Da li je on pravi?!

cinderela_91

Zainteresovan član
Poruka
154
Mnogo razmisljam....
pre neki minu sam razgovarala sa svojim deckom,i totalno sam zbunjena...on sa mnom,a ja sa njim...xD
imam 19 god. nevina sam,,,u vezi sam sa njim 5 meseci,skoro 6...
e ovako..on nikad nije navaljivao,cinilo mi se kao da ima razumevanja..i lepo nam je zajedno..ali nisam bas 100 % sig da ga volim...mnogo mi znaci i necu da ga izgubim..a opet,ovaj zadnji razgovor delovao mi je kao ` ako ne spavamo vec jednom gotovo je medju nama`
to nije bilo tako...ali u grubom prevodu xD rekao mi je kao da ce biti sam kuci tadi tad :D
i da dodjem kod njega..ja sam to razumela kao da misli da je to TAJ dan :)
i iskreno,uplasila sam se.. i rekla mu ako misli da tad uradimo to...bolje da ne dodjem,jer nisam u potpunosti sigurna da je on onaj pravi...(ali mu do sad to nikad nisam rekla,on mi je govorio cekacu te da budes spremna)
ali sad je odreagovao drugacije...reko mi je da je on imao razumevanja prema meni,da smo zajedno 6 mes. i da je to sasvim prirodno...a da se posle moje recenice malo razocarao,i shvatio da sam ga mozda samo zavlacila.igrala se s njm...i da je mozda bolje da se rastanemo ne neko vreme..da ja razmislim o svemu...:dontunderstand:
s jedne strane ne bih da ga izgubim...a s druge mi se cini kao da mu je mozda bio to cilj..i ko zna sta ce posle toga da bude :/
koliko bi dugo decko trebao da ima razumevanja za nevinu devojku?
ako joj spominje raskid da li to znaci da je samo sebi postavio cilj i rok? :///
zbunjena :@
 
da:) svidja mi se mnogo,takav kakav je ..nije to problem..ali me iznenadila njegova reakcija :/

Ma pusti te price takav kakav je... pitala sam te da li te pali u seksualnom smislu?
Ok je to sto si oprezna oko tih stvari. U svakom slucaju mozes i da se pokajes, ako uradis sa njim, a i ne moras. Da se pokajes, jer sigurno da nece biti onako kako zamisljas, bice mnogo gore, jer previse ocekujes, i previse si zabrinuta. Sa druge strane, mozes jos vise da se zblizis sa njim posle toga, jer je devojka ta koja se veze.
U svakom slucaju... to je sve nepredvidivo, desice se sta ce se desiti.
 
A cega se ti konkretno plasis u svemu tome?
Da ce te sutnuti posle?
Da cete boleti?
Nesigurna si sto si neiskusna?
...

mislim da taj razgovor nije trebalo tako da se zavrsi...plasim se da mu zbog te izjave ne znacim mnogo.... :/ ili ce posle ovoga da me prevari (a da ja to mozda i ne saznam)
a onda ako ja odlucim da dodjetaj trenutak,ON ne bude `moja dusa koja je bila spremna da me ceka `,a konacno je dosao taj trenutak ....
a s druge strane,plasim se da ga izgubim,tjs vec ga gubim...
 
mislim da taj razgovor nije trebalo tako da se zavrsi...plasim se da mu zbog te izjave ne znacim mnogo.... :/ ili ce posle ovoga da me prevari (a da ja to mozda i ne saznam)
a onda ako ja odlucim da dodjetaj trenutak,ON ne bude `moja dusa koja je bila spremna da me ceka `,a konacno je dosao taj trenutak ....
a s druge strane,plasim se da ga izgubim,tjs vec ga gubim...

Gadno je to kad nemas poverenja u svog decka. :)
Samo cu ti dati jedan savet: nemoj slucajno da spavas sa njim, ako nisi sigurna da to zaista i zelis, samo da bi ga zadrzala.
 
:P
samo me iznenadila njegova reakcija..ako mu zaista toliko znacim,kao sto kaze..zar mu reakcija ne bi bila `ok,na tebi je...cekacu te kolko je potrebno` :D
:think:
Pa ne može on da te večno čeka, hebbo ne hebbo kujcu prolazi vreme : )
Čovek ima prirodne potrebe i pošto se ne poklapate seksualno, možda je bolje da
raskinete. Sigurno je bolje...što pre to bolje, ti bi ga ovako još zavlačila i na kraju opet
verovatno nećeš biti sigurna da je on pravi, i iz tog izgubljenog vremena izrodiće se brojni
nesporazumi i svađe...
 
