ASPI menager

Bosko

Zainteresovan član
Poruka
277
Imam problem sa "grebovanjem" sa AUDIOGRABBER-om ili AUDIO CATALIST-om.
Trazi mi aspi menadzer.Koliko sam uspeo da saznam to je neki sistemski ili DLL fajl koji treba da se stavi negde!!!
Koga god sam pitao svi znaju da tu ima "nesto" i da je to "neki" fajl koji treba da se stavi "negde" pa ce to onda da pokrene "nesto" da bi to kao proradilo!!!
Za divno cudo dok sam bio na WIN98 nuje bilo problema.Sad sam na WIN2000 SERVER-u,i ako iko zna sta mi je raditi nak pomaze...
 
Skinuo sam taj ASPI sa neta,instalirao sam ga,on mi je izbacio da ce da UPDATE aspi driver i to bi trebalo da bude to!
Medjutim,audiocatalist i dalje ne nudi opciju ASPI pri grebovanju i naravno ne radi!
Sta sam trebao da uradim dalje...
 
LJUDI,USPELO JE!!!
Al vas moram malko razocarati,nije ni jedno od gore pomenutih resenja!
1.Bozovo resenje:jeste to to si mi dao neki UPDATE aspi-a,ali ispaDe da nije onaj pravi!
2.Tasino resenje:nisam probao jer sam uspeo da ga sredim pre nego sto sam procitao :D
ELEM,nadahnuli ste me da malo ozbiljnije probrljam po netu i uspeo sam da nadjem pravo resenje,a to je:
STEP1:Naravno GOOGLE!
STEP2:Otisao sam na stranicu http://www.nu2.nu/aspi/#whatisaspi
STEP3:Na toj strani je dovoljno objasnjeno sta je ASPI i kako ga pobediti
STEP4:Na toj strani izmedju ostalog lepo pise: "For Windows NT4, Windows 2000 and Windows XP:
Download ftp://ftp6.nero.com/wnaspi32.dll. Copy wnaspi32.dll to the %windir%\System32 folder or to your application directory (no need for reboot)."
I ja to i uradim,pokrenem audiocatalist i on RADI!!!!
Opet ponavljam da ja radim na WIN2000 SERVER-u pa je to proradilo kod mene,za druge OS ne znam,mozda ste i vi bili u pravu!
HVALA NA POMOCI!!!
 
E super care.
NIsam ni ja instalirao onakoo kako sam ti rekao, nego sam nasao neki force aspi ili se tako nekak zvao, kako god radilo mi je, ali nisam imao vremena da jurim kad sam procitao tvoj topic, pa sam mislio da ce ti i onaj zavrsiti posao, eto sad znas sta je ASPI :)
 

Back
Top