Buducnost Republike Srpske

Sta je najbolje za buducnost Republike Srpske?

  • Ostajanje u sastavu Bih

  • Nezavisna drzava

  • Zajednicka drzava sa Srbijom


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ostati lojlan Tuđmanovoj Hrvatskoja koja nije moja država je isto što biti lojalan Miloševićevoj Srbiji koja opet nije moja država.

Јаране... "лојалност Србији" није ни постојала, то је измишљено као повод за рат.

Постојала је Савезна Република Југославија са две равноправне републике, Србијом и Црном Гором... а БиХ би била трећа.

О томе је говорио и ваш Мујо Филиповић. Договорено све било, па Алија пресекао.

А шта би било са БиХ, види се на примеру Црне Горе:

БиХ: Муслимана 40%, Срба 30%, Хрвата 15%
ЦГ: Црногораца 40%, Срба 30%, Муслимана 15%

БиХ самосталност стекла ратом наврат-нанос 1991, направила ратну страхоту и поделила државу по етничким шавовима, закрвила своје грађане једне на друге...

А ЦГ 2006. елегантно изашла, остала у супер односима са Србијом, а по свим црногорским градовима, Срби, Црногорци и Муслимани живе измешано... и још им пола Србије сваке године одлази у госте и увек су радо дочекани.

Мисли о томе...
 
Bla, bla, bla i bla, aj licemeru kao ljudsko biće osudi makar jedan od zločina dole, počinioci nisu kažnjeni za razliku od ovih kod nas gde mi osuđujemo zločince.
http://forum.krstarica.com/threads/399464
ovo gore je kako je kod vas
http://forum.krstarica.com/showthrea...me+nije+injeno
E a ovo je kod nas.
I ti si našao nekome nešto da pričaš!!!
Nisam ja kriv što je VRS ličila Četnicim fašistima koji su i 41 očistili kamom Podrinje.
A arnija BiH, sa više izuzetaka Muđahidi, i neki Kriminalci, Pazina Čelo i......,
ličili Partzanima oslobodiocima koji su vratili pobjeglo i preživjelo stanovništvo u Podrinje.
Vi ste koljače i oslobodioce iz Podrinju izjednačili sad hočete izjednačiti i četnike Karadžića koji su naćinili GENOCID sa pripadnicima Armije Republike BiH koji su oslobodili Donji Vakuf, Bosanski Petrovac, Sanski Most, Ključ i........!
 
znam ja da je tebi gust smanjivat i negirat Hrvate.ali ovaj put,nemere.'91 je bilo skoro 800iljada Hrvata u beiha.to je u postocima nekih 24%..[/QUOTE

Nemoj izmišljati skoro 7% Hrvata.
Tačan podatak je ovo:
Bošnjaci (Muslimani1)
1.902.956 43.47 %
Srbi
1.366.104 31.21 %
Hrvati
760.852 17.38 %

auuu pa koliko onda ima bosnjaka u BIH, ako ih je pre rata bilo 1900 000? 1 500 000 mozda?
 
Nisam ja kriv što je VRS ličila Četnicim fašistima koji su i 41 očistili kamom Podrinje.
A arnija BiH, sa više izuzetaka Muđahidi, i neki Kriminalci, Pazina Čelo i......,
ličili Partzanima oslobodiocima koji su vratili pobjeglo i preživjelo stanovništvo u Podrinje.
Vi ste koljače i oslobodioce iz Podrinju izjednačili sad hočete izjednačiti i četnike Karadžića koji su naćinili GENOCID sa pripadnicima Armije Republike BiH koji su oslobodili Donji Vakuf, Bosanski Petrovac, Sanski Most, Ključ i........!



Bla, bla, bla i bla, aj licemeru kao ljudsko biće osudi makar jedan od zločina
Vi u Federaciji ste načisto pukli sa mozgom o čemu bre ti pričaš.

http://forum.krstarica.com/threads/399368&highlight=ovo+moje+ime+nije+injeno

Pročitaj i ovo, nauči nešto ;)



http://forum.krstarica.com/threads/399368&highlight=ovo+moje+ime+nije+injeno
 
Poslednja izmena:
Јаране... "лојалност Србији" није ни постојала, то је измишљено као повод за рат.

Постојала је Савезна Република Југославија са две равноправне републике, Србијом и Црном Гором... а БиХ би била трећа.

О томе је говорио и ваш Мујо Филиповић. Договорено све било, па Алија пресекао.

А шта би било са БиХ, види се на примеру Црне Горе:

БиХ: Муслимана 40%, Срба 30%, Хрвата 15%
ЦГ: Црногораца 40%, Срба 30%, Муслимана 15%

БиХ самосталност стекла ратом наврат-нанос 1991, направила ратну страхоту и поделила државу по етничким шавовима, закрвила своје грађане једне на друге...

А ЦГ 2006. елегантно изашла, остала у супер односима са Србијом, а по свим црногорским градовима, Срби, Црногорци и Муслимани живе измешано... и још им пола Србије сваке године одлази у госте и увек су радо дочекани.

Мисли о томе...

Потписујем, муслимани су гурнути од Хрвата на Србе, и жестоко су добили по пици, сад је касно, Срби неће са коња на магарца, боле их кобаја за техеранску републику на 23% БИХ
 
Потписујем, муслимани су гурнути од Хрвата на Србе, и жестоко су добили по пици, сад је касно, Срби неће са коња на магарца, боле их кобаја за техеранску републику на 23% БИХ

Nemoj tako,Teheran je lijep grad i ima manje džamija od Šeher Sarajva
 
znam ja da je tebi gust smanjivat i negirat Hrvate.ali ovaj put,nemere.'91 je bilo skoro 800iljada Hrvata u beiha.to je u postocima nekih 24%..