Pa nego sta nego je svakom cilj da ga uvali:neutral:sigurno mu nije cilj da se vodate za rucice do besvesti..kao sta posle..pa sta oces gledas u pasulj dal ce te ostavi..to je kao potpis krvlju da te nece sutne sta..kao ti si sad u prednosti sto ne dajes kao on te zeli..a posle ti njega juris kad osetis cari sexa:neutral:tuzno sto te decko ceko toliko..naucice i on da je pravi onaj kog zabole i tera po svom..mislim zato i ne mislis da je pravi jer je postovo tvoje misljenje
 
Malecka, obraćam ti se tako iz milja, jer si ipak dobrim mladja od mene, pa da ti dam dobronameran savet, kao kakva starija sekica. :)Sama kažeš da nisi 1oo% sigurna u svoja osećanja, tj. da li ga voliš. Neodlučnost i nesigurnost su ipak tu, i to treba shvatiti posve ozbiljno, jer vodjenje ljubavi sa nekim gde nisi sigurna najpre u svoja, a potom i u momkova osećanja, ne vodi ničemu dobrom, u smislu da fizičku predispoziciju treba da nadogradi emotivna bliskost, prisnost.Jednostavno, kada budeš emotivno osetila da je pravi trenutak, to je onda to.Čim se ti premišljaš, veruj mi, nisi spremna i moj ti je savet da pod obavezno sačekaš još jedno vreme.Vodjenje ljubavi je nešto jako lepo u vezi, i to je veliki korak napred u pomaku vezu, na jedan viši stupanj.On treba da te shvati, da priča, da razgovara sa tobom.Da te sasluša šta te plaši.Da odagna strah.A,taj njegov stav deluje kao ultimatum.DECKO KOJI TE VOLI, ČEKAO BI TE KOLIKO GOD DA TEBI TREBA VREMENA,ZAPAMTI TO.To je tvoje telo, neiskusna si, imaš pravo da se plašiš.I to je normalno.Prvi put je sam po sebi neobičan i novo iskustvo, i treba da ga pamtiš kao lepo iskustvo, a ne da imaš osećaj da si "morala" to uraditi.Ja sam imala druga, koji je sa svojom devojkom išao u Savetovalište za mlade, jer se plašila prvog puta,da ih posavetuju stručna lica.E, to je ljubav vidiš, takav momak,a ne ovaj tvoj.:(Takav njegov stav je ipak po meni malkice manipulativan i uslovljavacki.Negde ipak potura krivicu, gde bi ti po njemu, usled nabijanja krivice, trebalo da popustiš, ako ga voliš po njemu.A, po njemu vidiš, ako nećeš, onda ga kao zavlačiš i sl.To nije po meni ljubav,i NEMOJ TO DA RADIŠ da bi ga kao zadržala, jer time nećes ništa postići.Ako neko hoće da ode, otići će, bila ti nevina ili ne.To je klasična muška igra.DA TE VOLI, VERUJ MI, CEKAO BI KOLIKO GOD DA TREBA.Sve drugo su budalaštine, jer svi smo se mi plašili nekada i nije mala stvar bïti intiman sa drugim bićem.Budi svoja,ako se plašiš nemoj to raditi.Ako nema razumevanja sada,za tebe,za ovako lep čin, ali i za nešto čemu treba krajnje ozbiljno prisupiti u lepoti istog, šta će tek biti za kasnije životne situacije?Porazmisli o tome,malecka. :heart:
 
tako moja drugarica vec 30 godina ceka....ja ne razumem,pa zivot je to majku mu,sve to,i sex usput...


JA ne bih cekao na sex duze od dve nedelje, mada je i to puno, ali ajde...

Ne zato sto ne mogu da cekam i hocu odmah itd. to nije problem, nego ako za prvi sex moram da cekam 2 meseca, noda cu verovatno cekati jos 3 meseca da promenimo pozu, jos 6 meseci na pus*enje, i jos ko zna koliko dok to ne doje na svoje...


Prodje zivot.

 
pa nekim devojkama je potrebno 10 godina (sunđer bobicina drugarica, i ja znam par takvih), šta sad' on treba da se tolikim čekanjem isfrustrira i da mu se posle ne dizze :)

Uostalom ti što čekaju u stvari samo kreshu sa strane pa im nije zapelo, a usput ispada da su oni pravi :lol:
hbg tako je to, nije lepo al' je tako
 
JA ne bih cekao na sex duze od dve nedelje, mada je i to puno, ali ajde...

Ne zato sto ne mogu da cekam i hocu odmah itd. to nije problem, nego ako za prvi sex moram da cekam 2 meseca, noda cu verovatno cekati jos 3 meseca da promenimo pozu, jos 6 meseci na pus*enje, i jos ko zna koliko dok to ne doje na svoje...


Prodje zivot.

Postoji nacin da se ubrza postupak, da je napalis, i da ona tebe zaskoci i pre ta dva meseca prodje sve. :zper: Ali treba biti znalac. :zper:
Boze, kakva smo mi to omladina.
 

Back
Top