Problem sa racunarom .

Rmx

Zainteresovan član
Poruka
147
Trenutno koristim : Intel C2D E4500 , Gigabyte ploca 945p-s3 , Saphire HD3450 512 ddr2, 1 hdd i 2 DVD RW optike .
Problem je sledeci , nabavio sam sl : Asus M2N-E SLI plocu i Athlon 64 x 2 4400 procesor a ploca se samo ponekad upali sa mojom Saphire grafickom .
Moje je pitanje da li je moguce da moje napajanje ( Frontier 380 w ) koje koristim bez problema na C2D sa svim navedenim ne moze da pobudi ovu plocu i procesor ... ili ipak treba da nosim plocu u servis ?
 
Trenutno koristim : Intel C2D E4500 , Gigabyte ploca 945p-s3 , Saphire HD3450 512 ddr2, 1 hdd i 2 DVD RW optike .
Problem je sledeci , nabavio sam sl : Asus M2N-E SLI plocu i Athlon 64 x 2 4400 procesor a ploca se samo ponekad upali sa mojom Saphire grafickom .
Moje je pitanje da li je moguce da moje napajanje ( Frontier 380 w ) koje koristim bez problema na C2D sa svim navedenim ne moze da pobudi ovu plocu i procesor ... ili ipak treba da nosim plocu u servis ?

Trebalo bi da moze i tog athlona da tera,kad vec intel lepo radi na tom napajanju...moguce da nesto ploca zeza.


haha...uzmi chieftec,sta je to 100e....za 100e ima da uzme i novu plocu i napajanje.
 
Naravno da moze, ja sam imao istu plocu sa AMD Athlon x2 64x Dual Core 5200+, 2 GB DDR2 Ram-a i HDD od 320 GB-a i sve je normalno radilo i imao sam Ati HD3650 Silent Magic 512 MB-a, i imao sam napajanje od 350W

Moguce je da je ploca ... Jer si imao neko kvaltiteno napajanje na tome jer na ovim losim se otprilike odbija 15 - 20 odsto od propisane snage . ?
 
Odnesi plocu na popravku,e da ovo sa 750 W izvini malo sam se zaneo ali *** i to ce ti jednom trebati,ali mislim da je ploca u pitanju.

Ma nista , savet je savet :) Jednog dana svakako ce nam svima trebati min. 750w PSU
750w ce mu trebati jedino ako planira da taj C2D zameni sa i7,10-tak gb ram i uzme neku gtx grafu.
Za ovo sto ima kinez od 500-550w ce mu zavrsiti posao.

Zavrsice izgleda i moje sadasnje napajanje , uz savet ortaka sam uspeo da ukljucim ploco kako treba ... i uz malo muke sam uspeo da stavim i novi bios pole kog deluje ok ali videcu veceras da je ubacim u kuciste i testirak kako treba ( palio sam je i gasio 15 puta i palila je bez problema cak je i bios zvuk ok ( jedan kratak bip ) ) .
Javljam sutra najkasnije prekosutra kakvo je stanje . Hvala svima na savetima .
 

Back
Top