Hrvatska ce moliti novo stvaranje Jugoslavije!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Hrvatska je mala zemlja na Balkanu, neobicnog oblika, okruzena neprijateljima, mracne istorije, a u dugovima do guse...

Uveren sam da njenim politicarima nije lako..

Hrvatska zivi od tri izvora prihoda i to su turizam, dotacije evropskih zemalja (Nemacke) i doznaka svojih ljudi iz inostranstva.

Sve ostalo je - bezznacajno.

Medjutim, ova tri izvora prihoda su jako varljiva.

Turizam daje sve manje jer je sve veci broj objekata prodan strancima, Evriopa pocinje da grca u vlastitim ekonomskim problemima, a doznake iz inostranstva se smanjuju zbog opste svetske ekonomske krize...

A Hrvatska na ledjima nosi preko 40 milijarde dolara duga...:eek:

Zemlja sa 4.5 milona stanovnika...

Da li ima jos neka tako mala zemlja u svetu, a da je toliko zaduzena?

Pacificno ponasanje Predsednika Hrvatske u zadnje vreme je, po meni, ozbiljan ZNAK SLABOSTI...

Samo cekam dan kada ce Hrvati predloziti stvaranje NOVE JUGOSLAVIJE.

Zivi bili pa videli!
 
познам их ко злу пару ти никад неће тражити стварање нове југославије радије ће поцркавати од глади него поново са неким у савез

Vec dva puta su na kolenima molili...

Uskoro ce doci momenat da kleknu po treci put.

Nije to do njihove volje i zelje, vec do MORANJA.

Zar ne vidis kako je Josipovic vec poceo da se UMILJAVA?

Cak je i svoje najvece svete branioce poslao na sudove!?
 
na ovom prostoru sve ludo....niko ne može sam sa sobom, a jedni s drugima ne možemo....ko da nas je dragi Bog sve zajedno prokleo

Mnogi narodi se ne vole izmedju sebe, ali ipak zive zajedno jer je to najbolje resenje za sve.

Kada stomak jace zakrci, a kontejner priblizi, nacionalizam ce se povlaciti...

Ekonomski zakoni uvek na kraju slome nacionalisticka ludila.
 
Pacificno ponasanje Predsednika Hrvatske u zadnje vreme je, po meni, ozbiljan ZNAK SLABOSTI...

Samo cekam dan kada ce Hrvati predloziti stvaranje NOVE JUGOSLAVIJE.

Zivi bili pa videli!

To sto si rekao je veoma moguce. Hrvati su brze-bolje pobegli od AU, kada je bilo najteze, da bi se prikljucili stvarnju SHS. Problem hrvatskog naroda je to sto oni nisu nikada imali drzavnost i oni ne mogu da funkcionisu kao samostalan narod. Ono za sta se oni hvataju je 1102. godin, kada je Hrvatska postala Ugarska provincija. Sadasnje granice mogu da duguju sreci sto su se okoristili od Jugoslavije. Taj hrvatski oblik ponasanja se moze videti i kod ovdasnjih izbeglica iz Krajine, koji se smatraju Srbima, ali ne mogu da se uklope u ovo drustvo is talno imaju lament za Hrvatskom u kojoj su ziveli kao bubreg u loju, dok je drzava kontrolisala ekonomiju. Podrzavaju stranku za koju znaju da nece doci na vlast SRNS, jer ta stranka, kada bi dosla na vlast ne bi znala sta da radi.
Jedino zasto Hrvatska nece stvoriti neku novu YU, je to sto ce se utopiti u neku drugu drzavu.
 
Vec dva puta su na kolenima molili...

Uskoro ce doci momenat da kleknu po treci put.

Nije to do njihove volje i zelje, vec do MORANJA.

Zar ne vidis kako je Josipovic vec poceo da se UMILJAVA?

Cak je i svoje najvece svete branioce poslao na sudove!?

