Jedna od retkih stvari koje radim na Facebook-u su igrice... Trenutno aktuelna je Happy Pets... Primetio sam da je dosta fejsbukera igra, a postoji i par foruma koji se bave ovom igricom... Na njima igraci razmenjuju utiske, nude jedni drugima zivotinje, na poklon ili za razmenu i sl... Ova tema je zamisljena kao jedan takav forum u malom...

Da vidimo ko sve od forumasa igra Happy Pets... Koji je nivo... Da vidimo kako je uredio sobe... Koje sve zivotinje ima... Koje zivotinje mu nedostaju...

Da podelimo iskustva kako najbolje i najbrze napredovati, doci do zeljene zivotinje... Sta nikako ne raditi... I sve ostalo vezano za ovu igricu...

Da pocnem... Ja sam trenutno 68 nivo, mada za par dana cu biti 70 nivo, s obzirom da imam oko cetiri miliona parica... Sobe ne volim da pretrpavam stvarima, jer me onda nervira kada se zivotinje kriju iza njih... Ali, kod mojih "komsija" video sam bas lepo uredjene sobe...

Sto se tice zivotinja, vecinu ih imam... Trenutno nabavljam krilate, rogate i tigraste konje... Imam ih nekoliko, cekam da porastu, pa da ih parim... Za pocetak evo nekih slika...