UTICAJ DRUGIH?

MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?
 
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
 
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke?
Prvo pitam drugaricu, ako se njoj ne svidja..onda nista..uffff..1.zabole me za misljenje bilo koga sto se tice moga, 2.ako niko ne pita, treba da cuti kao zaklana, 3.ako ipak progovori, jer je guska, ubicu je, iseckati, isprziti i dati psu da ruca..4.mrzim bilo kakve komentare, dobre/lose, nije bitno, bitno je da ne gura nos tamo gde mu nije mesto, jer ono sto je moja stvar, je moja stvar i iskljucivo moja stvar.
 
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
A za koga ti zivis?-za sebe ili za druge,a? :roll: :roll:
 
adali:
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
A za koga ti zivis?-za sebe ili za druge,a? :roll: :roll:

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni?
 
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
A za koga ti zivis?-za sebe ili za druge,a? :roll: :roll:

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni?

Ma super, jos jedan neodrastao muskarac za koga drugi moraju da misle i koji nije sposoban da sam donese odluku bez obzira na posledice. Lepo je uzeti tudja mislenja u obzir ali dopustiti da ti uticu na odluke, to je nezamislivo. Ako ti neko u potpunosti odgovara, lepo ti je sa njim a tvoji drugovi ili drugarice iz ljubomore ili ko zna cega ispljuju doticnu ili doticnog ti ces to uzeti u obzir i uticace ti na odluku da li da nastavis vezu ili ne ili da li da budes sa tom osobom ili ne.
Smesno i zalosno iskreno receno.

Moje odluke, moje posledice.
 
Nina2:
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
A za koga ti zivis?-za sebe ili za druge,a? :roll: :roll:

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni?

Ma super, jos jedan neodrastao muskarac za koga drugi moraju da misle i koji nije sposoban da sam donese odluku bez obzira na posledice. Lepo je uzeti tudja mislenja u obzir ali dopustiti da ti uticu na odluke, to je nezamislivo. Ako ti neko u potpunosti odgovara, lepo ti je sa njim a tvoji drugovi ili drugarice iz ljubomore ili ko zna cega ispljuju doticnu ili doticnog ti ces to uzeti u obzir i uticace ti na odluku da li da nastavis vezu ili ne ili da li da budes sa tom osobom ili ne.
Smesno i zalosno iskreno receno.

Moje odluke, moje posledice.

Apsolutno me nisi razumela. U mom odgovoru da zivim za buducnost i da li sam ja uopste bitan kao jedinka ako za mene drugi nisu, ovaj drugi deo se apsolutno ne odnosi u smislu da su mi njihova misljenja bitna.
Zivim za buducnost znaci da zivim za svoju porodicu, koju jos nisam zasnovao... Ne razmisljam toliko o sebi koliko o njima, a to mi je najbitnije. A sto se tice misljenja u vezi djevojaka i tog odabira red je vec da kazem da nikada ne uzimam tudja misljenja, bila ona mrsava ili punija, plava ili crna, crvena ili smedja te spoljne karakteristike kojima su bitne kod drugih kod mene nisu. Bitno je kakav smek odredjena djevojka nosi u sebi i koji transparentno izrazava u komunikaciji sa mojom malenkoscu. To je sto me zapravo privlaci. A ova tema o kojoj pricamo bojim se da se mnogi sakrivaju iza paravana i da nemaju hrabrosti da pricaju otvoreno o njoj. Evo primera iz mog studenjaka, imam drugara koji je patuljastog rasta i koji je nevidjeni zavodnik, ali mnoge djevojke nemaju hrabrosti kojima on pridje da budu sa njim, samo zbog uticaja okoline. Ali sad ne zelim da ovde ispadne da je on socijalni slucaj, nego zelim da kazem da i pored svih tih smetnji ako se to uopste moze tako nazvati imao normalnih veza. Poenta je u tome da su zene jako podlozne uticaju drugih, nazovimo nekih svojih bliznjih
 
Утицај других постоји у доба пубертета и помало адолесценције кад је човеку битно да се уклопи у друштво, да буде прихваћен као једнак и да се ни по чему не издваја. У том периоду су сигурно јаче везе у групи него партнерски односи.
Касније, с годинама и зрелошћу, схваташ да је ТВОЈ избор ТВОЈА ствар, а да ће пријатељи ( уколико су прави ) то поштовати.
Жене нису ништа подложније утицајима него мушкарци.То је само ствар зрелости.
 
