Ludo iznenadjenje

Ja sam znala da obucem sexi donji ves sa sve halterkama i stiklicama i pojavim se samo u kaputu. Al za to ti treba zima.
Sada... Ako on dolazi kod tebe isto to, ali u dugoj haljini (vise vole duge od kratkih jer ima vise vremena treba da otkriju ono sto traze). Napuni sobu svecama, crno vino (Tga za jug se meni svijda), visoke case.... Ako si to vec radila onda spakuj vino i case povedi ga na Kalis ima jedno super mesto na poljancetu iznad Opservatorije, nedaleko od sata i eto... Ali tu nema.. Hmmm... Ima suvise ljudi. Posle jedino da zaustavite avion i hitro se prebacite na skrovitije mesto. Sad sam se setila ima na Zvezdari onaj vidikovac pored stadiona Mladi Obliic, ali zna da vas neko preduhitri. Tamo mozete imati mir, a ako ste kolima mozes poneti i cebence za piknik! Ako ti ides kod njega... Prvo mu napisi sexi sms. Pitaj ga kako bi voleo da mirises... Sigurna sibica! Ne znam. Iskombinuj predloge koje ces cuti od muskih. Sigurno imaju neku bolju ideju. Lep provod. Verovatno cu ja za koju nedelju morati da prepisujem od tebe ove recepte! :wink:
 
docekaj ga bez gacica ili ako ides kod njega skini ih pre nego sto se vidite i naravno uz to ide uska tanka suknja, haljina,pripijena
pre sexa,dok donosis pice,pustas muziku ili najbolje da zalivas cvece saksijama na podu da se izazovno guzis,
oralni sex,moras do kraja da ga uvlacis,najvaznije je da dises na nos,to mi je rekla riba koja je fantasticna u tome
u toku sexa moras da ga bodris(koja je razlika kad Zvezda igra pred praznim stadionom i punom marakanom)
i na krajuUBEDLJIVO NAJVAZNIJE nemoj da obracas previse paznje da njemu bude lepo,vec gledaj da sebe maximalno zadovoljis,to muskarce najvise pali,kad vide da si ti "otkacila"
to je moje misljenje...naravno na forumu imas raznih misljenja
 
musko:
docekaj ga bez gacica ili ako ides kod njega skini ih pre nego sto se vidite i naravno uz to ide uska tanka suknja, haljina,pripijena
pre sexa,dok donosis pice,pustas muziku ili najbolje da zalivas cvece saksijama na podu da se izazovno guzis,
oralni sex,moras do kraja da ga uvlacis,najvaznije je da dises na nos,to mi je rekla riba koja je fantasticna u tome
u toku sexa moras da ga bodris(koja je razlika kad Zvezda igra pred praznim stadionom i punom marakanom)
i na krajuUBEDLJIVO NAJVAZNIJE nemoj da obracas previse paznje da njemu bude lepo,vec gledaj da sebe maximalno zadovoljis,to muskarce najvise pali,kad vide da si ti "otkacila"
to je moje misljenje...naravno na forumu imas raznih misljenja
Hvala puno,musko. :D
Nadam se da ti nikad nije dosadno. :wink:
 
Or, vi har inte det :!:[/quote]

????? :roll: :roll: :roll: :roll:
nista mi nije jasno

ali posto nemate lift probaj neko tako uzbudljivo mesto, gde neko moze da naidje...
najbitnije je da ga iznenadis i da mu ne prepustas inicijativu do samog kraja.
b
 
I princeza I musko su ti dali neverovatno dobre savete.Ja ti samo jos jednom podvlacim da ti treba da zadrzis inicijativu i konce u rukama.Recimu da legne na leda,ti sedi na njega i onda svo vreme odrzavaj tempo i ritam onako kako tebi najvise prija.Mi kad vidimo da se riba napalila,sami od sebe se jos vise napalimo 8)
 
Evo sta je meni bivsa uradila, mozda mozes i to...dakle, bili smo u kaficu i tako sedeli, pricali bla, bla....i ona rece da mora do WC-a! "OK", rekao sam. Kad se vracala iz WC-a samo mi je u ruke gurnula - svoje gacice i pogledala me onako.....onako kao samo vi devojke to umete! Sela je preko puta mene i nastavila da prica kao da se nista nije dogodilo!!! Ja nisam mogao da se smirim!!! Pun pogodak :wink:
 
Obozavam da priredjujem decku inenadjenja! Samo budi mastovita i kreativna! Postoji mnooogo nacina za to. Evo jednog predloga:
Ako ti ides kod njega, predlozi mu da gledate film. Obuci se uobicajeno. Kada ga vidis, daj mu kasetu sa cd-om i reci mu da ti se zuri u kupatilo. Usput mu reci da ubaci cd u plejer dok ti ne dodjes. Unutra (u kutiju) prethodno umesto diska stavis cedulju "zar si stvarno mislio da cemo da gledamo film, Ludice?!" i pojavi se iz kupatila u njegovom omiljenom izdanju tebe ;)
 
Obozavam da priredjujem decku inenadjenja! Samo budi mastovita i kreativna! Postoji mnooogo nacina za to. Evo jednog predloga:
Ako ti ides kod njega, predlozi mu da gledate film. Obuci se uobicajeno. Kada ga vidis, daj mu kasetu sa cd-om i reci mu da ti se zuri u kupatilo. Usput mu reci da ubaci cd u plejer dok ti ne dodjes. Unutra (u kutiju) prethodno umesto diska stavis cedulju "zar si stvarno mislio da cemo da gledamo film, Ludice?!" i pojavi se iz kupatila u njegovom omiljenom izdanju tebe ;)

Tema je postovana pre 6 godina, ako ga dosad nije iznenadila nece nikad. :mrgreen:
 
Ako on dolazi dok tebe, mozes unapred dobro da pripremis teren. Posto se dugo niste videli, mozes da mu priredis sjajno vece. Na ulazu stavis kovertu i u nju nekoliko kupona: kupon za toplu, penusavu kupku (napravis bogatu penu, pobacas malo latica po njoj, po ivici kade upalis nekoliko svecica, a negde pored ostavis dve case, pice, porciju jagoda sa slagom), kupon za masazu (na krevet stavis peskir, a jedan urolas da mu bude jastuk za glavu, takodje malo pobacas latice ruza, stavis neku svecicu, i izmasiras ga baby uljem + ne zaboravi neki tihi sentis za muziku u pozadini), kupon za romanticnu veceru (neka to bude nesto lagano, a kasnije se kao dezert pojavi bez icega sa slagom u spreju u ruci), kupon za striptiz (mozes mu izvesti nesto, kratko ali slatko), i konacno kupon za igre u krevetu! ;) Nadam se da sam pomogla :)
 

Back
Top