Mislium da gresis i posle prtvog svetskog rata nisu hteli da udju,mislim na obican narod,nego su ih neki politicari zaneseni panslavenizmom u to uvukli

u drugom su pokazali koliko vole jugu i svoje dojucerasnje sugradjane,tako da to zdravologicki pokazuje i koliko su zeleli jugu i posle drugog rata......1991 su konacno iz trecega puta uspeli da se "oslobode" i verujem da nikada vise nebi usli,jer je srbija,koliko god oni bili u dugovima u mnogo losijoj poziciji od njih

srbija se i dalje kruni,vrlo je nestabilna u pojedinim delovima zemlje,ekonomija je bezizlazno losa,dok hrvatska pak ima obalu,luke i neku vajdu od turizma svake godine,dok mi nemamo ama bas nikakvo svetlo na kraju tunela,oni bar imaju zasta da mole boga svakog juna...koliko god to na kraju lose bilo

znaci,neverujem da ce sada hrvatska doci da moli srbiju da udje sa njima u savez,jer nevidim niti jednu mogucnost boljitka ako se dva sirotana uhvate za ruke dok tonu,mogu samo da tonu dublje,ovako svaki za sebe,pa mlataraj rukama nogama,mozda se jos neko vreme neko i odrzi na povrsini
 
ја сам сит југославије :rtfm: оћу србију


Само у задњих 100 година због Југославије је 3 милиона Срба изгубило своје животе расељено на милионе а по неким статистикама чак преко 5 милиона са простора бивше СФРЈ.

Ово што је "Blajbinger" у уводном посту навео све је тачни и запажање ми је перфектно по том питању.

Али није наставио онај други део а који је далеко битнији.....

Срби не желе више никакву Југославију .... хоће Србославију.
 
Poslednja izmena:
Hrvatska je mala zemlja na Balkanu, neobicnog oblika, okruzena neprijateljima, mracne istorije, a u dugovima do guse...

Uveren sam da njenim politicarima nije lako..

Hrvatska zivi od tri izvora prihoda i to su turizam, dotacije evropskih zemalja (Nemacke) i doznaka svojih ljudi iz inostranstva.

Sve ostalo je - bezznacajno.

Medjutim, ova tri izvora prihoda su jako varljiva.

Turizam daje sve manje jer je sve veci broj objekata prodan strancima, Evriopa pocinje da grca u vlastitim ekonomskim problemima, a doznake iz inostranstva se smanjuju zbog opste svetske ekonomske krize...

A Hrvatska na ledjima nosi preko 40 milijarde dolara duga...:eek:

Zemlja sa 4.5 milona stanovnika...

Da li ima jos neka tako mala zemlja u svetu, a da je toliko zaduzena?

Pacificno ponasanje Predsednika Hrvatske u zadnje vreme je, po meni, ozbiljan ZNAK SLABOSTI...

Samo cekam dan kada ce Hrvati predloziti stvaranje NOVE JUGOSLAVIJE.

Zivi bili pa videli!


Blajbi ..prijatelju ...u svakom slucaju vjerojatno cete se prikljuciti i nama ...,mislim srbija ..tebe tone tangira ...:rtfm:

necemomi kod vas vec srbija prema nama ...ja sam se spreman i okladiti ;)


a ekonomija e tu nije bas sve bajno ..nomoji mogu jos da upropaste i vise :dash::dash::dash:

ako grcaka nije umrla lako cemo se i mi prosvercat:rumenko:
 
Само у задњих 100 година због Југославије је 3 милиона Срба изгубило своје животе расељено на милионе а по неким статистикама чак преко 5 милиона са простора бивше СФРЈ.

Ово што је "Blajbinger" у уводном посту навео све је тачни и запажање ми је перфектно по том питањуи.

Али није наставио онај други део а који је далеко битнији.....

Срби не желе више никакву Југославију .... хоће Србославију.

тај блајбингер не зна ста пише а и не знам ста значи то блајбингер то код нас у село и околицу нема и никад нисма за то чуо
ја се зовем душан и не стидим се свога имена зову ме дуле и био сам некада брицо у селу сада сам спао да грбачим на моторној пили код нас у село нема висе младих све ошло преко а земља пуста
нешто мени ту није јасно како та слова да нису сложена по азбуки све нешто разбацано да те бог сачува
 
Hrvatska je mala zemlja na Balkanu, neobicnog oblika, okruzena neprijateljima, mracne istorije, a u dugovima do guse...

Uveren sam da njenim politicarima nije lako..