Hellen:
Утицај других постоји у доба пубертета и помало адолесценције кад је човеку битно да се уклопи у друштво, да буде прихваћен као једнак и да се ни по чему не издваја. У том периоду су сигурно јаче везе у групи него партнерски односи.
Касније, с годинама и зрелошћу, схваташ да је ТВОЈ избор ТВОЈА ствар, а да ће пријатељи ( уколико су прави ) то поштовати.
Жене нису ништа подложније утицајима него мушкарци.То је само ствар зрелости.

Upravo tako. Stavise, imala sam skorasnji primer bas muskarca koji je podlegao uticaju drugih a ja sam istom odolela. Prema tome, dosta tog generalisanja.
 
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
adali:
MILCHONI:
Koliki uticaj ima najbolji prijatelj, prijateljica u odabiru Vaseg partnera ili partnerke? Da li mozete da se oduprete uticaju drugih u donosenju bitnih odluka po Vas?
Pa,naravno da je bitno,ali nije od presudnog znacaja ! Dobro je ako se tvoj partner fino slaze sa tvojim prijateljima,ali ako nije tako-boze moj,nije smak sveta :roll: Bitno je da tebi odgovara,jer na kraju krajeva ti biras partnera za sebe a ne za svoje prijatelje ! :!: :!: Zar ne ?

8) Kada se napuni ovo sanduce sa raznim misljenjima dacu svoj odgovor, a samo za pocetak da kazem da se bas ne slazem sa tvojim misljenjem ali ga naravno postujem i drago mi je da je tvoje misljenje naslo mesto u ovoj rubrici... :lol:
A za koga ti zivis?-za sebe ili za druge,a? :roll: :roll:

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni?
:shock: :shock: Auuuuuuu,pa ovo je toliko nezrelo da stvarno nemam reci ! ! ! :shock: :shock: :shock:
 
[quote="MILCHONI

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni? [/quote]

Baš me zanima da li tvoja sekta ima neki sajt na netu, rado bih ga pogledao, proširio si mi vidike, želim da svi drugi za mene budu bitni, a mene ko J'ebe.
hvala unapred
 
Koliko sam ja posmatrao svet oko sebe vrlo je veliki uticaj tudjeg (posebno drugaricinog) misljenja.
Jedan moj drug je cak koristio princip "ako hoces da smuvas nju, muvaj joj drugaricu" sa prilicnom uspesnoscu.
Takodje i kod prvog kontakta sa devojkom je vrlo dobra stvar ako vec ima dobro misljenje o tipu "Dobra preporuka zlata vredi". :wink:
Naravno da svako ima svoj mozak, ali uticaji ipak postoje.
 
DellBoy-011:
[quote="MILCHONI

Zivim za buducnost!!! 8) Da li sam ja kao jedinka uopste bitan ako drugi za mene nisu bitni?

Baš me zanima da li tvoja sekta ima neki sajt na netu, rado bih ga pogledao, proširio si mi vidike, želim da svi drugi za mene budu bitni, a mene ko J'ebe.
hvala unapred[/quote]



