pojam neupucenosti...pomagajte...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nina-87:
ok...vidi...meni stvarno nije do zezanja... :roll:
nema teorije da se vidimo-kolika je mogucnost da da mi sve lepo napises?
Molim te!!! :)
a sto mislis da je to nemoguce? imam drugara u subotaji koji te zna.a i ja sam planirao uskoro da dodjem...pa sto da ne? necu da te pojedem...
a sto se tice onog programa...mislim da si lose cula...to sto si napisala je deciji program za zabavu ali postoji nesto slicno sto sluzi za skidanje muzike...kao kaza npr....
 
jel se to meni cini ili ti imas protezu za zube na onoj slici? :oops:[/quote]

:roll: sad sam pogledala sliku koju sam ti poslala i nemam apsolutnu ideju na osnovu cega si to zakljucio.-ne nemam protezu za zube i uopste te ne kontam-svakako se necemo naci-mogu i da budem bez zuba-sta se to tebe tice? :roll:
 
Nina-87:
Agent Orange:
Pa ako si na netu naletela na to, verovatno ces na tom istom netu da saznas (mozda bash na tom mestu gde si videla/nashla) sta je to....

A jel moze i meni slika? :wink:

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

na tom netu nema nista o tome-proverila sam bar 5 puta.. :?
A za sliku-sta ti mislis da sam ja-foto shop?
Kada bolje razmislim meni tvoja slika ni netreba....
 
Serijski_Ubica:
U kom kontekstu je bilo to winx sto si cula/videla ??? Sigurno ti nije prisao neko i rekao samo WinX, ili na sajtu samo to pishe. Daj barem malkice infa.....

P.S. Shto se tiche slike, najbolje da je okachish na net, pa svi da je(te) vidimo :D

pa na sajtu neki decko pita za savet u vezi ovog programa...ali vise nema tog sajta tako da jbg... :?
sto se tice slike toliko se dima dize oko nje da mi je prosto zao da je okacim.. :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top