Hrvatska zivi od tri izvora prihoda i to su turizam, dotacije evropskih zemalja (Nemacke) i doznaka svojih ljudi iz inostranstva.

Sve ostalo je - bezznacajno.

Medjutim, ova tri izvora prihoda su jako varljiva.

Turizam daje sve manje jer je sve veci broj objekata prodan strancima, Evriopa pocinje da grca u vlastitim ekonomskim problemima, a doznake iz inostranstva se smanjuju zbog opste svetske ekonomske krize...

A Hrvatska na ledjima nosi preko 40 milijarde dolara duga...:eek:

Zemlja sa 4.5 milona stanovnika...

Da li ima jos neka tako mala zemlja u svetu, a da je toliko zaduzena?

Pacificno ponasanje Predsednika Hrvatske u zadnje vreme je, po meni, ozbiljan ZNAK SLABOSTI...

Samo cekam dan kada ce Hrvati predloziti stvaranje NOVE JUGOSLAVIJE.

Zivi bili pa videli!

Njihovim politicarima je super, bolje nego bilo kojim drugim, niko nema takav narod kojeg ne zanimaju dugovi, vec sto vise Tomsonovih koncerta, i svi happy

HDZ ih nemilosrdno pljacka, ali koga briga, "imamo Hrvatsku!"
smiley3899.gif


A neku novu Jugoslaviju mogu da zaborave, jasno je da je sve vise Hrvata prizeljkuje, ali sad nek se sami snalaze

:kafa:
 
Hrvatska je mala zemlja na Balkanu, neobicnog oblika, okruzena neprijateljima, mracne istorije, a u dugovima do guse...

Uveren sam da njenim politicarima nije lako..

Hrvatska zivi od tri izvora prihoda i to su turizam, dotacije evropskih zemalja (Nemacke) i doznaka svojih ljudi iz inostranstva.

Sve ostalo je - bezznacajno.

Medjutim, ova tri izvora prihoda su jako varljiva.

Turizam daje sve manje jer je sve veci broj objekata prodan strancima, Evriopa pocinje da grca u vlastitim ekonomskim problemima, a doznake iz inostranstva se smanjuju zbog opste svetske ekonomske krize...

A Hrvatska na ledjima nosi preko 40 milijarde dolara duga...:eek:

Zemlja sa 4.5 milona stanovnika...

Da li ima jos neka tako mala zemlja u svetu, a da je toliko zaduzena?

Pacificno ponasanje Predsednika Hrvatske u zadnje vreme je, po meni, ozbiljan ZNAK SLABOSTI...

Samo cekam dan kada ce Hrvati predloziti stvaranje NOVE JUGOSLAVIJE.

Zivi bili pa videli!


Kakava bre nova Jugoslavija sa Hrvatima bre!?:bljak:


Blajb, jel tamo kod vas droga jako jeftina?:mrgreen:
 
To sto si rekao je veoma moguce. Hrvati su brze-bolje pobegli od AU, kada je bilo najteze, da bi se prikljucili stvarnju SHS. Problem hrvatskog naroda je to sto oni nisu nikada imali drzavnost i oni ne mogu da funkcionisu kao samostalan narod. Ono za sta se oni hvataju je 1102. godin, kada je Hrvatska postala Ugarska provincija. Sadasnje granice mogu da duguju sreci sto su se okoristili od Jugoslavije. Taj hrvatski oblik ponasanja se moze videti i kod ovdasnjih izbeglica iz Krajine, koji se smatraju Srbima, ali ne mogu da se uklope u ovo drustvo is talno imaju lament za Hrvatskom u kojoj su ziveli kao bubreg u loju, dok je drzava kontrolisala ekonomiju. Podrzavaju stranku za koju znaju da nece doci na vlast SRNS, jer ta stranka, kada bi dosla na vlast ne bi znala sta da radi.
Jedino zasto Hrvatska nece stvoriti neku novu YU, je to sto ce se utopiti u neku drugu drzavu.


moderna a ovako pametno peva ..covek naprosto ne moze da poveruje da se radi o pticici

no ne sudio drugima da onine sude o tebi a nisi bas upoznata sa zbiljom...stvarno nas iritira nasa drzava i :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha drzavotvornos
 

Back
Top