Treba mi pomoc!!!

pa ovako je tesko bilo sta reci,bez nekih podataka.
Jel ti to prvi decko?ILi jesi li ti njemu prva?Mada i da jesi on ti to mozda nece priznati.Da ne bih pogadjao,reci ti nesto konkretnije,mada zene verovatno mogu bolje da ti kazu sta i kako
 
balerina:
U vezi sam pola godine i jos me decko nije zadovoljio.Sta da radim???

A jesi li se ti sama zadovoljila ? Mislim, da li poznajes svoje telo ? Pokusaj da ga navedes sta da radi, mozda on zeli ali ne zna kako ? Pomozi mu...

Najbitnije pitanje je da provalis da li on zeli da te zadovolji ili ne ?

Ako ne zeli, nadji drugog, kome ce znaciti da i ti budes srecna i zadovoljna, a ne samo on...

Ako zeli, probaj i ti da utices na to, pricajte o tome, navodi ga pokretima, upotrebi neke sitne trikove, probajte neki afrodizijak, samo je masta granica.

Puno srece.
 
Hm... A da bacite pogleda na Veneris figure ili da krenete sa nekim igrarijama... Predigra na drugi nacin. Mora da vam je sve klasika... Razmrdajte se malo, promenite lokaciju, zamenite uloge... Sex je igra! Treba samo imati maste!
 
Sir Giles:
Princeza:
g-rock:
kako mislis da zamene uloge?
da ona njega ne zadovolji? pa, mozda i upali
ili si mislila da zamene uloge, pa da ona njega....
Mislila sam da ona povede, da dominira... Kapis?
Ja mislim da ce to tesko da ide jer su muskarci veliki egoisti.
Samo oni koji sex uzimaju zdravo za gotovo! A sa takvima ne treba ni imati nista u krevetu? Ni van njega!
 
balerina:
U vezi sam pola godine i jos me decko nije zadovoljio.Sta da radim???

A o kakvom zadovoljenju je ovde rec?
Pre nego odgovoris SEBI, dobro razmisli sta ustvari zelis i koliko se ti sama trudis da do toga dodje!
U poverenju(ako je o sex-u rec, a mislim da jeste) obostrano zadovoljstvo je uslovljeno samo obostranim trudom. Odnosno, nisu samo muskarci ti koji su zaduzeni za postizanje obostranog uzitka.
Znaci ili se potrudi da ucestvujes u igri, ili ako si od onih koji samo leze i cekaju, reci mu sta treba da uradi da bi tebi bilo lepo (za njega bas te briga :twisted: ) a ti samo lezi i ...cekaj. Mozda i budes zadovoljna!
 
Stari Lisac:
kosmopolit:
balerina:
U vezi sam pola godine i jos me decko nije zadovoljio.Sta da radim???

sacekaj da se Bundeva vrati :wink:

:lol: Bundevo jel ti citas ovo.Ccccc kosmo zakazao nam nesto Bundeva , malo malo pa preskoci neku temu :)
:wink: Bundeva za PredsedNika :wink:
Ha,Lisce,ne postizavam vise.Ja sve sporije citam,a teme se sve brze mnoze.A kad je rec o balerini,ah kako to primamljivo zvuci!Ko jos od nas nije mastao da bude sa balerinom?Da ga cuje bundeva. :D
 
popricaj sa njim, ali prvo sama razmisli sta ti nedostaje i sta bi volela... jer za pravo zadovoljenje nije dovoljna obicna mehanika :)
najvaznije je da se i mentalno zadovoljis

najbolje je uvek otvoreno popricati o svemu i tako resiti problem :)
ali ako ni to ne pomogne... verovatno znas i sama sta onda dalje ;)
 

Back
Top