И ти си један од оних који су ме погрешно протумачили. Говорећи да живим за будућност и да су ми битни други, гледам са перспективе свог интереса искључиво. Како мени може бити добро, ако већини људи у овој земљи извлаче последње атоме снаге како би преживели. Искључиво сам на то мислио. Надограђујући свакодневно себе такође на неки начин живим за будућност. Други су за мене битни у уопштеном смислу. Док када је питање ово утицај других на неку одлуку нпр. о некој дјевојци, према којој имам симпатије апсолутно никада не узимам здраво за готово. Једном сам се опекао слушајући друге и дан данас то јако пече. Што се тиче секте и сајта. www.spc.org.yu
 
meni je mishljeneje drugih od presudnog znachaja !
znachi pre prvog datea ja obavezno sazovem sve prijatelje, rodbinu, komshije i ostale, najavim im kad je i gde sastanak,i njihovo prisustvo na samom dateu, kao i na nashem 'internom' sastanku posle datea ( na kom se veca da li 'kandidat' ispunjava sve njihove tajne zhelje fantazije i sve ostalo) je naravano obavezan :!: ... i ako ON vecinom glasova (iako bi ipak idealno bilo 100%) prodje inkviziciju, onda ja vishe nemam o chem da brinem...odma mozhe i svadba da se zakazuje, shto je u principu jedna od mnogih prednosti ovog obichaja, jer ne morash posle da shaljesh pozivnice za shta god vec... :twisted: i sve taaaakooo...
 
raindog:
meni je mishljeneje drugih od presudnog znachaja !
znachi pre prvog datea ja obavezno sazovem sve prijatelje, rodbinu, komshije i ostale, najavim im kad je i gde sastanak,i njihovo prisustvo na samom dateu, kao i na nashem 'internom' sastanku posle datea ( na kom se veca da li 'kandidat' ispunjava sve njihove tajne zhelje fantazije i sve ostalo) je naravano obavezan :!: ... i ako ON vecinom glasova (iako bi ipak idealno bilo 100%) prodje inkviziciju, onda ja vishe nemam o chem da brinem...odma mozhe i svadba da se zakazuje, shto je u principu jedna od mnogih prednosti ovog obichaja, jer ne morash posle da shaljesh pozivnice za shta god vec... :twisted: i sve taaaakooo...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To mu dodje kao KUCNI SAVET.... 8)
Ako,ako...samo ti tako pozivaj rodbinu prijatelje,komsije,poznanike(blize,dalje),prodavacice iz svih prodavnica u kojima pazaris,a i u kojima NE pazaris(i prodavce,naravno)....TO JE ZA SVADBU MNOGO POKLONA..Ima tu i prednosti,vidis..o tome nisam razmisljala... :shock:
Ako se nekada budem OPET udavala...moracu da primenim tvoj slucaj... 8)
 
zavodljiva1976:
raindog:
meni je mishljeneje drugih od presudnog znachaja !
znachi pre prvog datea ja obavezno sazovem sve prijatelje, rodbinu, komshije i ostale, najavim im kad je i gde sastanak,i njihovo prisustvo na samom dateu, kao i na nashem 'internom' sastanku posle datea ( na kom se veca da li 'kandidat' ispunjava sve njihove tajne zhelje fantazije i sve ostalo) je naravano obavezan :!: ... i ako ON vecinom glasova (iako bi ipak idealno bilo 100%) prodje inkviziciju, onda ja vishe nemam o chem da brinem...odma mozhe i svadba da se zakazuje, shto je u principu jedna od mnogih prednosti ovog obichaja, jer ne morash posle da shaljesh pozivnice za shta god vec... :twisted: i sve taaaakooo...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To mu dodje kao KUCNI SAVET.... 8)
Ako,ako...samo ti tako pozivaj rodbinu prijatelje,komsije,poznanike(blize,dalje),prodavacice iz svih prodavnica u kojima pazaris,a i u kojima NE pazaris(i prodavce,naravno)....TO JE ZA SVADBU MNOGO POKLONA..Ima tu i prednosti,vidis..o tome nisam razmisljala... :shock:
Ako se nekada budem OPET udavala...moracu da primenim tvoj slucaj... 8)
mozda je bila ozbiljna :shock:
 
znam ja jednog matorog konja, ima oko 35 godina...crnogorci...matorci mu strogo sve kontrolisu...sta mislite da li se ozenio? da li ima devojku? naravno da ne...ne valjaju...ni jedna...
tako da covek danas misli da je ona zenska stvar vodoravno... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top