim se,nisam ja takva alapaca! ocekuj uskoro nesto u poverenju - na PP :wink:
    Hvala guarana,super si!Nemoj ovde olim te da pominjes one tri kuce sto treba da nasledim i onih xxx hiljada evra i tako jos ponesto...mislim znas vec...vidis.I ne pominji gde sam bio i sta sam radio. Cekacu PP.

Podrazumevano Re: deveta kuca

da li neko zna sta predstavlja 3 stepen vodolije koji je ujedno i pocetak devete kuce?ovo me najvise interesuje zbog studija (sto govori deveta kuca).
    mnogo zavisi od planeta koje se nalaze u 9 kuci,ovako sam 3 stepen moze da predstavlja dobru komunikaciju,a buduci da je u vodoliji moze da odvede do izuzetno naprednog kompjuterskog rada,samo ako ti to momak hoce...inace je inteligentan,mozda mu je veci problem nemarnost za fax!
    vrlo je vazno i to gdje mu se nalazi Uran,i u kakvim je aspektima!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

pa,sad nije da ga ne interesuje-interesuje ga,ali znam da bi mu bilo bolje na nekom drugom faxu,ovo sve nesto nateze....
    uran mu je u 6 kuci u strelcu na 13 stepenu i retrogradan je.
    aspekti:uran opozicija zmajeva glava i uran konjukcija zmajev rep
    pozdrav

Podrazumevano

pa,sad nije da ga ne interesuje-interesuje ga,ali znam da bi mu bilo bolje na nekom drugom faxu,ovo sve nesto nateze....
    uran mu je u 6 kuci u strelcu na 13 stepenu i retrogradan je.
    aspekti:uran opozicija zmajeva glava i uran konjukcija zmajev rep
    pozdrav
    uran mu je pun energije,buduci da je vladar 9 u 6,moze mu donijeti dobar posao od onog za sto se skolovao!(cak vezan i za prijatna putovanja u inostranstvo) buduci da se nalazi u strelcu.
    ps.meni je astrologija hobi,pa ovo shvati kao amaterski savjet,

Podrazumevano

u svakom slucaju,Uran je uvek vezan za napredni,naucni rad,kompjutere i tehniku,a ne za filozofiju,bez obzira sto mu 6 kuca pocinje u Strelcu :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

hvala ti!
    a za mene :deveta kuca pocinje na petom stepenu riba a u njoj je merkur,neptun mi je u sestoj u jarcu i pravi sekstil sa plutonom
    pozdrav!

Slične teme

1. Deveta beogradska gimnazija
    Autor guitargirl u forumu Škole
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.03.2014., 01:57
  2. Betovenova deveta
    Autor Ko_vidi? u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.06.2007., 03:59
  3. deveta dupla kruna
    Autor tab503 u forumu Fudbal