Polyneuropathia diabetica
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Polyneuropathia diabetica

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    482

Podrazumevano Polyneuropathia diabetica

Molim vas,ako neko zna da mi kaze koje su faze ove bolesti,i sta mi je za ocekivati?Naime,otac mi boluje vec niz godina od diabetisa,a ima i kardioloskih smetnji kao visok krvni pritisak.Ziveo je sam u Nemackoj,lekove,predpostavljam nije adekvatno koristio,pa mu je umesto stagniranja bolesti,ona sve vise napredovala!Nisam ni znala sta se desava dok nisam otisla po njega nakon njegovog boravka od tri ipo meseca po bolnicama!Inace,tada mu je dijagnostikovana i demencija.
    Kada sam dosla u njegov stan,to vam je verujte bila centralna apoteka!Sto od redovnih lekova,koje mu je lekar prepisao,pio je sve i svata!To mi potvrdjuje i njegov komsija,jer moj otac je citav zivot ziveo u strahu od bolesti i smrti,te sta god mu je ko rekao da"produzava"zivot on je to odmah kupovao i pio,bez konsultacije sa lekarom!Posetila sam i njegovog lekara,koji je bio u cudu kojom brzinom mu bolest napreduje a dobija adekvatnu terapiju!Iz tog razloga ga je i hospitalizovao!
    Naime,ovu dijagnozu je dobio od naseg neurologa,kada sam ga odvela na pregled.U poslednje vreme mu se desava da mu jednostavno"otkazu"noge,pa ako je hodao,padne,ako zeli da ustane,ne moze.Da li ova dijagnoza ima veze sa tim,ili je nesto drugo u pitanju?

Elita kanarinka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    482

Podrazumevano Re: Polyneuropathia diabetica

Pronasla sam odgovore na netu!Molim moderatore da izbrisu zapocetu temu!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •