Zahvaljujuci "mudroj" politici predsednika mleko u Srbiji skuplje nego u Nemackoj

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.028
Evo malopre procitah da je mleko u Nemackoj 56 evro centi sto mu dodje oko 60 dinara, dok je u Srbiji to isto mleko 80 i jos ce da poskupi - to naravno zahvaljujuci "mudroj" vizionarskoj politici naseg preCednika koji subvencionise kredite i budzetske parazite mesto da subvencionise poljoprivredu i zahvaljujuci tome sto su on i njegovi drugari prodali sve najvece mlekare jednoj firmi, investicionom fondu salford koji tako kontrolise preko 60% trzista..

I paradajz nam je duplo skuplji nego u nemackoj

ZIVI BILI ! ZIVEO SALFORD! ZIVEO BORIS TADIC! KO PREZIVI PRICACE!

Glasajte za istog dok ne crknete

Nista bolje i niste zasluzili
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Haha! Vec 20 godina? ajde reci mi zasto je sada ovakvo stanje i posle nekoliko godina bez Milosevica?
Jel je kriv Miloseviz za ovo sto se desava danas?
Ne, kriva je drzava koja dozvoljava monopolistima da se igra sa narodom Srbije... :rtfm:


A ko je rekao da je Milosevic kriv za ovo sada?:rtfm: Ja sam napisao da je ovde sranje vec 20 godina.:rtfm: Jel to mozda nije istina?:rtfm:


 
A ko je rekao da je Milosevic kriv za ovo sada?:rtfm: Ja sam napisao da je ovde sranje vec 20 godina.:rtfm: Jel to mozda nije istina?:rtfm:



Ti se uvek vracas na Miloska... :mrgreen:
Ovde je sranje zato sto nema nikakve volje drzave da stane uz narod.
Do sada su stajali uz monopoliste, kriminalce i druge prevarante i veoma im je fino uz njih tako da slobodno mozemo ocekivati gora vremena... :dash::dash:
 
Covece ti za sve imas opravdanje.:hahaha:

Svi ovde uvek zaborave da Srbija ima OGROMAN DUG koji MORA REDOVNO DA VRACA.

Recimo to ti je kao da imas jedan kradit od recimo 20.000 dinara mesecno (rata) a zaradjujes ukupno 25.000 dinara.

Znaci, ostaje ti samo 5.000, a za normalan zivot ti treba 15.000....

Sledi da NE MOZES normalno da zivis, PA MA KO U KUCI PRAVIO PRERASPODELU PARA.
 

Back
Top