Извињавам се, поента ми је била сличност у националној структури ЦГ и БиХ, како ни у једној најбројнији народ није имао више од 50%, како су и једна и друга имале 30% Срба, а како је прошла једна, а како друга.

Ево тачних података:

БиХ пред референдум о самосталности:
Муслимана 43%, Срба 31%, Хрвата 17% и Југословена 5%

ЦГ пред референдум о самосталности:
Црногораца 41%, Срба 30%, Бошњака+Муслимана 14%, Албанаца 7%

Структура је слична, односе 40%, 30% и 15% сам узео оквирно.
 
Bla, bla, bla i bla, aj licemeru kao ljudsko biće osudi makar jedan od zločina
Vi u Federaciji ste načisto pukli sa mozgom o čemu bre ti pričaš.

http://forum.krstarica.com/threads/399368&highlight=ovo+moje+ime+nije+injeno

Pročitaj i ovo, nauči nešto ;)



http://forum.krstarica.com/threads/399368&highlight=ovo+moje+ime+nije+injeno
Nisam ja osudio niti jedan zločin srba, to rade sudovi ja samo komentarišem presude sudova u Hagu i Bosni i Hercegovini. Vi nečete ni da priznate punosnažne presude sudova.
Jedino neću nikad prihvatiti presude suda u Beogradu koji je politički sud a što je rečeno i u engleskoj po osobađanju Ejupa Ganića.
Niti jedan zločin nije načinjen na teritoriji Srbije a tužilaštvo podižew optužnice protiv onih koji su branili BiH, sud u Beogradu Sudi.
Beograd iuzvršio agresiju na BiH i slao dobrovoljce, municiju, oružje, plačao starješine na indirektan način incijator i podstrekač rata.
Politika beograda je gora od one izreke kadija te tuži kadija te sudi.
Gora je izreka đellat te tuži đellat te sudi kod đelata ćeš sigurno robijat bio nebio kriv.
Kriv si što si se odbranio i što si živ.
 
Nisam ja osudio niti jedan zločin srba, to rade sudovi ja samo komentarišem presude sudova u Hagu i Bosni i Hercegovini. Vi nečete ni da priznate punosnažne presude sudova.
Jedino neću nikad prihvatiti presude suda u Beogradu koji je politički sud a što je rečeno i u engleskoj po osobađanju Ejupa Ganića.
Niti jedan zločin nije načinjen na teritoriji Srbije a tužilaštvo podižew optužnice protiv onih koji su branili BiH, sud u Beogradu Sudi.
Beograd iuzvršio agresiju na BiH i slao dobrovoljce, municiju, oružje, plačao starješine na indirektan način incijator i podstrekač rata.
Politika beograda je gora od one izreke kadija te tuži kadija te sudi.
Gora je izreka đellat te tuži đellat te sudi kod đelata ćeš sigurno robijat bio nebio kriv.
Kriv si što si se odbranio i što si živ.

a sta cemo sa muslimanskim ustasama iz NDH? zasto je sarajevo danas etnicki cist grad?
 
a sta cemo sa muslimanskim ustasama iz NDH? zasto je sarajevo danas etnicki cist grad?
Jeste li zbog Ustaškog terora nad svim stanovnicima Sarjeva 41-45, opkolili 400.000 stanocnika Sarajeva raspalili po njima svim ubojnim sredstvima i tom priliko ubili preko 11.000 građana od toga oko 1.600 djece.
Ne vidim razliku izmedsu Ustaša u Sarajevu i Vojske koja je držala Sarajevo u okruženju preko 1.300 dana.
I jedni i drugi su redom ubijali neprijatelje dva zločinačka režima.
 
Jeste li zbog Ustaškog terora nad svim stanovnicima Sarjeva 41-45, opkolili 400.000 stanocnika Sarajeva raspalili po njima svim ubojnim sredstvima i tom priliko ubili preko 11.000 građana od toga oko 1.600 djece.
Ne vidim razliku izmedsu Ustaša u Sarajevu i Vojske koja je držala Sarajevo u okruženju preko 1.300 dana.
I jedni i drugi su redom ubijali neprijatelje dva zločinačka režima.

Srbi su mogli zauzeti Sarajevo kad god su htjeli, ali to nije bio cilj. Samo su branili svoja naselja koja su oko Sarajeva i koja su većinom bila naseljena Srbima.

Uostalom imaš video zapis o tome ko je prvi napao. Vaši muslimanski vojnici svjedoče o napadu na jedno srpsko naselje. Kako taj napad tumačiš?
 
Jeste li zbog Ustaškog terora nad svim stanovnicima Sarjeva 41-45, opkolili 400.000 stanocnika Sarajeva raspalili po njima svim ubojnim sredstvima i tom priliko ubili preko 11.000 građana od toga oko 1.600 djece.
Ne vidim razliku izmedsu Ustaša u Sarajevu i Vojske koja je držala Sarajevo u okruženju preko 1.300 dana.
I jedni i drugi su redom ubijali neprijatelje dva zločinačka režima.

Zaboravio si da kažeš da ste ubijenu srpsku djecu od strane muslimanskih vojnika predstavili kao žrtve "opsade Sarajeva"....
 
Srbi su mogli zauzeti Sarajevo kad god su htjeli, ali to nije bio cilj. Samo su branili svoja naselja koja su oko Sarajeva i koja su većinom bila naseljena Srbima.

Uostalom imaš video zapis o tome ko je prvi napao. Vaši muslimanski vojnici svjedoče o napadu na jedno srpsko naselje. Kako taj napad tumačiš?

Nije bilo vremena za kurs - da brđani nauče hodati po asfaltu ..
 

Back
Top